Skocz do zawartości

Dishonored: Death of the Outsider


Gość Soul

Rekomendowane odpowiedzi

Dwie misje za mną, co tu dużo pisać, Panowie znowu spisali się na medal, design lokacji GOTY, przejścia, wejść, wyjść, zakamarków od groma, ojej jak oni to dobrze robią  :fsg:  muzyka to mix jedynki z dwójką, cudo, grywalność jak zwykle na najwyższym poziomie! Te dwie misje zajęły mi jakieś 4 godziny gry w sumie wiem, że jest

5.

 

Edytowane przez Soul
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Gra skończona, pierwsze przejście na Very Hard pękło w 18h

 

Co tu dużo pisać, znowu to zrobili, znowu wydali świetną grę z poprawioną mechaniką, faktycznie Billy to najlepszy skrytobójca jaki biegał po świecie Dishonored.

Nowe animacje to rzecz na którą czekałem od dawna, jeeeny ale to jest miodne! po otrzymaniu nowej broni zamiata wszystko co do tej pory widziałem w tej serii, słodycz dla moich oczu, stare to najlepszy mix animacji Corvo i Emilly.

Nowe moce, jedne z lepszych, każda ma swoje 5 minut i te gadżety, totalny wypas, nowy rodzaj granatów, ta mina przyciągająca :banderola:

 

Nowy mieczyk rządzi, uderzenie pustką to świetny pomysł to samo tyczy się chargowanego działka, które dezintegruje wroga z miejsca :obemix:

 

 

Do dyspozycji mamy 5 misji, każdy poziom zaprojektowany jest kapitalne, zawsze do wyboru mamy kilka drug a do zwiedzenia wiele ciekawych i schowanych miejsc, zagadki miodzio, przeszukiwanie i poznawanie nowych miejsc daje masę radochy, kontrakty to świetny patent na przedłużenie rozgrywki, jedną misję męczyłem dobre 6h, żeby zrobić w niej wszystko co możliwe a każda jedna lepsza od poprzedniej. Końcowy poziom to dla mnie mistrzostwo tak powinno się kończyć D2!  A warto też wspomnieć, że w tym przypadku bardziej postawili na typowe skradanie, po prostu dobór misji bardziej za tym przemawia :)

 

I te nowe animacje one nie mają końca :D

 

Ogólnie na tle całości tylko dwie rzeczy mnie zawiodły:

-brak specjalnych animacji na głównych celach 

-nowa gra plus to rozczarowanie

nie mamy dostępu do skilli z kościanych amuletów, które dają nam takie moce jak, adrenalina, skupienie, wyższy skok, to wszystko znowu trzeba zbierać, część z tych rzeczy dostaje się na końcu, plus dają nam 3 skille z D2, których nawet nie możemy sobie wybrać na siłę dali nam mignięcie, domino i wzrok przez ściany KICHA!

 

 

Dodatek za(pipi)isty każdy fan serii musi go ograć, wisienka na torcie, ah jakie to jest dobre!

 

9+/10

 

I na koniec szybka akcja. 

 

https://www.facebook.com/100015785014488/videos/214702302399269/

Edytowane przez Soul
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie, potrzebuję pomocy z najbardziej upierdliwym kontraktem w grze, który jest w misji 4.

 

 

Muszę umieścić Alvaro w jego maszynie muzycznej, a wszystkich przeciwników w całym levelu zabić. I zrobiłem to, jestem pewny na 100% a kontrakt ciągle wisi jako do wykonania. Przebiegłem już całą mapę 4-5 razy drugi raz ciachając wszystkie leżące na ziemi ciała. Nie ma już nikogo.

 

Moje statystyki w misji to:

 

Total Killls: 57

Global Kill Ratio: 95%

Global Nonlethal Ratio: 5%

 

Jedyne osoby jakie obezwładniłem to Alvaro i sprzedawca w Black Market. Ale nawet dla świętego spokoju wróciłem ją dobić. I nic. Przy pierwszym sprawdzaniu czy nie pominąłem nikogo znalazłem 2 nieprzytomne osoby, bo używałem min. granatów. Ale dobiłem je. Teraz wszyscy leżą martwi. Zabiłem też 3 strażników na początku levelu, którzy dobijają się do jednego mieszkańca. Muszę powiedzieć, że zaczynam się poddawać.

 

Ile jest łącznie przeciwników w całym levelu? Więcej niż 58? (1 to Alvaro).

 

Odnośnik do komentarza

 

Na pewno ktoś jeszcze żyje, sprawdź czy nie użyłeś mini przyciągającej one nie zabija lecz ogłusza przeciwnika to samo tyczy się grantów hybrydowych, sprawdź też pomieszczenie, gdzie kobieta prosiła Cię o małą przysługę.

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 lat później...

Rewelacyjny dodatek, w ogólnym ujęciu przypadł mi nawet bardziej do gustu niż podstawka. 

Najlepsze jest to że nawet jak coś spartolisz i pójdzie nie tak jak planowałeś to gra jest przygotowana i zareaguje na Twoje akcje. Z reguły są dwa a czasem i więcej rozwiązania do każdego celu w trakcie misji. 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...