Skocz do zawartości

PSX Extreme 241


Oceń okładkę PSX Extreme 241  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 241



Rekomendowane odpowiedzi

Bo Stara Gwardia itd. Może z reckami filmów u Myszaqa nie było źle, ale recenzje niektórych gier to była katastrofa. Ja do dziś nie przeczytałem tej recki San Andreas na kilka stron. Pisanie z pierwszej osoby o grze to jeden z gorszych pomysłów na recenzje, podobnie było z Bully itd.

No to trochę straciłeś, przecież ta recka to majstersztyk. "Brakuje tylko możliwości podpalenia świni i przegonienia jej przez centrum handlowe", no kultowe teksty mej młodości

Odnośnik do komentarza

Tez uważam, ze MyszaQ pisał bardzo w porządku wtedy kiedy pismo czytałem czyli około 2002. Rogera pamietam jak około 2003 miał swój portal o konsolach (ktoś pamięta nazwę?). Z tych lepszych l zgredow to jeszcze Gamera pamietam i jego uwielbienie do gier samochodowych. Good ol' days...

A najnowsze ekstrima kupie dzisiaj, ciekaw jestem jak bardzo to wszystko sie zmieniło na przetrzebi lat.

Odnośnik do komentarza

Fajny numer, dużo ciekawych artykułów. Od reszty odstaje HiV - jego recka Agents of Mayhem to nieśmieszny żart, z LawBreakers niewiele lepiej (tutaj też chyba błąd redakcji, bo ta gra nie wyszła na XOne). Pamiętam, że na początku roku Rozbo przygotował na dwie strony playtest Halo Wars 2, a w następnym numerze tyle samo miejsca zajęła recka HiV-a. Tekst Piotra dużo lepiej funkcjonowałby jako finalna recka.

Odnośnik do komentarza

Czy wersja Fify z gamescom rozni sie od dema jakie wczoraj sie pojawiło?

 

Bi albo od targow przyspieszyli gre z x3, albo pan Gruszczyk powinien miec dozywotni zakaz pisania o piłkach. To jest wolny kur.wa gameplay? Prosze poczytaj sobie co ludzie pisza na forum lol

 

Nie wiem jak FIFA, ale np. z Pro Evo jest w tym roku tak, że rozgrywka w demie była wolniejsza, a ta z pełnej wersji przypomina już poprzednią odsłonę. W przypadku serii Konami beta i demo bardzo często różnią się od finalnej wersji. Czasami in minus niestety. 

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...