Skocz do zawartości

FIFA 18 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem szczerze, że kusiło mnie kupić kilka paczek, ale jakoś mi żal hajsu - aż tyle nie grywam, a ostatnio wsiąkłem w SB :D Pozbieram paczki, może coś wpadnie, a jak się uda to wtedy dopiero poskładam skład :D

Teraz jest plan sprzedać Kante i w tej cenie złożyć coś sensownego z PL albo Serie A ;)

Odnośnik do komentarza

dajecie się łapać na szał otwierania paczek, ktoś na reddit podał swój drop po otwarciu 200 paczek i miał łącznie około 10 kart powyżej ovr 83, w tym 1-2 coś warte...to mnie ostudziło na długo

 

wczoraj wypad mi z nagròd Verratti 87, co nie znaczy że się teraz rzucę otwierać paki bo "jest fart"

 

jak paczki to tylko te z nagród squad battles/WL/SBC, dawanie kasy EA to porażka jak dla mnie ;)

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Ja otwieram tylko paczki które dostaję, ew przetopię coś ze składu na SBC i wtedy dopiero otwieram - kupowanie do mnie nie trafia, bo za grę już raz zapłaciłem i jakoś nie widzę powodu by ją dotować :D Za 40-60 zł to mogę mieć jakiś fajny tytuł, który mogę ograć i się przy nim świetnie bawić, a nie liczyć, że wypadnie mi coś, czego pewnie i tak nigdy nie zobaczę :D

Odnośnik do komentarza

dajecie się łapać na szał otwierania paczek, ktoś na reddit podał swój drop po otwarciu 200 paczek i miał łącznie około 10 kart powyżej ovr 83, w tym 1-2 coś warte...to mnie ostudziło na długo

 

wczoraj wypad mi z nagròd Verratti 87, co nie znaczy że się teraz rzucę otwierać paki bo "jest fart"

 

jak paczki to tylko te z nagród squad battles/WL/SBC, dawanie kasy EA to porażka jak dla mnie ;)

 

Oczywiscie piszac o paczkach uzbieranych mialem na mysli paczki ze wszelkich aktywnosci w FUT, a nie placenia real kasy :)

Odnośnik do komentarza

No ja wylicytowalem brazowego z hearts za 700 bo tylko jego mi brakowalo do ewentualnego sbc. Beka z tych ludzi co kupuja juz te karty po 2k. W zeszlym tygodniu to samo, na godzine przed wyjsciem sbc sprzedalem pare kart chyba z Rapida wieden po 3k, a sbc o nich nie weszlo :D

 

Jedyny sens to kupic teraz do 2k i sprzedac na godzine przed sbc z jakims zyskiem

Odnośnik do komentarza

Oczywiście, że jest sens. Za kilka tysi można zrobić całkiem w porządku skład, a później tylko ciułać powoli pieniążki i ogarniać lepszych zawodników. Jeśli chodzi o te ciut lepsze karty to ceny nawet w dół poszły, większość zawodników na których postawiłem na początku teraz chodzą po taniości. Takiego Sancheza na środek obrony wziąłem za 10k, a teraz chyba nawet za dwa tysie można zgarnąć :reggie:

Edytowane przez Yakubu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...