Skocz do zawartości

FIFA 18 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

Ale wiecie ze otwieranie o tej godzinie nic nie zmienia?

 

Wczoraj mi sie nawet przyfarcilo z MM. Wypadal Handanovic i scream Bender, a z paczki z jednorazowymi zeton draftu xd draft co prawda wygralem ale i tak z paczek by sie nie zwrocil.

 

 

Btw warto teraz skupic troche kart Rudego z Bayernu. Jeszcze prawie tydzien do nastepnych waznych meczow ale jego cena rosnie caly czas bo ludzie juz sie zbroja. Kupilem chyba z 50 jego kart za max 600 kazda, juz teraz na kup teraz schodza za 950 i licze ze cena jeszcze urosnie x2 do wtorku.

Odnośnik do komentarza

Teraz tylko żal, że pogoniłem skład :/

 

Edit : Boże jakie to forum jest upośledzone. Nie dość, że działa jak kupa przez Tapatalk, to jeszcze raz połączy posta, a raz doda posta pod postem...

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza

Czy jak mam czarną kartę one to watch czy jak to się zwie, to czy gdy zawodnik będzie w drużynie roku to czarna też dostanie overal z karty roku?

 

 

Nie

 

 

 

edit; Tak to u mnie wyglada na ta chwile

9fqf0pY.png

Zmiana w 1min takze wszyscy maja full zgrania prosze sie nie martwic xd Mialem dzisiaj po nagrodach za fut champions troche pozmieniac przed kolejna LW ale jednak poinwestowalem bo srednio bede mial czas na granie w weekend. Bakayoko to chyba wszyscy grali wiec nie musze mowic jak to jest kozak, ale polecam tez Valencie. Gralem dlugo Walkerem ale Antonio to jest bog. Alex Sandro to samo. Bardzo polecam Goretzke. Na poczatku gralem Vidalem ale Goretzka lepszy. Neymarem troche sie ogralem ale jak ktos w niego celuje to odradzam, za ta kase jest sporo lepszych ale narazie go trzymam bo na samym podatku niezle strace. Ogolnie na ta chwile to zmienilbym Manolasa i Karnezisa tylko ze niego to chyba tylko ikona bo zgrania nie zrobie, a nie bede zmienial bramkarza xdd Ale gra mi sie nimi super. Poza neymarem kazdego moge polecic

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

jaki pyszny panic sell nastąpił na kilku rodzajach kart ;p

 

Screamy poleciały najmocniej przez brak SBC z wykorzystaniem ich = panika

 

84-85tki za to chodzą drogo, Glik i Ruffier poszli po 11k a brani byli za 4k, nowe ikony w SBC się zbliżają stąd te ceny

 

ale najlepsza paniczna beka odchodzi na OTW, Morata był za 400-450k w tamtym tygodniu, teraz 1 beznadziejny mecz i super l337 inwestorzy z jutuba nie wytrzymali nerwowo i zjechali jego cenę do 340k, nie mogłem tego przepuścić;p wzięty za 330k...z Salah i Laca ta sama sytuacja, aż się prosi wykorzystać te głupotę;)

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Ja tak robilem z OTW Mbappe. Po jego nieudanym meczu cena spadala nawet do 720k. Czekalem tydzien na mecz psg i wystarczylo ze Mbappe byl znowu w pierwszym skladzie zeby jego cena wystrzelila na 900k. Gorzej jak sie w kogos zainwestuje a ten w tygodniu zlapie kontuzje na kilka tygodni czy miesiecy [*]

 

 

A wczoraj skupilem sobie cala lige wloska. Wszystkie sklady, wszystkich druzyn za nieco ponad 100k. Ciekawe na ile zamrozilem coinsy, ale tak czy inaczej jak wyjdzie sbc i bedzie dobra karta np Dybala to zrobie prawie za free, a jak karta bedzie slaba to chociaz troche zarobie na tych srebrnych. Zastanawiam sie teraz czy nie skupic tez La Ligi

Odnośnik do komentarza

Kupowalem na kup teraz ale nie snajpilem jakos specjalnie, te karty w wiekszosci i tak sa teraz tanie.

 

 

Zgodnie z tym co jest tutaj: http://fifa-analytics.com/sbc-leagues-prediction meksyk i rosja rok temu wyszly w grudniu, a teraz na poczatku fify wiec to jest loteria. Dwie nowe ligi powinny wyjsc teraz w piatek i na logike powinno to byc cos z top 5, bo te ligi ktore wyszly do tej pory sa malo popularne. Rok temu pierwsza mocna liga to francuska z Lacazette, wiec teraz raczej jej nie dadza bo to zbyt oczywiste. A ostatnie ligi z top 5 rok temu to bundesliga, premier league i serie a. Premier league imo tak szybko nie dadza, wiec stawiam na bundeslige albo serie a wlasnie.

 

Dodatkowo, tak jak ostatnim razem, w czwartek powinny wyjsc sbc o nowe ikony, a w piatek dwie nowe ligi. Takze warto zostawic w klubie jeszcze te pare dni karty 84+, informy i jakies ciekawe srebrne karty 

Edytowane przez schabek
Odnośnik do komentarza

Dziś zwróciła się moja pierwsza inwestycja, 7 Piszczków poleciało za 3.5k sztuka, a kupywałem ich za 1-1.2k

Naajs  :turned:

 

 

Wczoraj jak dostałem baty w 7/8 squad battlach po południu zrezygnowany odpaliłem ostatni mecz na beginnerze tylko po to żeby jak najszybciej przez niego przejść i... zgarnąłem prawie 700pkt do squad battles za stanie w narożniku boiska.

Wygrywałem 6-0 i musiałem na moment odejść od pada ale nie chciałem zatzymywać gry, a zwycięstwo miałem w kieszeni, i przez jakąś minutę, AI nie odbierało mi piłki. Na beginner stojąc w narożniku boiska, AI nie podbiegnie bliżej jak 5-6 metrów. Zostawiłem tak mecz do samego końca i zgarnąłem około 690 ptk. Dziś właśnie to sprawdziłem jeszcze raz i faktycznie działa.

Za zwycięstwo na semi-pro dostajemy okolo 650 pkt przy normalnym meczu (wyrównanym), czyli bardziej opłaca się nastukać beginnerowi 5 bramek w 2 minuty i afkować, nieźle.

Oglądam 3 youtuberów, ovy'ego, elyyta i jakiegoś niemca którego kanał jest praktycznie copy pasta ovy'ego, i nie widziałem na żadnym z nich tej metody.

2 tygodnie temu gdy zaczynałem pierwszy raz squad battles i grałem właśnie na semi-pro, a wtedy to był dla mnie wyrównany poziom trudności, to wymęczyłem gold 1 rzutem na taśmę w ostatnich 2 meczach.

Przy 690 punktach na mecz, nie opuszczając kolejki mamy około 30k na koniec tygodnia, co daje właśnie g2/g1, można dopchać parę meczy na trochę wyższym poziomie i jak komuś się nie chce każdego dnia grać tych "przymusowych" meczy z AI to dość wygodny sposób żeby sie nie narobić a zarobić.

Odnośnik do komentarza

Najczesciej mam elite 3 w sb i jeszcze nigdy nic mi z paczek nie wypadlo. Teraz nie mialem nawet banerow xd Zobaczymy co w czwartek wyleci za fut champions bo udalo sie wbic gold 2, najwyzsza moja ranga do tej pory w tej fifie :D Neymar mi wygrywal mecze i jednak teraz uwazam ze jest wart tej kasy.

 

 

Btw skupilem bundeslige i co ciekawe w takim Freiburgu nie ma zadnego zlotego obroncy, sami srebrni, ceny 300-800 juz teraz, po wyjsciu sbc pewnie minimum 3-4k. A w Hannoverze jest tylko jeden zloty śo takze tam ceny srebrnych tez ladnie wystrzela.

Odnośnik do komentarza

mój obecny skład to skup OTW ;) Auriery, Davinsony, Edersony no i szef Morata ;p karta jest naprawdę niezła, nawet jak nie dostaje sytuacji na patelni to sam sobie stworzy bo jest szybki (jeden cruyff turn ten o+x ze skosem i można walić na bramkę), silny str 85 to ładnie można robić ściany z L2, mocne low driven shoty wchodzą jak w masło, wiadomo rajdòw jak Mbappe nie zrobi ale punktuje się nim bardzo łatwo, wczoraj dzięki klinicznej precyzji Alvaro (strzał=gol) kleknal typ ze składem za milion - POTM Kane, Alexis, KDB, Eriksen, jakieś screamy IFy potem w desperacji rzucił na mnie loan Ronaldo i Aube ;) przyjemnie wypunktować takiego typa bieda składem z Izquierdo i Zaha, no ale Morata zrobił różnice...a teraz sobie pogram anglikami i trzymam kciuki za dobrą formę Chelsea ;) a także Spurs i City hehesz

 

następny cel - hybryda z Lewym i Griezim ;]

Edytowane przez nero2082
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...