Skocz do zawartości

Fortnite


qvstra

Rekomendowane odpowiedzi

A jak tam z kulturą graczy podczas bitew online? Chamówa gimbazy i nieudacznych nołlajfów maminsynków jak na forum/forach, ceesie lub w gta online? Czy może odwrotnie, ludzie z klasą jak w eso i everybody's golf?? Pytam bo rozważam zakup ale nie chcę się z cymbałami użerać...

Odnośnik do komentarza

U mnie tak samo pierwsza styczność. Nie przepadam za czym się jara obecne pokolenie graczy w multi, takie DayZ nieszczególnie mnie porwało, pomimo znajomych i nabitych godzin. Pierwsze, co mnie trochę odrzuciło to, że można k&m natywnie pomyślałem kurde czy jest sens to w ogóle odpalać na konsoli ale pare osób tu chwali to spróbujem. Sterowanie padem w pierwszej chwili to była mała drama ale po paru meczach jest całkiem spoko.

 

Bardzo miodna giera do tego darmowa :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dobra akcja :D

Jeszcze żadne multi nie dawało mi takich emocji. W finałowej 10 robi się już bardzo nerwowo. Grywam prawie codziennie chociaz po dwie rundki.

Parę rezy próbowałem grać w drużynach z randomami, ale albo są totalnymi debilami, albo z jakiegos powodu zabijają mnie, kjradną sprzęt i idą sobie. Zdarzyło mi się to 4 razy.

 

Jak ktoś chce pograc w parach czy teamie (PS4) to śmiało można wysyłać zaproszenie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie ta gra jest rewelacyjna, w przeciwieństwie do pubg daje mnóstwo radochy. Pubg mnie bardziej w(pipi)ia, bo póki co nie umiem jeszcze normalnie strzelać i umieram jak daun. Inna sprawa, że kilkanaście spędzonych godzin w pubg daje mnóstwo skilla w innych strzelankach. Teraz wróciłem do fortnite na chwilę i jestem w stanie rozdupcyć cały skład typków :notbad:  

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ktoś wie jak to jest z tym cross pc-ps4?

 

Próbowałem ostatnio ze znajomym, on na pc ja na ps4. Obaj mamy na kompie pobrany klient Epic i obaj mamy sparowane profile z psn oraz dodani siebie do znajomych w obu usługach. On wysyła zapro i nic nie dostaje, próbowałem też stworzyć profil i zalogować się z jego kontem na psn a potem wysłać zapro i też nic.

Odnośnik do komentarza

Nisza jest niezagospodarowana, więc gry takie jak Fortnite powstają.
Tak samo jak jest HoN i Lol.
Lol jest bardziej dla dzieci z gimnazjum, HoN jest bardziej zaawansową i wymagającą grą.
Tak samo PUBF i Fortnite, to jak klocki Lego i klocki Lego Duplo, różne od siebie, bardzo dobrze się sprzedamą.
PUBG ma duże wymagania, do tego jest płatny, to główne powody popularności fortnite, a nie przewaga gameplayu, czy pożal się Boże grafiki.

Odnośnik do komentarza

Epic bardzo się przykłąda do rozwoju gry (czy tam trybu BR). 

Z miesiąc temu totalnie przemodelowali mapę. Co kilka tygodni coś dodają, a to broń dla wszystkich, a to jakieś pierdoły co sobie można kupić za hajsy. Mi szkoda kasy ale co kto lubi.

Czytałem newsa że celują w 60fps, i tu bach tydzień później patch i wszystko śmiga płynniutko. Nie wiem czy trzyma te 60, ale gra się super.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...