Skocz do zawartości

Battle Chasers: Nightwar


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

RPG, a raczej jrpg robiony min. przez twórcę Darksiders, z turowym systemem walki, podobno dobrą historią, ślicznie wyglądający z wpadającą w ucho muzyką, są polskie napisy, a nawet dubbing, który podobno jest bardzo dobry. Premiera dziś, cena chyba coś około 80zł.

 

 

 

 

 

Fabuła Battle Chasers: Nightwar osadzona została w znanym z komiksów uniwersum, utrzymanym w stylu arcanepunk, czyli takim, w którym elementy magii i fantasy istnieją obok zaawansowanej nauki oraz nowoczesnych wynalazków. Gra opowiada zupełnie nową historię, więc nie wymaga znajomości fabuły komiksowej serii. Podczas zabawy przejmujemy kontrolę nad trzyosobową drużyną, złożoną ze znanych z kart komiksów bohaterów, takich jak legendarny wojownik Garrison, dziewięcioletnia dziewczynka Gully, golem Calibretto, czarnoksiężnik Kholan czy łowczyni nagród Red Monika.
Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=264
Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

W recenzji przeczytałem, że postacie nie biorące udziału w potyczce nie dostają expa. Och jak bardzo to jest złe rozwiązanie w turowych rpg. Grał już ktoś i powie czy wiąże się to z dużą ilością dodatkowego grindu?

 

Na chwilę obecną grind jest nie do wytrzymania, trzeba wybrać sobie 3 postacie i nimi grać. Ale dostali za to pojazd. I pracują nad patchem który sprawi, że postanie równo wbijają lv.

Edytowane przez Xantu
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest patch, mam 10h na liczniku i gra ani razu się nie zawiesiła, działa bardzo dobrze.

 

Co do samej gry to niestety trochę się zawiodłem, gra bardzo szybko nuży, system walki niby ok ale przez ilość i częstotliwość potyczek szybko się nudzi, jest tego za dużo.

Przykładowy dungeon to 6-9 małych pomieszczeń, jego ukończenie często zajmuje dobrą godzinę ponieważ co 5 kroków musimy walczyć z wariacją przeciwnika z którym walczyliśmy już 100 razy tylko teraz jest niebieski :)

Cena dobra ale radzę traktować tą grę jako odskocznia od innych tytułów.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Szkoda ze wczesniej nie widzialem takiej ceny na PS4 - w cenie 60 zl obecnie tylko na PC!  Jak dla mnie kolejny mocny rpg, ze zdecydowanie ciekawsza fabula niz w Octopatch. Juz wiem, ze bede gral na przemian, mi akurat grind w takich grach w ogole nie przeszkadza, nie doszedlem jeszcze do 4 postaci, ale po wstepie jestem zadowolony! Fajni bohaterowie,  ladna komiksowa grafika, swietny system walki - jest potencjal! 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Ja gdzieś słyszałem, że na ps4 też są długie loadingi ale czy krótsze niż na switchu to nie wiem - pewnie tak.
Ja natomiast kupiłem świadomie wersje na switcha bo podobno niczym się nie różni od konsol a mogę grać zarówno w handheld jak i dock.

Gierka super i cieszy mnie, że jest Polska polonizacja a w trybie przenośnym wygląda naprawdę ładnie.

Odnośnik do komentarza

No na moje oko to w eksploracji nawet tych 30 klatek nie trzymało, ale może patch coś poprawił. Fakt że nie jest to najistotniejsza rzecz w grze, ale jednak chodziło to kiepsko. 

 

Swoją drogą na ps4 pro gra też chyba chodzi w 30 fpsach...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...