Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, blantman napisał:

Divinity 2

hollow knight

dodatek do xcom 2

shrouded isle

cuphead

thimbleweed park

night in the woods

hellblade

hands of fate 2

dodatek do stellaris

torment

darkwood

observer 

dead cells

remaster planescape torment

steamworld dig 2

west of loathing

the end is night

 

To tak z głowy tytuły które albo ograłem albo mam zamiar. Nie jest to pełna lista ale kilka ciekawych pozycji do przejrzenia. 

Jezeli wchodza w gre porty czy remastery to jeszcze pragne dodać:

 

Playeruknown Battlegrounds

Nioh Complete Edition

Nier Automata

Okami HD

YS Seven

OneShot

A Hat in Time

Expeditions: Viking

What Remains o Edith Finch

The Surge

Dodatek do Darkest Dungeon

Elex

Ruiner

Legend of Heroes III i trails of cold steel

Bayonetta

Vanquish

Titan Quest Ragnarok

Nex Machina

Tooth and Tail

Total War Warhammer 2

Night in the Woods

 

 

Odnośnik do komentarza

Z tegorocznych, IMO ciekawych indorów, jeszcze ode mnie:

 

The Long Dark

Kona

Beat Cop

Black the Fall

Detention

Rime

Serial Cleaner

Outlast 2

Life is Strange: Before the Storm (w sumie tu można się spierać czy to jeszcze kwalifikuje się do indie)

 

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dobra zrobiłem wstępne porządki na liście życzeń. mam nadzieje że pierwsza 10 akceptowalna. Są gry tanie i gry droższe.

23722684_1750195878353612_66896498710943

 

Jak coś jest 47 pozycji i niżej gry i za 20 zł będę zadowolony z każdej. A jeszcze listy nie zdążyłem do końca niżej sprawdzić :D   Oczywiście jak kupie w jakiejś promocji np tales na ps4 to usunę przed wyprzedażą. Teraz tak usunąłem dreamfall i life is strange bo kupiłem na xboxa.

 

a propo wcześniejszej listy pozycji polecanych na steam to dużo dobrego o book of demons i kingdoms and castles słyszałem. Pierwsza pozycja to takie diablo 1 stworzone przez polaków a druga to podobno fajna strategia.

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Nie powinno byc problemu.

 

@blantman ceny w regulaminie sa sugerowane, mysle ze kilka zł w ta czy w tamta bez roznicy, nie ma sensu tez wkladac sobie syfu tylko dlatego ze tanie i zeby ktos kupil.

 

Ja swoja liste porzadkuje od 3 tygodni, usunalem okolo 200 gier, potem przez tydzien ustawialem w odpowiedniej kolejnosci od takich co chce najbardziej no i wychodzi na to ze pierwsza 50 to takie gry a reszta to gierki ktore chetnie ogram xd

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Ja również ogarnąłem swoją listę, w zasadzie wszystkie pozycje to gierki z kategorii "must play". Pierwsze powiedzmy 5, to te najbardziej upragnione. Cenowo oczywiście odpowiedni przedział.  Wyszło tego 25 pozycji, z czego 3 ostatnie to gry, które jeszcze nie wyszły, do tego kilka dodatków. 

Edytowane przez Hum
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Hum napisał:

Ja również ogarnąłem swoją listę, w zasadzie wszystkie pozycje to gierki z kategorii "must play". Pierwsze powiedzmy 5, to te najbardziej upragnione. Cenowo oczywiście odpowiedni przedział.  Wyszło tego 25 pozycji, z czego 3 ostatnie to gry, które jeszcze nie wyszły, do tego kilka dodatków. 

ja dodałem właśnie spellforce 3 jako must have na 1 miejscu :D Zapomniałem że gra wychodzi na początku grudnia. Pewnie sam sobie kupie :D

Odnośnik do komentarza

Widzę, że nie tylko ja miałem problemy z odpowiednim ułożeniem listy :P Pierwsze 10 oczywiście jest dla mnie najważniejsze, ale ogólnie TOP 50 jest dla mnie ważne. Mała notka - Wiedźmin 3 i season pass obok nich oznacza, że bym chciał GOTY (jego samego nie da się dodać na listę życzeń)

Odnośnik do komentarza

wypiszcie mnie proszę :smutas: 

 

budżet mi się nie dopina (kupiłem nowy tv trochę szybciej niż myślałem) i potem będę spruty chodzić jak wydam jeszcze trochę, a kupka wstydu jeszcze z zeszłego roku nie zeszła

wybaczcie, następnym razem może

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, raven_raven napisał:

wypiszcie mnie proszę :smutas: 

 

budżet mi się nie dopina (kupiłem nowy tv trochę szybciej niż myślałem) i potem będę spruty chodzić jak wydam jeszcze trochę, a kupka wstydu jeszcze z zeszłego roku nie zeszła

wybaczcie, następnym razem może

Steam juz chyba realizuje krypto B)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...