Skocz do zawartości

Silnik forum 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Mejm napisał:

Kyo, jak juz bedziesz sie bawil w kolorowanie to czy moglbys w elegancie zamalowac ikone reputacji? Teraz jest szara (ze strzalka) i troche przycmiona. Daloby rade pokolorowac kolko na taki sam kolor jak + oraz Cytuj czyli ciemny niebieski (stralka moze zostac biala)?

Dobra - sprawdziłem ten przycisk jest transparentny - sam strzałka ma kolor obramowania całości - to jest tak jak by wycięte. Czyli jego kolor to aktualnie ustawione tło. Jak najedziesz to zmienia się na ikonę ale sam przycisk i strzałka to kolory tła i okna:)

9 godzin temu, raven_raven napisał:

A mi się z kolei nie podoba, że reputacja jest widoczna. Ja bym chyba nawet licznik postów schował, na pierwszy rzut oka widać, że jestem mocnym przegrywem ;/

To niestety jest sprzężone - albo widać przy postach i w profilu albo znika całkowicie i z postów i z profilu.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Farmer napisał:

 

Dalej nie widzę żeby coś się pojawiło także ponawiam pytanie. W starej wersji można było podglądnąć temat mając dostęp do właśnie ostatniego nieprzeczytanego posta oraz ostatniego posta. Skoro tego nie ma to zostało to czymś zastąpione? Czy to filtrami w aktywnościach można ustawić? Bo teraz nie wiem jak dostać się do pierwszego nieprzeczytanego posta w danym temacie. Albo mogę do ostatniego posta i scrollować w górę albo na początek tematu.

Ech nie umiem w nowe forum :sapek:

 

Jak masz liste tematow, gdzie cos sie pojawilo, to przed nazwa masz kropke - klikasz i przenosi do pierwszego nieczytanego. W drugiej opcji z poziomu glownej jak klikniesz w nazwe tetematu tam gdzie jest awatar z ostatnia odpowiedzia.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak tlyko napiszę, bo widze sporo postów, nie czytam wszystkiego, ale .... nie ma ukrytego grupowca Strefy Zero. 
Była tam w pewnym temacie lista osób która ma dostęp: "Rerefunduny", czy coś takiego.
Nie może ten grupowiec być widoczny dla wszystkich, a tak jest teraz schowany, że nawet członkowie:) go nie widzą.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, MaZZeo napisał:

Odkąd forumek zmienił wygląd to już nie to samo :/ nie chce się zaglądać do wszystkich działów ani odpisywać. Fałszywy mesjasz. Chyba to był zamierzony cel.

 

Forum FPE [*]

 

Serce krwawi! :(. Człowiek się stara, aktualizuje, żeby świeżutkie było, nowiutkie, a tu masz. Nowy Xbox pewnie też Ci się nie podoba ;). 

Cenzura - obgadamy w moderacji. Jedyna obawa jest taka, że jak to mówią - dasz palec, wezmą rękę i zaraz po całym forumku będą latać kutwy jako przecinki...

Odnośnik do komentarza

IMO wyłączenie cenzury to jedyne rozsądne wyjście, jak ktoś będzie przesadzał to tylko o jego kulturze osobistej i nim samym to będzie świadczyło, osty tez można wlepić jak ragus pisze.

 

Żeby jeszcze tu jakieś dzieciaki wchodziły, no ale nie ma tu już kogo demoralizować wulgaryzmami niestety, wiec ten argument też odpada ;/.

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Kyo napisał:

Dobra - sprawdziłem ten przycisk jest transparentny - sam strzałka ma kolor obramowania całości - to jest tak jak by wycięte. Czyli jego kolor to aktualnie ustawione tło. Jak najedziesz to zmienia się na ikonę ale sam przycisk i strzałka to kolory tła i okna:)

Aaa, teraz to widze. Dobra, jak sie pobawie i zrobie/znajde ikone to wrocimy do tematu.

 

Caly czas nie dziala kaskadowe (tak sie chyba nazywa) cytowanie. Zacytowalem caly twoj post, w ktorym z kolei ty cytowales dwie osoby (mnie i rejwena) i w cytacie mam tylko do co ty napisales, cytowane przez ciebie posty zniknely. Chyba nie tak powinno byc?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...