Skocz do zawartości

Wyscigi - pytaj i odpowiadaj


MeL

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Witam. Jestem nowy na forum. Marzy mi się konsola a głównie maksymalnie realistyczna symulacja jazdy samochodem. Mogę przeznaczyć na ten cel maksymalnie 800zł. Myślałem żeby kupić używane ps3(ok.500zł)+kierownica(ok.200zł) i gran turismo 6(ok.60zł). Jednak nigdy nie posiadałem konsoli i jestem zielony w tym temacie. Chciałbym poprosić o pomoc przy wyborze kierownicy, bo nie mam pojęcia jaką wybrać. No i czy to ps3 to dobry wybór? Czy może coś innego w tej cenie?

Odnośnik do komentarza

Jeżeli rzeczywiście chcesz pojeździć na konsoli to najlepszym wyborem będzie zestaw PS3 + Logitech Driving Force GT. W tej cenie lepszego zestawu nie dostaniesz a jako że nie miałeś doświadczenia z PS3 to będziesz miał kilka fajnych tytułów do objeżdżania ;) Niestety będziesz musiał poszukać zapewne używanej konsoli i używanej kierownicy, ale na pewno warto ;)

Odnośnik do komentarza

Teraz jak patrze po ogłoszeniach to widzę że ciężko będzie o driving force gt za 200zł

To rzuć okiem na F430. Miałem w dłoniach - cudo. Zresztą wystarczy poczytać. Na aukcjach są za ok 250pln nowe, powystawowe z gwarancją. Jak się dobrze zagada to opuszczą. Ja mogłem mieć za 200 i kupił bym choć by po to, żeby postawić w gablotce.812LisBDyqL._SL1500_.jpg

Odnośnik do komentarza

Co do gier wykorzystujących kierownicę i FF to się zgadzam. Jest jeszcze jedna, bardzo grywalna, pozycja na PS3 - F1 2011. Nie mam pojęcia, dlaczego tak spartolono odczucia z jazdy na kółku w kolejnych odsłonach tej serii. W tym zestawieniu, moim zdaniem, najlepiej wypada GT5. W "szóstce" ledwo czuję tarki. Jeśli kolega lubi pograć w singla, to dokupił bym do zestawu Gran Turismo, właśnie "piątkę"... co prawda brak już online, ale zabawa na setki godzin.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Sorry za post pod postem, ale temat stoi. Zastanawia mnie jeden fakt. Dlaczego ta generacja konsol prawie stoi w miejscu w stosunku do poprzedniej? Gdzie jest zapowiedź F1 2016, Project Cars 2, Moto GP 16. Gdzie się podział Grid? Wydaje mi się, jakby coś stanęło w miejscu. W temacie gier z innego gatunku chyba nie jest lepiej. Wystarczy też spojrzeć na półki sklepowe największych sieci handlowych... gdzie gry na XOne??? Nie śmierdzi Wam to nowymi konsolami?

Odnośnik do komentarza

Edit: GT Sport ma w pełni wspierać VR. Ciekawe co z tego wyjdzie.

 

Jeszcze w tym roku zobaczymy nowy NASCAR. Zaczyna podobać mi się ta "ósma" generacja ;)

NASCAR Heat Evolution przyjedzie we wrześniu. Pierwsza odsłona serii na aktualnej generacji

Na PlayStation 4 i Xboksach One nie brakuje dobrych wyścigów, ale swoje trzy grosze w gatunku postanowili ponownie powiedzieć pracownicy z Monster Games. Deweloperzy zapowiedzieli dzisiaj NASCAR Heat Evolution. Heat Evolution trafi na półki sklepowe dokładnie 13 września. (ppe.pl)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Wydaje mi się, że w Polsce jeśli dana telewizja  ma wykupione prawa do konkretnej  dyscypliny, to chyba tylko na ich platformach i aplikacjach można oglądać stream. 

W PL sporo ma Eurosport. Motowizja pokazuje DTM i Nascar, F1 jest w Eleven Sports, a w WRC Canal+

GP3 i GP2 chyba dalej Polsat. 

 

Edytowane przez chris85
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dzięki @chris85, aczkoliwek nie rozwiązuje to mojego problemu. Po pierwszem - mieszkam w UK. Te pakiety tutaj są niestety zbiorowe, a szkoda mi płacić za cały pakiet, gdy chcę jedynie obejrzeć kilka serii i niekoniecznie na żywo. Jest Sky Sports i jest też pakiet sportowy od NowTV oba w granicach 30 GBP na miesiąc. Gdyby to było w cenie Netflix, czyli jakies 7-8 GBP to bym wziął. Są te przepustki dzienne (4 GBP) i tygodniowe (8 GBP), ale to też nie dla mnie.

 

Jeśli są jakieś jescze brytyjskie opcje, których nie wymieniłem to chętnie posłucham. Dodatkowo też pytam o jakieś serwisy, które puszczają streamy, bądź mająarchiwum minionych wyścigów - mówię, nie musi być na żywo.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

W sklepiku psn są właśnie w przecenie Dirt4 i WRC7, obie po ~ 50 pln. Co polecacie na jazdę bez spiny, ale żeby jednak wyzwanie było? Oczywiście nie jestem każualem wyścigowym, ale w rajdy dawno nie grałem, a bardzo miło wspominam pierwszego Colina, którego zresztą mam na półce. Oprócz tego świetne V-rally2, ale to już bardziej arcade, niemniej mam nadzieję, czwóreczka będzie dobra i będzie miała "ducha" 2ki. Co zatem wybrać? Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.