Skocz do zawartości

Wyscigi - pytaj i odpowiadaj


MeL

Rekomendowane odpowiedzi

poza tym w D4 masz więcej klas wyścigowych do zabawy. WRC7 też jest dobrym wyborem. nie grałem, fakt, ale już 6 pokazała pazur i wiele w niej na dobre zmienili względem poprzednich odsłon. z tego co słyszałem od ludzi co grali 7 to praktycznie update 6. przyjemnie się grało, było małe wyzwanie bo trzeba było się pilnować. brak systemów jako tako, chyba tylko TCS jest, brak cofania czasu, brak zbędnych udziwnień.

w zasadzie co byś nie wybrał to powinieneś być zadowolony ale jeśli lubisz różnorodność to bierz D4. rajdy, rallycross, stadium trucks, modern i klasyki, jest czym się bawić. 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Luqat napisał:

Skoro jest 2:0, to chyba  wezmę dirta. Tylko, że przejrzałem temat o grze i są opinie o monotonii jeśli chodzi o trasy, no i ten edytor ponoć coś nie teges. Prawda to?

nawet nie pamiętam że tam był jakiś edytor :x tras i odcinków za dużo nie ma, fakt. pod tym kątem WRC wypada lepiej, tym bardziej że są odcinki specjalne na dobrych kilka minut. 

 

WRC7 - licencja, wszystko oficjalne ale jednak tylko wrc

D4 - różnorodność klas wyścigowych, całkiem spoko kariera, budowanie zespołu itd ale za to lekka monotonia w odcinkach

 

co bardziej ci odpowiada to bierz ale jak pisałem wyżej, obie powinny ci przypasować. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Wkrecilem sie w wyscigi ostatnio, a nigdy wczesniej mnie ten gatunek (wipeout to wyjatek) nie interesowal. Kupilem nawet kierownice, ktora do mnie jedzie, ale nie powiem jaka, bo mnie wysmiejecie. Na poczatek musi mi wystarczyc. Ale do rzeczy, mam dirt rally 2.0, nfs heat, payback, i nfs (2015). Gry skrajne, od symulatora do arcade, ale czy na ps4 jest jakis tytul posredni, ktory oferuje wyscigi na pograniczu symulatora i arcade i jest godny polecenia (cos w stylu forza horizon na xbox - czytalem ze to wlasnie takie wyscigi symulator/arccade)? doradzcie cos...

Odnośnik do komentarza

Gran Turismo Sport Real Driving Simulator.

 

Który tak naprawdę obok symulatora jak Project Cars czy Assetto Corsa nie stal. Ale potrafi zaoferować bardzo dobry balans pomiędzy tym czego szukasz a co jest w tej grze nieosiagalne. 

 

Potem to chyba Project Cars 3 który jest zdecydowanie bardziej arcade. A potem to tylko któryś z Need for Speed. Najpewniej Hot Pursuit Remaster

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

@Wojtas1986 Dużo osób czeka na coś nowego w klimatach MotorStorma, niestety jest z tym lipa. Evolution Studios zostało zamknięte przez Sony a część pracowników przeszła do Codemasters (zrobili tam OnRush, gierka 6+/10 i pracowali nad Dirtem 5), Codemasters zostało niedawno kupione przez EA więc co dalej będą robili ludzie z Evolution nie wiadomo, może powrócą do WRC? (które robili za czasów PS2). Sony (które ma chyba prawa do marki MotorStorm) nie jest zbytnio zainteresowane wskrzeszeniem serii, a przynajmniej nie ma o tym żadnych plotek.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...