Skocz do zawartości

Kącik bokserski


Marcin$

Rekomendowane odpowiedzi

Parę słów od naszego ulubieńca gita po walce z Dereckiem. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że on myśli że wszyscy to idioci, którym można wciskać takie g.owno.. nie doczytałem do końca ale może ktoś ma silniejszą psychikę i się skusi ...

http://www.ringpolska.pl/artur-szpilka/65363-szpilka-myslalem-ze-wylapie-ten-cios-ale-mnie-wylaczylo

Odnośnik do komentarza

Dillian Whyte na koksie. Pseudonim Łajdak pasuje do niego jak ulał. Tylko niech mi ktoś wyjaśni jak to się stało, że wynik badania znany był na trzy dni przed walką z Rivasem, a pomimo tego do tej walki doszło? Ni chuya tego nie rozumiem i nie zrozumiem chyba nigdy:dunno: A gdyby tak Rivas zginął po walce jak Dadaszew? Co by się wówczas stało?

Tak jak już wyżej pisałem, absolutnie nie jestem zaskoczony. Z czołówki koks siorbią dosłownie wszyscy, tylko że niektórzy wpadają, a inni nie...

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Czezare napisał:

Dillian Whyte na koksie. Pseudonim Łajdak pasuje do niego jak ulał. Tylko niech mi ktoś wyjaśni jak to się stało, że wynik badania znany był na trzy dni przed walką z Rivasem, a pomimo tego do tej walki doszło? Ni chuya tego nie rozumiem i nie zrozumiem chyba nigdy:dunno: A gdyby tak Rivas zginął po walce jak Dadaszew? Co by się wówczas stało?

Tak jak już wyżej pisałem, absolutnie nie jestem zaskoczony. Z czołówki koks siorbią dosłownie wszyscy, tylko że niektórzy wpadają, a inni nie...

Jak to czemu? Hajs. Olbrzymia gala, PPV, licencje itd. (pipi) zawsze wypływa kilka dni po imprezie. 

Odnośnik do komentarza
Właśnie...wytrzymałość i wydolność, która pozwala koksiarzowi bić tak samo mocno i z taką samą częstotliwością zarówno w pierwszej, jak i ostatniej rundzie, a ciosy się kumulują...

  

 

Zgadzam się z Tobą, że uderzenia oszusta na dopingu są bardziej dynamiczne. Ale to nie jest tak, że przez 10 czy 12 rund taki typ jest świeży. Zobacz Whyte w ostatniej walce z Rivasem. Od 8 rundy to on już tlenu nie miał. Doping to jest wielkie ch..stwo i nigdy tego gówna nie będę bronił ale zwróć proszę uwagę, że nikt jeszcze w ringu nie zginął ani nic się złego nie wydarzyło w bezpośredniej walce. Dzieje się tak dlatego, że tak na serio wszyscy biorą. Ci co mają kasę biorą to czego jeszcze VADA nie zna (np jak Whyte gdzie wszyscy wiedzą, że miał coś nowego w moczu czego VADA nie ma na liście), a Ci biedniejsi biorą stare g.ówno jak Wach czy Wawrzyk. Taka prawda. Myślicie, że Ruiz Jr. wygrał z AJ bo niby jest taki dobry ?? Nie, wygrał bo AJ nie mógł wziąść pigułek, które w stanach są zabronione a w Europie nie. Gość, który toczy taka wojnę z Kliczko, wraca z zaświatów i gasi Władowi światło nie przegrywa w ten sposób.. za ch..ja nie dam sobie powiedzieć bo za długo siedzę w tym środowisku i wiem jak to działa..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Czezare napisał:

Tylko niech mi ktoś wyjaśni jak to się stało, że wynik badania znany był na trzy dni przed walką z Rivasem, a pomimo tego do tej walki doszło? Ni chuya tego nie rozumiem i nie zrozumiem chyba nigdy:dunno: 

"Wynik znany był 17 lipca czyli trzy dni przed walką, jednak został ona przekazany wyłącznie organizatorowi starcia - promującemu Whyte'a Eddeimu Hearnowi i Brytyjskiej Komisji Bokserskiej, która zdecydowała, by wobec braku czasu na sprawdzenie próbki B dopuścić Whyte'a do walki. Niestety o sprawie nie poinformowano ekipy Rivasa."

za: ringpolska.pl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...