Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie co do tych themow rco :( kurde dzisiaj sie zorientowalem, ze nie zrobilem kopii folderu "module" :D. Poszukalem troche na necie i znalazlem "czyste flash0", jednak przeczytalem ze nie nalezy za duzo podniemiac bo mozna nabawi sie bricka. I teraz sam nie wiem, theme podnienil mi 3-4 prx z tego folderu i jezeli by tak zastapic je tymi czystymi..... czego ewentualnie moge sie spodziewac :]?

Odnośnik do komentarza

Nie powiem, żeby ten cały Skype czy tam DivX był mi potrzebny do szczęścia. Już korzystanie z komunikatora na kompie jest dla mnie przykrą koniecznością(w większości służy on ludzkości do zawracania mi czterech liter), a i nie za badzo widzę potrzebę oglądania filmów na 4-calowym ekraniku (gdy ten Divx już wyląduje na PSP). Dlatego, jako użytkownik fata, póki są gry, a jestem pewny, że osobnych gier na slima/tylko na slima nie będzie, bo nie opłaci się to wydawcom, jestem zadowolony. Owszem, mieć Skype'a a nie mieć, to jednak mieć i polityka Sony działa mi na nerwy, ale i bez tego Skype'a jakoś przeżyję :(

Odnośnik do komentarza

Raczej obejdzie sie bez konwertowanie, konsola zawsze moze obraz zeskalowac do odpowiedniej rozdzielczosci.

 

A co do odtwarzacza to i tak zaraz bedzie narzekanie ze nie da sie odczytywac napisow, no i pozostaje jeszcze problem rozmiaru ekranu. Divixy maja z reguly juz ramke w jakims formacie, jezeli wrzucimy ja na ekran PSP to film obejrzymy na ekranie wielkosci znaczka pocztowego. To ja juz wole konwersje na MP4.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

sadze tak poniewaz gdy probowalem odtwarzac na jednym z lepszych programow do avi na psp filmy, ktore mialy choc odrobine wieksza rozdzialke niz ekran to program sie wieszal.

 

moment...

 

chodzi o PSPlayerMT i rozdizalke powyzej 480x272.

 

wiec albo to nieudolny program ,albo sony cos wymysli, albo beda wydawac oficjlanie gotowe divxy w znormatyzowanej pod psp wielkosci.

 

a co do konwersji, byl okres ze juz mialem dosc prob z filammi, zawsze wsyzstko sie partolilo, albo napisy nagle zaczely sie rozjezdzac, albo trwalo to wieki, badz trzeba bylo uzywac 15 programow.

 

az w koncu znalazlem WINAVI IPOD PSP converter, i zycie stalo sie prostsze, zadnych zabaw z rozszerzeniem napisow, i robi to najszybciej z dotychczasowych.

 

ostatnio dziewczyna wkrecila sie w Cowboya Bebopa i zawsze ogladamy pare odcinkow u niej. 24 minutowy odcinek pzrerabiam w 9 minut.

Odnośnik do komentarza

pozostaje jeszcze taka opcia ze jak znamy sony to sie wycwania, byc moze filmy w divx beda juz gotowe czekac w psstore do sciagniecia :( zero kompresowania, zero konwersji, dopasowania rozdzielczosci, niby zero stersu, ot gotowa biblioteka updejtowana regularnie.

 

 

osobiscie wole odtwarzacz i jakies narzedzie do szybkiej przerobki, zanim cos zmajstruje pod mp4 trace zapal

Odnośnik do komentarza
byc moze filmy w divx beda juz gotowe czekac w psstore do sciagniecia
Alez taki wlasnie jest zamysl Sony:

to allow for the downloading of movies and TV shows through the PC store, transferred from PS3 and from selected third party online retailers

 

No chyba nikt nie sadzil ze Sony wrzuca DivXa na PSP zeby mozna bylo swoje kopie z HDD ogladac - Sony chce konkurowac z Video Marketplace z XO tyle ze robi to na wieksza skale :(

 

W sumie to mozna bylo sie domyslic z divx trafi na PSP, skoro bedzie na PS3

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie warta uwagi jest jednak GTA:vice city stories ze względu na klimat lat 80 ;) !!Z kolei libertycity stories to taki średniak jeśli chodzi o pakiet misji!!

Ale to kwestia gustu, jako że ja uwielbiam GTA to mam wszystkie częśći jakie na PS2 wyszły i te powyższe z PSP(po mimo braku multi, który jak wiesz na PSP jest) ;) !!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.