Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

ciezko powiedziec czt sluchawki to tez podroba, mam oryginalne. raz ze cena jest zachęcająca bo taka ma byc w przypadku podróby, na ebay tez mozna je znalesc za 10$ a na bestbuy cze gamestop stoja za 30$ sam tyle zaplacilem wiec w zasadzie nie wiem w co wierzyc. napewno pasuja do psp i graja przyzwoicie przynajmniej pilot pasuje do slim to najwazniejsze a sluchawki swoje pewnie dopasujesz.

Odnośnik do komentarza

Co do słuchawek, to polecałbym dopłacic ze dwie dyszki i zainwestować w Logitechy Playgear Stealth. Naprawde dobre.

Mają trzy wymienne pary wkładek, dzięki którym słuchawki "wchodzą prawie do mózgu". Ja kupiłem moje w MM. Na allegro też są np.

http://www.allegro.pl/item311724589__c_17h...ar_stealth.html

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza
Co do słuchawek, to polecałbym dopłacic ze dwie dyszki i zainwestować w Logitechy Playgear Stealth. Naprawde dobre.

Mają trzy wymienne pary wkładek, dzięki którym słuchawki "wchodzą prawie do mózgu". Ja kupiłem moje w MM. Na allegro też są np.

http://www.allegro.pl/item311724589__c_17h...ar_stealth.html

Ta, może i słuchawki dobre. Szkoda że wykonanie pozostawia mnóstwo do życzenia.

W ciągu kilku miesięcy użytkowania "popsułem" 3 pary. Za każdym razem ten sam objaw. Lewa słuchawka powoli umierała (przerywała, trzaskała).

Za 3 razem nie dostałem już nowych, bo nie są już w produkcji, kupiłem jakieś gówniane thompsony w MM i jest spokój.

Logitechy co prawda były wygodniejsze ;]

BTW

Jakość dźwięku fajna, bass bardzo przyjemny-ale na pewno nie są warte 50zł (ja kupiłem za 35, potem chodziły poniżej 30)...

Edytowane przez Groobel
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

ghost, kup ep630, swietny dzwiek, wygodne i nie psuja sie.

 

nie baw sie w te pspkowe gow,na.

 

moje zdanie ;]

 

Moim zdaniem pomysł na telefon jest swietny, duzy wyswietlacz, wygodne sterowanie. Szkoda tylko, ze gałki nie ma, ciezko by było grac w tytuły z psp jesli było by kompatybilne.

 

No ale to fejk.

 

 

ja tam widze galk0-mikrofon pspkowy.

 

nie widze sensu w graniu na komorce, tym bardziej w takiej hybrydzie.

 

pamietajcie o akumulatorku, gadasz, grasz, sluchasz muzy, ogladasz filmy, piszesz smsy, i pokaz mi baterie ktora wytrzyma wiecej niz 4 h.

 

glupota

Odnośnik do komentarza

wiesz co, tylko cały myk w tym, że mnie strasznie wku.rwiają te nowego typu pchełki, z wkladkami silikonowymi, co tak głeboko do ucha sie wkłada - no az mnie ciary przechodzą jak nosze takie słuchawki, serio... ;/

 

podejrzewam, ze narazie kupie chyba te, chocby dla samego pilota, a do pilota to juz mozna sobie dowolne słuchawy dopiac, jak sie zrypia tamte to cos innego poszukam...

Odnośnik do komentarza
ghost, kup ep630, swietny dzwiek, wygodne i nie psuja sie.

 

nie baw sie w te pspkowe gow,na.

 

moje zdanie ;]

 

Moim zdaniem pomysł na telefon jest swietny, duzy wyswietlacz, wygodne sterowanie. Szkoda tylko, ze gałki nie ma, ciezko by było grac w tytuły z psp jesli było by kompatybilne.

 

No ale to fejk.

 

 

ja tam widze galk0-mikrofon pspkowy.

 

nie widze sensu w graniu na komorce, tym bardziej w takiej hybrydzie.

 

pamietajcie o akumulatorku, gadasz, grasz, sluchasz muzy, ogladasz filmy, piszesz smsy, i pokaz mi baterie ktora wytrzyma wiecej niz 4 h.

 

glupota

 

Ano jest, my bad.

 

W sumie już teraz telefony nowsze telefony wytrzymują jeden-dwa dni, no ale fakt, gdyby czas był identyczny jak w PSP było by załosnie, trzeba by było nosic akumulator samochodwy w plecaku.

Odnośnik do komentarza
Te Logitechy mam już jakieś pół roku i nic mi się z nimi nie dzieje. Do slima pasują i są wygodne. W sumie to ja chyba musze mieć takie słuchawki z nakładkami, bo mam strasznie małe uszy i inne mi wypadają :D

Znam ten ból ;]

Logitechy były bardzo wygodne, bo miały jakieś inne (w porównaniu z resztą słuchawek) rozmiary tych gumowych nakładek.

Mi jedna para padła po niecałym tygodniu a druga wytrzymała coś koło pół roku.

Ogólnie to wiele osób narzeka na awaryjność tego modelu, dlatego najprawdopodobniej słuchawki te zostały wycofane z produkcji :P

Odnośnik do komentarza

napewno ciebie nie zainteresuja bo to sluchawki do sprzetu lepszego niz psp i na nim skrzydel nie rozwina, warto jednak wspomniec o MDR-NC11 sonego. wada jest cena zaleta wszystko inne. jak ktos lubi sluchawki douszne takie wlasnie izolowane to mysle ze bedzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Logitech zepsuły mi się po 8 miesiącach - lewa słuchawka padła :)

 

A Creativów ep630 nie polecam - IMO dużo mniej wygodne niż Logitehcy (większe gumki), słabszy bas i ogólna średnizna - ale to w końcu słuchawy za ok 50zł (oryginalne) ;)

 

No a te logitechy to za ile? Nie mialem w uszach tych logitechow, ale watpie, ze sa jakos duzo wygodniejsze od ep-630. Przeciez sa 3 rodzaje nakladek, wiec chyba nie mozna narzekac na brak mozliwosci dostosowania pod siebie. Slabszy bas? Czasem mnie od nich boli glowa, wiec nie wiem czego ty oczekujesz od sluchawek. Nie wiem czy wy tu porownywaliscie te stealthy z podrobkami epkow, chyba, ze podniecila was nalepka "For PSP", znak jakosci dla co niektorych. :)

W tej cenie ep-630 sa bezkonkurencyjne, jesli chodzi o sluchawki dokanalowe i nie ma co (pipi)ic.

Edytowane przez w07t3k
Odnośnik do komentarza
Gość ChOomik

Ciężko wywnioskować czy w ogóle coś poprawią w dwójce. Grafiki moim zdaniem już raczej nie poprawią, sterowania tym bardziej ... chyba dodadzą nowe kolory kulek i pioseneczki. Chociaż "nie może" a napewno ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.