Skocz do zawartości

SONY PSP - temat ogólny


CoATI

Rekomendowane odpowiedzi

$ony zaczyna przeginac... :[ od kilku miesiecy krąży po necie nius o skype'ie na psp. wszyscy sie ciesza itd, az tu nagle sony obwieszcza [co prawda za posrednictwem Nikkei Net], że ów programik bedzie dostepny tylko dla slimkow... no to nie pogadamy posiadacze fat version... aghr... abstrahując od tego, wizja wydawania gier tylko na S&L wydaje sie coraz bardziej realna [sadzac po polityce firmy].

 

szersze info na http://psp-team.pl/newsy/psp/psp-skype-juz...#jc_allComments i innych sajtach...

Odnośnik do komentarza
wogule ne kumam.......jak mieli by na facika gier nie wypuszczec skoro fat rozni sie od slima tylko wygladem tak sadze.......

 

to 'wogule' źle sądzisz

 

 

 

 

Nie powiem, ze mnie taka polityka dziwi, bo nie byłoby to prawdą - mimo całej głupoty tego posuniecia, spodziewałem sie takiego obrotu spraw. Na rynku zdarzały sie juz troche podobne sytuacje (jak np zarzucenie całkowite starego xbox'a po premierze x'a pełnyobrót, chociaz tutaj akurat chodziło z przeskok do nastepnej generacji).

Odnośnik do komentarza
własciwie ile pamieci flash ma psp-200X ??

 

psp-100X ma niecale 32mb i w ogolnym zsumowaniu [wliczajac f3 i f4] zostaje okolo 3-5mb wolnego miejsca, mało.

64MB?

 

Oficjalne info od Sony:

New PSP® (PlayStation®Portable) Expands Its Entertainment Experience by

Introducing Skype

 

TOKYO, Jan. 6 /PRNewswire/ â Sony Computer Entertainment Inc. (SCEI)

today announced that it would introduce Skype features to the new slim and

light PSP® (PlayStation®Portable) handheld entertainment system (PSP-2000

series). More than 246 million members are registered for the use of this

communications software, which enables users to communicate with other Skype

users around the world over the Internet. Calls between Skype users are free

of charge.

 

By introducing Skype on PSP, the following features and services will be

made available to PSP users (*1) (*2):

 

â Free voice calls between Skype users

â Skype contact list management (view existing contacts, add new ones)

â Skype presence (see which friends are online and available to talk)

â SkypeOut calls to make calls to landlines and mobile phones

anywhere in the world (requires the purchase of Skype credit)

â Optional SkypeIn number that lets users receive calls on Skype from

landlines and mobiles anywhere in the world (requires the purchase of

Skype credit)

â View and modify Skype settings and account details (including username

creation, SkypeOut settings, voicemail settings and call forwarding)

 

PSP users worldwide will be able to start using Skype features and

services through a simple system software update scheduled in late January.

After updating the PSP system software, a Skype icon will be added to the

Network category in the home menu. PSP users who do not yet have a Skype

username can register by clicking the icon and following the instructions.

PSP users who already have a Skype username can immediately sign in by

clicking the Skype icon and entering their username and password.

SCEI will deploy various measures to meet usersâ demand and vigorously

promote the expansion of the PSP platform as a handheld entertainment system

to enjoy a variety of interactive digital entertainment.

 

* For more information on Skype, please visit www.skype.com

 

(*1) To enjoy Skype features on PSP, users will need Memory Stick Duo,

a wireless Internet connection and a Skype-compatible audio input

device.

(*2) In order to receive calls, users must be connected to the Internet

and signed in through the Skype screen on PSP.

Edytowane przez Musiolik
Odnośnik do komentarza

no to jest pewne... i dlatego nie rozumiem dlaczego sony nie chce wydac skype'a na CLS'a...

 

swoja drogą team noobz juz cos tam ponoć kleci - komunikator VOIP

 

//edit

 

nie ponoć, a juz zrobili :(

 

wczesna wersja na CLS & S&L do pobrania tutaj -> http://www.noobz.eu/joomla/component/optio...tartdown/id,26/

 

 

//edit

 

nie zwiazany z w/w rzeczami :P bylbym wdzieczny gdyby ktos zuploadowal mi plik 01-12.bmp z flash0 od slima. moze byc rapid :D

Edytowane przez Coati
Odnośnik do komentarza

Oj nie panikujcie. Moim zdaniem to z ta ekskluzywnościom Skype'a na Slimie to taka zagrywka co by nikt juz grubasow nie kupowal. Mimo ze skajp jest na razie tylko dla chudzielca to Imo kwestia czasu az grubas tez go dostanie :( Przewiduje ze za miesiac, moze dwa Sony oglosi ze fat takze dostanie swojego Skype'a - i wszyscy beda szczesliwi :D

 

Z tymi grami tylko dla Slima to Coati juz przesadziles. Sony nie jest na tyle durne zeby olac okolo 20 mln uzytkowniko fatow ( nie wierze zeby wiecej osob mial Slimy niz Faty), a do tego jest swiadome ze przez najblizszy czas to uzytkownicy grubys PSPkow beda w wiekszosci i to znakomitej wiekszosci.

 

Spokojnie. Nie ma co sie ekscytowac, Sony raczej w kolano sobie nie strzeli;)

Odnośnik do komentarza
Oj nie panikujcie. Moim zdaniem to z ta ekskluzywnościom Skype'a na Slimie to taka zagrywka co by nikt juz grubasow nie kupowal. Mimo ze skajp jest na razie tylko dla chudzielca to Imo kwestia czasu az grubas tez go dostanie :( Przewiduje ze za miesiac, moze dwa Sony oglosi ze fat takze dostanie swojego Skype'a - i wszyscy beda szczesliwi :D

 

Z tymi grami tylko dla Slima to Coati juz przesadziles. Sony nie jest na tyle durne zeby olac okolo 20 mln uzytkowniko fatow ( nie wierze zeby wiecej osob mial Slimy niz Faty), a do tego jest swiadome ze przez najblizszy czas to uzytkownicy grubys PSPkow beda w wiekszosci i to znakomitej wiekszosci.

 

Spokojnie. Nie ma co sie ekscytowac, Sony raczej w kolano sobie nie strzeli;)

 

ale oni juz nie produkuja fatow wiec po co miliby to robic?

Odnośnik do komentarza

Panowie mam do was pytanie. Pooglądałem sobie dzisiaj themes w odpowiednich tematach i nie powiem, spodobało mi się to odświeżone PSP (ostatni raz widziałem jego menu jakieś 12 miesięcy temu a wtedy chyba nie było takiej kustomizacji) i zdecydowałem się, że go biorę. Odpaliłem Allegro i poległem - moja wiedza kończy się na tym jak wyszło chyba 2.5 i wszyscy bawili się w downgrade do 1.0 poprzez jakiegoś exploita a teraz 3.71, jakieś flashowanie, wersje M33-2, 3.52, pandory i inne. Co byście mi polecili? Jaką wersję, który sprzedawca jest sprawdzony ot taka szybka pigułka dla kogoś kto obudził się po roku letargu a jutro będzie zamawiał i nie chce kupić bubla.

 

Z góry dzięki :]

Odnośnik do komentarza

dzis wiekszosc cwaniakow wrzuca do psp najnowsze softy ktore bez problemow uruchamiaja kazda gre, a potem staraja sie sprzedac na najwieksza cene. moja rada to szukaj po cenie, taka ktora tobie odpowiada i nie patrz na soft. przerobka na wlasna reke otwiera oczy szeroko na scene, nie bedziesz mial puzniej problemow, a samo przygotowanie narzedzi z tutorialem do wgrania CFW jest proste.

 

jesli ktos to zrobi za ciebie bedziesz potem mial wiecej pytan i niejasnosci.

Odnośnik do komentarza

nWo ma racje do wszystkiego dojdziesz sam. Niedawno dostalem od kumpla PSP bo on nie mial na niej w co grac. Wiele sie nie zastanawiajac przejzalem sobie te strone http://www.pspoland.pl/news.php - polecam Tutoriale i zaraz na drugi dzien mialem zmieniony soft i karte 2 Gb zapchana bajerkami o jakich nei mialem pojecia gdy poltora roku wczesniej sprzedawalem swojego starego PSP.

Odnośnik do komentarza

No Yano i inni ktorzy jeszcze nie wgrali CFW wyglada na to ze teraz macie okazje zrobic to bez przerazajacego rytuału jakim jest przygotowwanie pandory, CFW 3.80 M33 prawdopodobnie bedzie instalowal sie w taki sam sposob jak oryginalny firmware sony, czyli przez updejt z netu. DA odwlekal wydanie nowego CFW chyba z powodu tej dosc ciekawej nowosci. Jezeli to okaze sie prawdą to kto bedzie duze ułatwienie gdyz nie raz ludzie maja problem z przygotowaniem baterii albo softu na memorce a potem pojawiaja sie dziesiatki postów proszących o pomoc bo cos sie stalo

Odnośnik do komentarza

jeżeli to okaże się prawdą i 3.80 M33 będzie można zainstalować na KAŻDY firmware, oryginalny bądź OE/M33 to mamy wg. mnie kolejny przełom

podaj jakieś źródło brzmi to zbyt pięknie

czy twój post jest jakimś spoilerem...? :(

Edytowane przez palo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.