Skocz do zawartości

Nintendo DS - temat ogólny


sinner

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Założyłem tą: http://www.play-asia.com/paOS-13-71-b7-49-en-70-196x.html, właśnie z play-asia, rewelacyjna sprawa. W komplecie po sztuce na górny i dolny ekran plus ściereczka. Bierz od razu dwa zestawy. W droższej opcji możesz sobie jeszcze obkleić konsolkę z zewnątrz. Wcześniej miałem folie big-ben. Kolory przez folie były bledsze i dość szybko się rysowała. Hori to faktycznie mały wypasik w temacie ochrony ekranu, oczywiście oryginalne. Ten produkt jest oryginalny.

Odnośnik do komentarza

Moja babcia wybiera się we wrześniu do Ameryki. W związku z tym planuje kupno ds, bo w polsce cena to massakra!!! Tam kupię za około 270 zl + przesyłka od babci którą podzielę się z kuzynem który ds'a też chce kupić. pierwsze kupiłem psp, bo jest bardziej multimedialne i ma większe możliwości, jednak teraz brakuje mi nintendowskich gierek :wub: . No, a teraz mam okazję wyrwać taniego ds'a. Programator kupię już na allegro ;) Naprawdę polecam kupno konsol za gramanicą bo są o wieeele tańsze.

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc piszę tutaj.

 

Ostatnimi czasy na górnym ekranie mojego DS'a pojawił się mały niebieski punkcik, który przy normalnej grze w ogóle nie rzucał się w oczy, ale przy czarnym tle już rzucał się w oczy. Wraz z godzinami, jakie przegrałem pojawiło się już chyba z 10. takich punktów, o różnych kolorach, rozrzuconych po całym górnym ekranie. Przy grze, w której nie ma czarnych teł niczego nie widać, ale gdy odpaliłem wczoraj FF IV, to aż mnie odepchnęło.

 

 

Z tego, co widzę, mam martwe pixele i muszę wymienić ekran górny. Moje pytanie brzmi: Gdzie wymienią mi ekranik w miarę przystępnej cenie (ekran górny można załatwić na własną rękę, więc w grę wchodzi tylko wymiana)? Mieszkam w Gdańsku, ale tutaj serwisów konsolowych nie ma, więc w grę wchodzi cała Polska (tylko nie W-wa i Ultima, bo ceny są tam zbójeckie).

 

Odnośnik do komentarza

Jeżeli te punkty są kolorowe oznacza to, że są to hot pixele, nie dead pixele (te są czarne). Weź coś, co łatwo się ślizga (ja użyłem do tego rogu poduszki), lekko przyciśnij i jeździj po ekranie przez jakieś 10 minut. Jeśli są to kolorowe pixele to powinny zniknąć.

Edytowane przez BartX
Odnośnik do komentarza
Jeżeli te punkty są kolorowe oznacza to, że są to hot pixele, nie dead pixele (te są czarne). Weź coś, co łatwo się ślizga (ja użyłem do tego rogu poduszki), lekko przyciśnij i jeździj po ekranie przez jakieś 10 minut. Jeśli są to kolorowe pixele to powinny zniknąć.

 

 

 

Tak, są to kolorowe piksele, tak jak piszesz. To co, wziąć jakąś szmatkę i jeździć po ekranie (wyłączonym, czy włączonym ?) przez 10 min ?

Odnośnik do komentarza

no i rzeczywiście chyba na allegro zaczeły się pojawiać piraty;

 

http://allegro.pl/item406319733_legend_of_...s_rpg_nowa.html

 

wersje pal mają przezroczyste, większe pudełka, brak znaczka wifi w górnym rogu, a wersja us też to raczej nie jest bo ona ma inną okładke...

 

dla porównania oryginał;

http://allegro.pl/item404392985_the_legend...ass_folia_.html

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...