Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Nintendo DS - temat ogólny

dsi shop zdrapka region nintendo points

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
413 odpowiedzi w tym temacie

#21 sinner

sinner
  • Użytkownicy
  • 81 postów

Napisano 22 February 2008 - 12:12

Ja kupiłem Hori na allegro i sprawuje się znakomicie. Są podróby sygnowane nazwą Hori ?
  • 0

#22 Gość_Fear_*

Gość_Fear_*
  • Goście

Napisano 22 February 2008 - 23:42

Użytkownik coopa edytował ten post 25 June 2011 - 02:37

• 0

#23 Zeratul

Zeratul

Growy Markiz

• Premium Member
  • 4636 postów

Napisano 28 February 2008 - 19:08

chyba czeka mnie kupno nowego DS ^_^ Otoz pojawil mi sie dzis problem z samoczynnym przesuwaniem sie postaci(np. w Zeldzie) czy ekranu (w AoE) w lewo... niby jak dotykam stylusem to wszystko dziala bez problemu, ale jest to niezwykle irytujace. Chyba to przez to ze dzis zamykajac drzwi od auta przywalilem niby w kieszen plaszcza w ktorym byl DS ^^; ale tez uderzenie nie bylo zbyt mocne <_< anyway... probowalem kalibracji i nic to nie dalo.
  • 0

#24 C-Boy

C-Boy
  • Użytkownicy
  • 631 postów
  • SkądUstroń
  • Nintendo IDC-BoyX

Napisano 28 February 2008 - 19:37

Sprobuj zagadać do Kila, może on coś na to poradzi no i jak wszystko dobrze pójdzie, to nie będziesz musiał kupować nowej konsolki <_< . Mam posłać tobie( o ile jesteś zainteresowany) ewentualne namiary na kila ( poprzez PW) czy sam sobie poszukasz ?? ^_^

Update:
New York... Rozumiem, iż wysyłka paczki do polski jest dla ciebie mało wygodne :lol: Zreszta, zrobisz co uważasz za stosowne.

Użytkownik consoleboy edytował ten post 28 February 2008 - 20:49

• 0

#25 Zeratul

Zeratul

Growy Markiz

• Premium Member
  • 4636 postów

Napisano 28 February 2008 - 20:14

no w sumie juz naprawilem ^_^

przywalilem DS'em w biurko... zlota raczka ze mnie
  • 0

#26 RYU25

RYU25
  • Użytkownicy
  • 84 postów
  • SkądGdansk

Napisano 29 February 2008 - 11:17

no w sumie juz naprawilem ^_^

przywalilem DS'em w biurko... zlota raczka ze mnie

Jednak najstarsze sposoby sa niezawodne hehe....
  • 0

#27 Sandking

Sandking
  • Użytkownicy
  • 449 postów
  • GG9660869
  • SkądZnienacka

Napisano 23 March 2008 - 20:34

Jestem nowym użytkownikiem DS, posiadam go od dwóch dni i oszczędzając wam zachwytów nad konsolą zapytam: czy na DSa są jakieś Action RPGi? W sensie - nie turowe, a bardziej klikane itd (Na PSP wyszedł Crisis Core, o coś takiego mi chodzi). Jeżeli ktoś zarzuciłby 2/3 tytułami to byłbym wdzięczny :)
  • 0

#28 Di

Di

Objection!

• Użytkownicy
  • 3029 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 March 2008 - 20:40

Dungeon Explorer: Warriors of Ancient Arts
Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates
Mystery Dungeon: Shiren the Wanderer
Pokemon Mystery Dungeon: Blue Rescue Team (ni to turówka ni to action)
  • 0

#29 RoL

RoL
  • Użytkownicy
  • 1705 postów
  • Skądz przystanku

Napisano 23 March 2008 - 21:22

Z podobnych gier jest jeszcze Lunar Knights. Sam co prawda niewiele w to gralem, ale gra zgarnela sporo wysokich ocen, wiec mysle, ze warto obczaic.
  • 0

#30 Gość_coopa_*

Gość_coopa_*
  • Goście

Napisano 25 March 2008 - 21:19

Użytkownik coopa edytował ten post 25 June 2011 - 02:38

• 0

#31 Gosiek

Gosiek
  • Użytkownicy
  • 84 postów
  • SkądSarmatia

Napisano 26 March 2008 - 21:26

Zajrzyj na renchi.com, tam bywają gry, których akurat brakuje na play-asia, ceny też mają przywoite.
  • 0

#32 sinner

sinner
  • Użytkownicy
  • 81 postów

Napisano 31 March 2008 - 10:47

Według wiarygodnych źródeł powołujących się na europejski oddział Nintendo, już 1 maja na rynek Starego Kontynentu wprowadzone zostaną trzy nowe modele Nintendo Dual Screen, różniące się od siebie nowym ubarwieniem. Do sklepów trafią DSy w kolorystyce czerwonej, zielonej oraz błękitnej. Dla nowych nabywców NDS, lub też fanów kolekcjonujących dualowo-ekranowe konsolki jak znalazł.

źródło

No cóż, szkoda że nie ma zdjęć, ciekawe jak prezentuje się błękitny DS'ik.
  • 0

#33 RoL

RoL
  • Użytkownicy
  • 1705 postów
  • Skądz przystanku

Napisano 19 April 2008 - 00:11

Kolejna czesc serii Castlevania bedzie prawdopodobnie nosic podtytul "Order of Ecclesia".

http://www.gemaga.co...sia-trademarked
  • 0

#34 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 17234 postów

Napisano 22 April 2008 - 20:18

Nie wiem, czy tutaj pasuje, ale pytam.

Jakie w tym roku szykują się hity, ale takie z najwyższej półki (jak Mario&Sonic at the olympic, czy taki Phoenix Wright, wiecie o co chodzi)?
Dużo jest jeszcze takich zapowiedzi? Kupiłem sobie konsolkę, ale boję się, że kolejna w którą za późno zainwestowałem i tak jak PS2 umrze mi po roku confused.gif.
  • 0

#35 RoL

RoL
  • Użytkownicy
  • 1705 postów
  • Skądz przystanku

Napisano 22 April 2008 - 20:25

Na razie proponuje pograc w to, co juz sie ukazalo. Jesli chodzi o ciekawe zapowiedzi, to jest tego troche. Zreszta juz raz zadales to pytanie, a ja odpowiedzialem. Tu masz link z planowanymi premierami, moze znajdziesz cos ciekawego: http://ds.ign.com/index/release.html

A Mario & Sonic to nie jest tytul z najwyzszej polki - raczej solidny przecietniak.

Użytkownik RoL edytował ten post 22 April 2008 - 20:26

• 0

#36 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 17234 postów

Napisano 23 April 2008 - 12:17

Tak sobie gram na tym DS'ie i gram... I stwierdzam, że dwa ekrany tej kosnoli są średnio potrzebne.
Oczywiście konsolka jest świetna, gry również, ale weźmy takiego Phoenix Wright'a. Gramy na dwóch ekranach, ale jedyne co robimy przez 90% gry to stukamy w dolny ekran by postać powiedziała coś dalej. Równie dobrze możemy naciskać A. Niby się przegląda dowody i profile tam, ale... Wtedy nie patrzymy na salę sądową (i tak nic ciekawego się tam nie dzieje, właściwie to nic, postać swoi nieruchomo). Równie dobrze można by naciskać załóżmy R i pojawiałby się ekran z dowodami.
Do czego zmierzam? Ano do tego, że to mogłoby się pojawić na GBA smile.gif. Zresztą w Japonii chyba nawet była jakaś część na GBA! To samo jest z np. Super Mario 64 (tylko mapka), Burnout (tylko mapka), WarioWare (widzimy niebo, sufit, szczyty budynków... ale po co to, jak skupiamy sie tylko na dolnym ekranie?), Advance Wars (na GBA wszystko było na jednym ekranie i było dobrze, tu na 2gim są statsy). Są gry, które naprawdę wykorzystują potencjał dwóch ekranów, ale tak naprawdę DS mógły być Single Screenem (tyle że dotykowym, z tymi samymi bebechami), i gry za wiele by się nie różniły.

Może się wydawać, że marudzę, ale po prostu naszło mnie na takie przemyślenia. Mimo to nadal uważam, że DS to kawał dobrego sprzętu. A co dwa ekrany to nie jeden, zawsze lepiej mieć ten drugi ekran niż go nie mieć.
  • 0

#37 Di

Di

Objection!

• Użytkownicy
  • 3029 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 April 2008 - 12:28

Akurat gry o których wspominasz to remake'i bądź kontynuacje gier z innych konsol.

Phoenix Wright - cała seria to remake'i z GBA (Gyakuten Saiban 1-3)
SM 64 - wiadomo
Burnout - no na siłę można by było dać na dolnym ekranie widok np. z wstecznego lusterka, ale mapa jest ok
WarioWare - gdyby wszystkie mini-gierki wykorzystywały oba ekrany to byśmy się gubili wink.gif
Advance Wars - kolejna kontyuacja, dobrze rozplanowana

A grałeś w jakieś gry FPP? Myślisz, że wtedy byłbyś w stanie normalnie grać, śmigając stylusem po ekranie na którym masz wszystko pokazane?
  • 0

#38 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 17234 postów

Napisano 23 April 2008 - 13:07

Bardzo możliwe. Takie po prostu przemyślenia. Grałem w Metroida i... masz rację smile.gif

Ale chyba takie Yoshi's Island, Zelda itp. bez 2ch ekranów byłyby inne.
O_O Wszystkie Phoenixy wcześniej były na GBA... dopiero teraz się takich rzeczy dowiaduję? Chociaż po japońsku niewiele bym zrozumiał wink.gif.

Użytkownik raven_raven edytował ten post 23 April 2008 - 13:09

• 0

#39 Gość_coopa_*

Gość_coopa_*
  • Goście

Napisano 23 April 2008 - 13:12

Użytkownik coopa edytował ten post 25 June 2011 - 02:38

• 0

#40 Di

Di

Objection!

• Użytkownicy
  • 3029 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 23 April 2008 - 13:14

Ale wersje na GBA były uboższe. Pierwszy Ace Attorney miał 4 sprawy na przykład. Piąta jest bonusem w wersji dla DS-a (nie wiem czy pojawiła się na PC).
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dsi, shop, zdrapka, region, nintendo points

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0