Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Nintendo DS - temat ogólny

dsi shop zdrapka region nintendo points

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
412 odpowiedzi w tym temacie

#401 grzybiarz

grzybiarz

Mr. Awkward

• Użytkownicy
  • 13602 postów

Napisano 10 October 2015 - 21:12

No to masz co nadrabiać, bo jrpgów, na DSie było mnóstwo. Tytuły ekskluzywne tylko na DSie, były miodne, ale wszelkie multiplatformy, zawsze były najgorsze:(
PS. To do Luqata.

Użytkownik grzybiarz edytował ten post 10 October 2015 - 21:55

• 0

#402 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 16894 postów

Napisano 10 October 2015 - 21:26

10h? Mój Lite chyba nigdy tyle nie wytrzymywał :(.

• 0

#403 Velius

Velius
  • Użytkownicy
  • 7085 postów

Napisano 10 October 2015 - 21:27

To odpal oryginał a nie Acekarda :reggie:

Tak na powaznie to R4 i inne launchery zjadaja żywotność baterii o około 40%. Jak gram na oryginalnym carcie to moj lajcik trzyma około 10 godzin.

Użytkownik Velius edytował ten post 10 October 2015 - 21:28

• 0

#404 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 16894 postów

Napisano 10 October 2015 - 23:27

O kurde, nie wiedziałem. Nawet jak gram w Pokemony to wolę grać z Acekarda, wszystkie części na jednym karcie i do tego bajery jak kody czy wiele slotów na save'y. Ciężko wrócić do zwykłych kartów.

No i mój model mam już parę lat, a nowy też nie był, baterie z czasem tracą swoją oryginalną wydajność.
  • 0

#405 Yabollek007

Yabollek007
  • Użytkownicy
  • 2557 postów

Napisano 25 October 2015 - 23:26

Ja ciagle mam swojego DS Lite'a, ale ostatnio kupilem sobie R4, do korzystania z 3DS XL - jak dla mnie wyglada to bajecznie :D

Ekraniki w zwyklym DSie sa jednak dosyc male - jak wyszedl DSi XL, to mnie kusil, ostatecznie jednak XLem na jakiego sie skusilem, byl zwykly 3DS.

Powiem wam, ze jak dla mnie to gry z DS wygladaja naprawde spoko - no ale wiadomo, rozni ludzie maja rozne tolerancje na dane niedoskonalosci. Po niektorych opiniach, z jakimi spotkalem sie na necie - wyglada zdecydowanie lepiej niz myslalem.

Jak ogram co mam do ogrania z gier na 3DSa, to zabiore sie powoli za gry z DSa, bo w sumie nie ogralem az tak wielu.

Na pewno bede musial ograc Infinite Space, bo z tego co slyszalem, gra jest naprawde dobra (a w sumie na nadmiar RPGow w klimatach 'czystszego' Sci Fi niestety narzekac nie mozna).

[czystszego, tzn. pomijajac chociazby serie Final Fantasy, ktora jest dosyc specyficzna pod pewnymi wzgledami, i stanowi taka mieszanke Sci Fi z fantasy, tytul wszak z nikad sie nie wzial]

• 0

#406 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 3011 postów

Napisano 26 October 2015 - 00:49

Ja od jakiegoś czasu gram na emulatorze na telefonie jeśli gra nie wymaga dobrego sterowania (np. Laytony, Ace Attorney i takie tam). A do powazniejszego grania kupiłem właśnie New 3DS XL - jest moc. Przesiadka z 3DS premierowego - super. Świetne 3D i tak wielkość ekranów! Jakoś rozdzielczość mi nie przeszkadza zupełnie a nawet dodaje uroku.

• 0

#407 Jeez_PS

Jeez_PS
  • Użytkownicy
  • 562 postów

Napisano 23 December 2015 - 13:00

Po czym poznac piraty na DS'a? To są tylko same karty bez pudełka? Szukam 999 i nie chciałbym się naciąć.

• 0

#408 Butt

Butt

Osoba Nintendo

• Premium Member
  • 6934 postów
  • SkądLitwini wracają?

Napisano 23 December 2015 - 13:03

Na poprzedniej stronie trochę pisaliśmy o piratach.

• 0

#409 Velius

Velius
  • Użytkownicy
  • 7085 postów

Napisano 23 December 2015 - 13:10

Piraty maja pudelka instrukcje i ulotki tez.
  • 0

#410 grzybiarz

grzybiarz

Mr. Awkward

• Użytkownicy
  • 13602 postów

Napisano 05 March 2016 - 14:30

Na DSa jeszcze coś wychodzi?
  • 1

#411 ragus

ragus
  • Premium Member
  • 14856 postów
  • SkądOlsztyn

Napisano 05 March 2016 - 14:38

A na ps2 coś wychodzi?
  • -1

#412 grzybiarz

grzybiarz

Mr. Awkward

• Użytkownicy
  • 13602 postów

Napisano 06 March 2016 - 09:36

Oj tam, przeglądałem listę Offlinelist i zrobił mi sie update, jakieś chińskie okładki sie pościągały. Tylko w tych grupach dumpujacych, nie zawsze zgranie romu, oznacza premierę gry w tym samym dniu.
  • 0

#413 dsiart

dsiart
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 May 2016 - 15:23

Hej, z racji że niedługo DSi Shop zostanie zamknięty postanowiłem zakupić Shantae na DSi XL, póki jest jeszcze możliwość. Mam pytanie czy zdrapki do DSi Shopu kupione w Niemczech zostaną bezproblemowo zaakceptowane po wprowadzeniu do DSi Shopu bez zabawy w proxy? Czy waluta, która jest na zdrapce np. kupiona w Polsce w zł ma znaczenie zależnie od wybranego kraju w ustawieniach podczas wprowadzania kodu karty do sklepu? No i ostatnie pytanie, czy po ustawieniu konkretnego kraju np. Niemcy w ustawieniach i pobraniu danego tytułu będzie on w tym języku czy traktowany jest jako Multi5 albo „english only”? Z góry dziękuję za odpowiedź.

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dsi, shop, zdrapka, region, nintendo points

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1