Skocz do zawartości

Zdjęcie
- - - - -

Nintendo DS - temat ogólny

dsi shop zdrapka region nintendo points

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
415 odpowiedzi w tym temacie

#401 grzybiarz

grzybiarz

Mr. Awkward

• Użytkownicy
  • 14845 postów

Napisano 10 October 2015 - 21:12

No to masz co nadrabiać, bo jrpgów, na DSie było mnóstwo. Tytuły ekskluzywne tylko na DSie, były miodne, ale wszelkie multiplatformy, zawsze były najgorsze:(
PS. To do Luqata.

Użytkownik grzybiarz edytował ten post 10 October 2015 - 21:55

• 0

#402 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 18463 postów

Napisano 10 October 2015 - 21:26

10h? Mój Lite chyba nigdy tyle nie wytrzymywał :(.

• 0

#403 Velius

Velius
  • Użytkownicy
  • 7701 postów

Napisano 10 October 2015 - 21:27

To odpal oryginał a nie Acekarda :reggie:

Tak na powaznie to R4 i inne launchery zjadaja żywotność baterii o około 40%. Jak gram na oryginalnym carcie to moj lajcik trzyma około 10 godzin.

Użytkownik Velius edytował ten post 10 October 2015 - 21:28

• 0

#404 raven_raven

raven_raven

siadl plaski i morda

• Premium Member
  • 18463 postów

Napisano 10 October 2015 - 23:27

O kurde, nie wiedziałem. Nawet jak gram w Pokemony to wolę grać z Acekarda, wszystkie części na jednym karcie i do tego bajery jak kody czy wiele slotów na save'y. Ciężko wrócić do zwykłych kartów.

No i mój model mam już parę lat, a nowy też nie był, baterie z czasem tracą swoją oryginalną wydajność.
  • 0

#405 Yabollek007

Yabollek007
  • Użytkownicy
  • 2557 postów

Napisano 25 October 2015 - 23:26

Ja ciagle mam swojego DS Lite'a, ale ostatnio kupilem sobie R4, do korzystania z 3DS XL - jak dla mnie wyglada to bajecznie :D

Ekraniki w zwyklym DSie sa jednak dosyc male - jak wyszedl DSi XL, to mnie kusil, ostatecznie jednak XLem na jakiego sie skusilem, byl zwykly 3DS.

Powiem wam, ze jak dla mnie to gry z DS wygladaja naprawde spoko - no ale wiadomo, rozni ludzie maja rozne tolerancje na dane niedoskonalosci. Po niektorych opiniach, z jakimi spotkalem sie na necie - wyglada zdecydowanie lepiej niz myslalem.

Jak ogram co mam do ogrania z gier na 3DSa, to zabiore sie powoli za gry z DSa, bo w sumie nie ogralem az tak wielu.

Na pewno bede musial ograc Infinite Space, bo z tego co slyszalem, gra jest naprawde dobra (a w sumie na nadmiar RPGow w klimatach 'czystszego' Sci Fi niestety narzekac nie mozna).

[czystszego, tzn. pomijajac chociazby serie Final Fantasy, ktora jest dosyc specyficzna pod pewnymi wzgledami, i stanowi taka mieszanke Sci Fi z fantasy, tytul wszak z nikad sie nie wzial]

• 0

#406 NemoKOF

NemoKOF
  • Użytkownicy
  • 3561 postów

Napisano 26 October 2015 - 00:49

Ja od jakiegoś czasu gram na emulatorze na telefonie jeśli gra nie wymaga dobrego sterowania (np. Laytony, Ace Attorney i takie tam). A do powazniejszego grania kupiłem właśnie New 3DS XL - jest moc. Przesiadka z 3DS premierowego - super. Świetne 3D i tak wielkość ekranów! Jakoś rozdzielczość mi nie przeszkadza zupełnie a nawet dodaje uroku.

• 0

#407 Jeez_PS

Jeez_PS
  • Użytkownicy
  • 578 postów

Napisano 23 December 2015 - 13:00

Po czym poznac piraty na DS'a? To są tylko same karty bez pudełka? Szukam 999 i nie chciałbym się naciąć.

• 0

#408 Butt

Butt

Osoba Nintendo

• Premium Member
  • 7566 postów
  • SkądLitwini wracają?

Napisano 23 December 2015 - 13:03

Na poprzedniej stronie trochę pisaliśmy o piratach.

• 0

#409 Velius

Velius
  • Użytkownicy
  • 7701 postów

Napisano 23 December 2015 - 13:10

Piraty maja pudelka instrukcje i ulotki tez.
  • 0

#410 grzybiarz

grzybiarz

Mr. Awkward

• Użytkownicy
  • 14845 postów

Napisano 05 March 2016 - 14:30

Na DSa jeszcze coś wychodzi?
  • 1

#411 ragus

ragus
  • Użytkownicy
  • 17031 postów

Napisano 05 March 2016 - 14:38

A na ps2 coś wychodzi?
  • -1

#412 grzybiarz

grzybiarz

Mr. Awkward

• Użytkownicy
  • 14845 postów

Napisano 06 March 2016 - 09:36

Oj tam, przeglądałem listę Offlinelist i zrobił mi sie update, jakieś chińskie okładki sie pościągały. Tylko w tych grupach dumpujacych, nie zawsze zgranie romu, oznacza premierę gry w tym samym dniu.
  • 0

#413 dsiart

dsiart
  • Użytkownicy
  • 1 postów

Napisano 09 May 2016 - 15:23

Hej, z racji że niedługo DSi Shop zostanie zamknięty postanowiłem zakupić Shantae na DSi XL, póki jest jeszcze możliwość. Mam pytanie czy zdrapki do DSi Shopu kupione w Niemczech zostaną bezproblemowo zaakceptowane po wprowadzeniu do DSi Shopu bez zabawy w proxy? Czy waluta, która jest na zdrapce np. kupiona w Polsce w zł ma znaczenie zależnie od wybranego kraju w ustawieniach podczas wprowadzania kodu karty do sklepu? No i ostatnie pytanie, czy po ustawieniu konkretnego kraju np. Niemcy w ustawieniach i pobraniu danego tytułu będzie on w tym języku czy traktowany jest jako Multi5 albo „english only”? Z góry dziękuję za odpowiedź.

• 0

#414 MamSzafe

MamSzafe
  • Nowy Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 14 April 2017 - 09:12

Witam, jestem nowy w temacie nds i niedawno kupiłem konsolę ds lite i po jakimś tygodniu użytkowania konsola (nie zawsze) ale bardzo często przy grach zacina się i nie chce się włączyć przez długi czas. Czy ktoś domyśla się co jest uszkodzone? Czy poprostu trzeba kupić nową konsolę. Nie mam specjalnego śrubokrętu, jeśli to pomoże to uzywam karty r4.
  • 0

#415 estel

estel
  • Użytkownicy
  • 4845 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 June 2017 - 20:54

Panowie, odkopalem dzis zupelnie przez przypadek swojego NDSa, znalazlem kopie Picross 3D i wsiaklem  :banderas:

• 1

#416 chmurqab

chmurqab
  • Użytkownicy
  • 1814 postów

Napisano 13 June 2017 - 22:36

Picross 3D, logiczna rozrywka dla koneserów na najwyższym poziomie.

u5tBbqM.gif

• 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dsi, shop, zdrapka, region, nintendo points

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1