Skocz do zawartości

Legia Warszawa


Gość Maiden

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Maiden

I jeszcze:

 

 

Internetowe wydanie tygodnika „The Copenhagen Post” donosi o krytycznym stanie jednego z duńskich kibiców, który padł ofiarą fanów z Broendby. Mężczyzna w wieku 36 lat, który przyszedł na mecz pucharowy z 8-letnim synkiem, jest w krytycznym, ale stabilnym stanie. Został trafiony ogniem rzymskim odpalonym z trybuny przez dopingujących kibiców Broendby.

 

Serwis CPHPost.dk dość szeroko opisuje zajścia w Kopenhadze, ale nie wspomina o kibicach Legii. Spośród 113 zatrzymanych osób aż 108 zwolniono, ponieważ ich zatrzymanie miało jedynie charakter prewencyjny. Pięć osób usłyszała zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy.

 

 

Legia bydło11111jedenaście!!!11

Odnośnik do komentarza

Maiden i ten drugi Kolega z Wawy którego nicka nie pamiętam [a nie chce mi się przewijać ekranu w górę ;) ]. Mi cały czas chodzi o to, że znowu za Legią ciągnie się smród po Europie. No sorry tej ale czy zawsze wyjazd Legii musi się równać roz(pipi)el? Niech to będzie nawet te 5 osób. Jako formę obrony obierasz tezę że "to oni odpalili racę". Fajnie ale mi chodzi o rozróby przed stadionem.

Duński wymiar sprawiedliwości zamierza potraktować zamieszki związane z meczem piłkarskim Broendby Kopenhaga - Legia Warszawa jako sprawę precedensową. Pięciu polskich kibiców przebywa w areszcie śledczym i postawiono im już zarzuty napaści na przedstawicieli władzy. Osobie, która wystrzeliła race na trybuny, prawdopodobnie jest to Duńczyk, grozi osiem lat więzienia.
- W sumie zatrzymano 113 polskich obywateli, których później wieczorem zwolniono, poza pięcioma osobami przebywającymi w areszcie śledczym sądu w Glostrup. Oni zostaną przesłuchani w piątek, a są oskarżeni o czynny atak na przedstawicieli władzy. Czterech z nich zaatakowało policjantów, a jeden ochroniarza stadionu - poinformowała policja.

Policja poszukuje również intensywnie kibica, który odpalił race w trybuny. Jest to najprawdopodobniej Duńczyk.

 

 

@SpidejPL [pofatygowałem się żeby sprawdzić nick ;) ]

 

Nie mam się wypowiadać bo co? Bo mnie tam nie było? Bo nie widziałem na własne oczy? LOL Człowieku, mamy XXI wiek, nie muszę być świadkiem wydarzeń żeby się wypowiadać na ich temat. Jeśli w moich postach zauważasz jakieś rażące nieścisłości to wypunktuj,a nie zapodawaj wielce uczone reprymendy.

Forum jest od komentowania.

 

[zapewne za mój cytat z onetu dostanę od Cie z(pipi)ę, bo przeca to podmiot ITI i chcą oczernić biednych kiboli, a jedyna prawdziwa relacja jest na forum Legii ;) ]

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Nie mam powodu by się "bronić". Zatrzymali legionistów prewencyjnie. Ty nie jesteś tego w stanie zrozumieć. Przema zresztą też. Obaj biadolicie o "smrodzie" ciągnącym się za Legią. Race rzucali Duńczycy, policja zatrzymało nie tylko Polaków, ale i Duńczyków. Piszę o tym prasa... Duńska! Klapki z oczu!

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
Nie mam powodu by się "bronić". Zatrzymali legionistów prewencyjnie. Ty nie jesteś tego w stanie zrozumieć. Przema zresztą też. Obaj biadolicie o "smrodzie" ciągnącym się za Legią. Race rzucali Duńczycy, policja zatrzymało nie tylko Polaków, ale i Duńczyków. Piszę o tym prasa... Duńska! Klapki z oczu!

 

 

 

kibole obu drużyn starli się przed meczem i nie pod stadionem, o racach nic nie pisałem, duńczycy też mają głupich kiboli, ale to nie jest mój problem, tylko duńczyków. Mój problem to jest wstyd za "rodaków" którzy od dawna jeżdżą na wyjazdy i robią za każdym razem wieś

Odnośnik do komentarza
Dobra, dziad swoje a baba swoje. Oglądajcie TVN24, czytajcie onet i GW. Bo chyba na każdy temat na ich podstawie wyrabiacie sobie zdanie.

 

 

czyli mówisz, że transmisja z meczu w Wilnie na żywo, to mistyfikacja ?? Kolejna conspiracy teory. Sam przytaczasz, jakże czyste jak łza media duńskie, a do tego udajesz, że niewiesz co dzieje się w klubie Legii i co robią ich kibole. Może to twoi kumple ?

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden
czyli mówisz, że transmisja z meczu w Wilnie na żywo, to mistyfikacja ?? Kolejna conspiracy teory. Sam przytaczasz, jakże czyste jak łza media duńskie, a do tego udajesz, że niewiesz co dzieje się w klubie Legii i co robią ich kibole. Może to twoi kumple ?

 

 

Gdzie ja coś takiego napisałem?! Ci więcej przewiń sobie temat i zobacz co dwa lata temu na temat wydarzeń w Wilnie pisałem!

I co masz do opinii mediów duńskich na ten temat. One są chyba w tym temacie najobiektywniejsze prawda? Tak logicznie myśląc.

Ty Przema myślisz stereotypowo. A to bardzo ograniczone.

 

Czy moi znajomi są kibicami Legii? Tak spora ich część. Zresztą sam się za takiego uważam. To coś złego?

 

 

Stona: Ty po prostu nie starasz się nawet zgłębić sprawy. Starasz się dopieprzyć Legii przy każdej możliwej okazji. No ale czego spodziewać się po "poznańskim słowiku"?

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Co rozumiesz pod pojęciem "poznański słowik" ? Mam to traktować jak określenie pejoratywne ? ;)

 

Po prostu widzę kolejny powód dla którego polscy kibice mają taką, a nie inną łatkę w europie. Da się kibicować bez bicia się z policją i mam nadzieję że kiedyś każdy to zrozumie [ amen ;) ].

 

Podchodzę do tego może trochę bardziej uparcie, bo chodzi o Legię ale gdyby to tyczyło się innych zespołów też bym to potępiał.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

"Poznańskie Słowiki" - tak określani są kibice Lecha w Warszawie za sprawą upodobań seksualnych tego poznaniaka: http://pl.wikipedia.org/wiki/Wojciech_Krolopp

 

 

Powtórzę to raz jeszcze: Legionistów zatrzymano p r e w e n c y j n i e - co więcej część z nich będzie się sądzić, za nielegalne ich zdaniem aresztowania. I dobrze. A ty Stona zerknij na zdjęcia jakie zamieściliśmy ze Spideyem na których widnieją te "straszne bijatyki" :baby:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Wiem o co Ci chodziło, to była taka mini sugestia żebyś nie używał tego typu określeń ;)

 

 

Z perspektywy zdjęć które zapodałeś policja przyjechała i napadła na kibiców Legii. Wierzysz w to? Ja nie. Aczkolwiek jeśli to się potwierdzi to nie omieszkam cofnąć swoich słów.

 

 

Teraz trzeba poczekać na orzeczenie sądu.

Odnośnik do komentarza

ale policja miała prawo, zatrzymać tych kiboli/kibiców którzy nie potrafią czytać we własnym języku. Napisane jak wół na granicy, że tylko osoby które zakupiły bilety w Warszawie, mają się pojawić pod stadionem. Gdyby reszta umiała czytać, nikt nie byłby pokrzywdzony. A dlaczego bilety trzeba było kupić w Warszawie ? Ano dlatego by uniknąć pojawienia się kiboli pod stadionem Broendby i wiedzieć kto na niego wchodzi. A dlaczego to było potrzebne ?? Żeby Legia nie musiała się wstydzić. A co wyszło ? Że nie dość, że Legia ma najgorszy doping w kraju ( kibolstwo ) to jeszcze jej kibice nie potrafią czytać.

Odnośnik do komentarza

Co jest w tym wszystkim najgorsze?Że cierpią normalni fani.Drużyna tylko traci na takich idiotach,którzy dają się sprowokować.I Maiden nie dziw się,że utarło się przeświadczenie,że kibice CWKSu to banda frustratów chcących zdemolować wszystko co napotkają.Przyczynili się do tego takimi pokazami jak w Wilnie czy nawet bandą dresików łażących po mieście i niszczących przystanki.Bo niby to nie są true fani,ale przez społeczeństwo są utożsamiani z Legią.Ja mam nadzieję,że bądź co bądź tak zasłużona ekipa jak (L) da radę i w przyszłym sezonie wzmocni się należycie.A i to na pewno nie jest tak,że szlachetni polscy fani zostali sprowokowani przez tych oślizłych,złych Duńczyków.Prawda jest tak,że jednym i drugim nie zależało na widowisku,tylko obiciu sobie ryjów.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
ale policja miała prawo, zatrzymać tych kiboli/kibiców którzy nie potrafią czytać we własnym języku. Napisane jak wół na granicy, że tylko osoby które zakupiły bilety w Warszawie, mają się pojawić pod stadionem. Gdyby reszta umiała czytać, nikt nie byłby pokrzywdzony. A dlaczego bilety trzeba było kupić w Warszawie ? Ano dlatego by uniknąć pojawienia się kiboli pod stadionem Broendby i wiedzieć kto na niego wchodzi. A dlaczego to było potrzebne ?? Żeby Legia nie musiała się wstydzić. A co wyszło ? Że nie dość, że Legia ma najgorszy doping w kraju ( kibolstwo ) to jeszcze jej kibice nie potrafią czytać.

 

Widzę, że twoja wiedza o piłce jest równie powierzchowna jak o boksie. Przepraszam, ale co ma doping do kiboli? Kibole zagłuszają dopingujących czy jak? :D

Odnośnik do komentarza
Przema, przerzuć się na kibicowanie MSK Dąbrowa Górnicza, zrobisz sobie, i kibolstwu(!) Legii przysługę.

 

 

kibicuje RKS Dąbrowa Górnicza z racji tego, że grał tam kiedyś mój Szwagier :P widze, że jednak jesteś osobą która popiera zadymy więc niema o czym z tobą dyskutować

 

ale policja miała prawo, zatrzymać tych kiboli/kibiców którzy nie potrafią czytać we własnym języku. Napisane jak wół na granicy, że tylko osoby które zakupiły bilety w Warszawie, mają się pojawić pod stadionem. Gdyby reszta umiała czytać, nikt nie byłby pokrzywdzony. A dlaczego bilety trzeba było kupić w Warszawie ? Ano dlatego by uniknąć pojawienia się kiboli pod stadionem Broendby i wiedzieć kto na niego wchodzi. A dlaczego to było potrzebne ?? Żeby Legia nie musiała się wstydzić. A co wyszło ? Że nie dość, że Legia ma najgorszy doping w kraju ( kibolstwo ) to jeszcze jej kibice nie potrafią czytać.

 

Widzę, że twoja wiedza o piłce jest równie powierzchowna jak o boksie. Przepraszam, ale co ma doping do kiboli? Kibole zagłuszają dopingujących czy jak? :D

 

 

widzę, że niewiesz o czym piszę, a twoja wiedza o boksie jak i o czytaniu ze zrozumieniem jest żadna więc na głupie pytania nie będe odpowiadał

Odnośnik do komentarza

Po co Wy w ogóle dyskutujecie z tymi specjalistami :lol: ....

 

Zastanów się jeden z drugim jakbyś się czuł po przejechaniu 1500 km. za swoją drużyną na mecz,z voucherem na bilet,i po prowokacji ochrony/psów nie wejdziesz na mecz,i jeszcze jak masz szczescie zawiną na dołek za nic, 'prewencyjnie ' jak to określili....

 

Zresztą po wpisach niektórych ''kibiców' myśle że z 90% udzielających się tu,nigdy nie była na wyjeździe za swoją drużyną,pojedź i zobacz jak jest a nie pier'dolisz bzury .....

Odnośnik do komentarza
Po co Wy w ogóle dyskutujecie z tymi specjalistami :lol: ....

 

Zastanów się jeden z drugim jakbyś się czuł po przejechaniu 1500 km. za swoją drużyną na mecz,z voucherem na bilet,i po prowokacji ochrony/psów nie wejdziesz na mecz,i jeszcze jak masz szczescie zawiną na dołek za nic, 'prewencyjnie ' jak to określili....

 

Zresztą po wpisach niektórych ''kibiców' myśle że z 90% udzielających się tu,nigdy nie była na wyjeździe za swoją drużyną,pojedź i zobacz jak jest a nie pier'dolisz bzury .....

 

 

byłem na sporej liczbie meczy legii mimo, że mam daleko do wawy, na paru wyjazdach też. Już to tłumaczyłem. Skoro Legia ma w swoich szeregach ludzi, którzy robią burdy jak w Wilnie, to niech zwykli kibice nie dziwią się, że ich niechcą na mecze wpuszczać. Sorry, ale nie każdy z łysą głową i szalikiem ma napisane na czole, ja dymie, a ja siedze spokojnie. Dopóki nie wyplewi się wsi ze stadionów to tak będzie. Ci z voucherami, niech podziękują, tym którzy przyjechali dymić w parku i bez voucherów, bo to jest ich wina, że ludzi z biletami nie wpuścili.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...