Skocz do zawartości

Anime godne polecania


Kazuo

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzalem wczoraj made in abyss na raz. Calkiem spoko, chociaz spodziewalem sie chyba za duzo po opiniach ludzi tutaj i na internecie.

Swiat spoko, patent z dziura tez. Sie spodziewalem jakiegos (pipi)niecia pod koniec ale bylo tylko ok.

 

Obecnie rozwazam obejrzenie nanatsu lub psycho pass. Co byscie polecili najpierw?

 

W ogole byly jakies anime od 2014, ktore daja rade? Malo ogladalem od 2014 a nie mam czasu ogladac crapow(inaczej bym obejrzal wszystko).

Dzieki.

Odnośnik do komentarza

Dobre Psycho Pass, tylko po 18 epie mogloby sie skonczyc i troszke mnie końcówka rozczarowala, ale mimo wszystko bardzo mi sie podobalo i sie wciagnalem. Wlasnie obejrzalem S2 i Movie jeszcze do kompletu, Sezon 1 najlepszy :banderas:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Bardzo udany sezon :) Na bieżąco oglądam:

Animegataris

Blend S

Boku no Kanojo Shobitch

Houseki no Kuni

Hoozuki no Reitetsu S2

imouto sae

Konohana Kitan

Kino's Journey

Love Live Sunshine S2

Mahoutsukai no Yome

Net-juu no Susume

Shoujo Shuumatsu Ryouko

Umaru R

Yuuki Yuuna is a Hero: Washio Sumi

 

Inuyashiki niestety ma tragiczne CGI, na szczęście jest manga :)

Black Clover również porzuciłem, przez tragiczny głos głównego bohatera

Edytowane przez metalcoola
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O, to Drifters z opisu wydaje się bardzo wpadać w me gusta. Leci na listę. :good: Z obecnego sezonu u mnie leci tylko Food Wars, DB Super chyba się nie liczy, bo to tasiemiec wychodzący prawie non stop od dwóch lat. A tak to od paru miesięcy nadrabiam sobie starsze i nowsze klasyki: Black Lagoon, Cowboy Bebop, a wczoraj skończyłem Steins;Gate - każdy z tych tytułów zdecydowanie "ma coś w sobie" i zasłużył na swą pozycję. A, po drodze był jeszcze szybki rewatch Claymore'a - nie wiem w sumie czemu, ale mam dziwny sentyment do tej chińskiej bajki.

Dalej w kolejce FMA: Brotherhood. :)

Odnośnik do komentarza

Obejrzalem wczoraj made in abyss na raz. Calkiem spoko, chociaz spodziewalem sie chyba za duzo po opiniach ludzi tutaj i na internecie.

Swiat spoko, patent z dziura tez. Sie spodziewalem jakiegos (pipi)niecia pod koniec ale bylo tylko ok.

 

Obecnie rozwazam obejrzenie nanatsu lub psycho pass. Co byscie polecili najpierw?

 

W ogole byly jakies anime od 2014, ktore daja rade? Malo ogladalem od 2014 a nie mam czasu ogladac crapow(inaczej bym obejrzal wszystko).

Dzieki.

 

Dla mnie tylko One Punch Man.

 

Ostatnio robiłem rewatch FMA:B i dalej banderoli na całego :banderas: Szkoda tylko, że zakończenie ssie.

 

Zakonczenie pierwszej adaptacji bylo znacznie lepsze, szkoda ze reszta wypada srednio w porownaniu do Botherhood.

Odnośnik do komentarza

@Kinoji Juuni Taisen jest świetne, chociaż robili je chińczyki to daje radę. Jakaś odmiana po ostatnio powtarzających się zapychaczach. Z nowego sezonu polecam Inuyashiki, w końcu chińska bajka z brakiem lolitek, z świetnym pomysłem na linie fabularną i przekozackimi scenami, które zapadają w pamięć. Mam nadzieję, że tego nie spartolą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

LUPIN 3rd.

Co do pogadki przeszedlem z japonczykami na temat anime to sie mnie pytali Rupan san se mita? Lupina ogladales odp ze nie a oni na to ze duzo stracilem.

Zona ogladala po kryjomu bo ten animiec od 18+ i tez jest jej ulubionym animcem.

Ja dzis zaczalem ogladac od nowszego czyli Lupin the Third: The Woman Called Fujiko Mine i kazdemu polecam w ten sposob zaczac.

Te parenascie epkow ukazuje historie postaci, o co biega a kreska, animacja i muzyka to jest orgazm :obama:

A pozniej juz jak sie spodoba to standardowo leciec z cala kolekcja a jest tego duuuuuzo. 

Mi to anime po paru odcinkach poprzebijalo inne animce milosc od pierwszego spojrzenia.

Polecam kazdemu!!

Btw figurka Fujiko Mine jak siedzi na bebenku od magnuma zchodzilem cala Akihabare by ja znalesc taka ciezka do kupienia :obama:

1a4935fbb9f6858bde5bbb2ce76c1e7c.jpg

 

 

 

 

 

Edytowane przez Zetta
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

To ja polecam malo znane i niehypowane anime Chichayafuru, osoboscie polecam ogladac tylko 2 sezon, bo pierwszy i tak jest czesto wspominany we flashbacku, ogolnie anime kreci sie wokol unikatowej gry karcianej, i okruchow zycia. Anime ma wady, ale kreska to mistrzostwo i nawet z nudow mozna obejrzec.

Odnośnik do komentarza

@aphromo Mimo wszystko jednak warto obejrzeć oby dwa sezony, chociażby dla postaci głównej bohaterki :). Polecam również z innej beczki ale i tak sztos nad sztosy - Ping Pong The Animation, oglądałem tą serię chyba z 15 razy , a nie przepadam za sportówkami :). Strasznie dopicowany z przegenialnymi zwrotami, po ostatnim odcinku dopiero człowiek dostaje pełen obraz tego co miał autor na myśli i jak to poukładał, serio ten twist mnie zrzucił na kolana. Jak będziesz miał chwilę odpal, jedyne co trzeba się przyzwyczaić do odosobnionej kreski od reszty dzisiejszych animców.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.