Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * - - 1 głosy

Anime godne polecania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1631 odpowiedzi w tym temacie

#1621 Pupciopatos

Pupciopatos

Horizon > Red Dead

• Premium Member
  • 4908 postów

Napisano 06 August 2017 - 21:32

Potwierdzam że boku no Hero academia goty bajka
  • 0

#1622 froncz piotrewski

froncz piotrewski
  • Premium Member
  • 4399 postów

Napisano 07 August 2017 - 11:08

7 deadly sins ktoś ogląda/ł?

• 0

#1623 sprite

sprite
  • Użytkownicy
  • 5334 postów

Napisano 07 August 2017 - 11:36

Nanatsu mocno na propsie. Możesz śmiało uderzać. Ban :banderas:

• 0

#1624 Dahaka

Dahaka
  • Użytkownicy
  • 3233 postów
  • GG8493855

Napisano 07 August 2017 - 11:52

No Stain był spoko, ale tylko jako postać, bo sam arc mdły jak nie wiem. Brakuje mi tutaj rozmachu i wielowątkowości, wszystko cały czas gnie do przodu, przez co nie ma czasu na porządne rozbudowanie żadnego wątku czy porządnego wgłębienia się w jakąś postać. Akcja z Iidą, pomijając to, że niezbyt ciekawa sama z siebie, była imo kompletnie nieangażująca.

Nie mówię, że to złe anime, bo postacie są sympatyczne, rozwój siłowy głównego bohatera fajnie się ogląda, walki potrafią być epickie, technicznie wykonane wzorowo, ale jednak brakuje mi tutaj czegoś naprawdę ciekawego. Wszystko jest mocno powierzchowne lub oparte jest na najprostszych motywach, przez co mimo bardzo solidnych fundamentów, anime nie jest w stanie wybić się dla mnie ponad poziom "spoko shonenika i tyle". Anime dobiegnie końca, to biorę się za mangę, zobaczymy, czy coś się zmieniło w tej kwestii.

• 0

#1625 froncz piotrewski

froncz piotrewski
  • Premium Member
  • 4399 postów

Napisano 07 August 2017 - 12:30

Nanatsu mocno na propsie. Możesz śmiało uderzać. Ban :banderas:

no właśnie o.(pipi)ałem pierwszy sezon na netflixie oglądając po parę odcinków dziennie (szybko jak na mnie), a to pierwsze anime jakie oglądałem od lat. spodobało mi się do tego stopnia, że rozważam przeczytanie mangi. momentami trochę za dużo japońskiego cringe'u jak na mój gust, ale tak poza tym kozak.

no i ta muzyka pana Sawano:

:banderas:

• 0

#1626 Copper

Copper
  • Użytkownicy
  • 3735 postów

Napisano 07 August 2017 - 13:49

Sinsy swietne, szkoda, ze im tyle schodzi z drugim sezonem :/ obejrzalem 1 prawie za jednym posiedzeniem
  • 2

#1627 Kinoji

Kinoji
  • Użytkownicy
  • 331 postów
  • SkądPoznań
  • PSN IDJapo-niec
  • Nintendo IDKinoji

Napisano 07 August 2017 - 14:20

anime nie jest w stanie wybić się dla mnie ponad poziom "spoko shonenika i tyle".

rzuciłbyś jakimś przykładem shounena, który wg Ciebie się ponad ten poziom wybija? jestem ciekawy

• 0

#1628 Dahaka

Dahaka
  • Użytkownicy
  • 3233 postów
  • GG8493855

Napisano 07 August 2017 - 15:30

hunterxhunter i fma sa zdecydowanie powyżej

one piece, wspomniane nanatsu, gintama w poważnych arcach, a nawet naruto w swoich lepszych momentach, choc prezentuja podobny poziom, były/są dla mnie znacznie ciekawsze niż mha, bo maja wiekszy rozmach i ciekawsze pomysly na fabułę/wątki/postacie.

co prawda zekranizowali dopiero równowartość 50 rozdziałów mangi, wiec jak na tasiemcowatego shonena to jest tyle, co nic, wiec sie jakos mocno nie czepiam i czekam na coś, co w koncu zerwie pape z dachu

• 0

#1629 blantman

blantman

Blacharz 2016 / lampman

• Premium Member
  • 7331 postów

Napisano 08 August 2017 - 07:16

ta gintama dobre anime ? Widzę że mi crunchroll to cały czas poleca. 

Obecnie znalazłem na crunchrollu GTO i cholera uświadomiłem sobie że nigdy wszystkich odcinków nie widziałem. Wczoraj 6 odcinków obejrzałem bawi jak kiedyś :D

• 0

#1630 Cedric

Cedric
  • Użytkownicy
  • 485 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 08 August 2017 - 07:29

@Kinoji

Na crunchrollu prawie wszystkie niedostępne w naszym regionie poza mushishi :D  Full metal alchemist widziałem obie wersje kiedyś pierwszą i remake. Uwielbiam jedno z lepszych jakie widziałem. Widziałem też One punch mana bo kiedyś na forum furorę zrobił.  Reszty nie oglądałem. W(pipi)ia żę to Haikyuu jest ale nie w naszym regionie,

Mushishi jest akurat na Netflixie.

Serial polecam bardzo bardzo :banderas:

• 1

#1631 Marcin2826

Marcin2826
  • Użytkownicy
  • 32 postów

Napisano 12 August 2017 - 17:34

Bakemomogotari - Bardzo ciężkie anime nie dla każdego, bardzo często są przeskoki cut scenek z kartkami, rozmowy bohaterów czasami trudne do ogarnięcia
Full Metal Alchemist : Brotherhood - MUST HAVE jak ktoś nie oglądał dla mnie osobiście anime nr 1

• 0

#1632 Copper

Copper
  • Użytkownicy
  • 3735 postów

Napisano 12 August 2017 - 17:53

FMA jest spoko, ale jak ktoś mówi, że to numer 1 to mało jeszcze widział :P

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1