Skocz do zawartości

Sklepy z OSTami.....


Warto kupic czasem oryginal?  

129 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Warto kupic czasem oryginal?

    • pirat nie ma duszy!
      48
    • Orygina?? a fee!
      8
    • Nie
      7
    • Tak
      122


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Game Music na Magnificonie!

 

Początek roku pod znakiem imprez poświęconych kulturze japońskiej. Zostaną oficjalnie rozpoczęte w Krakowie na szóstej edycji Magnificonu. Odbywającego się w dniach 29-30 marca. Będzie to z kolei okazja aby fani muzyki z gier mieli szanse zaopatrzyć się na naszym stoisku w oryginalne soundtracki, czy inne gadżety. W imieniu naszym i organizatorów serdecznie Was zapraszamy. Szczególnie fanów muzyki z gier!!!

 

Natomiast odpowiedź na twoje pytanie szukaj u nas na forum..

 

Do zobaczyska!

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Mam pytanko gdyż interesuje mnie zakup soundtracku z Crisis Core Final Fantasy VII ale nie umiem go nigdzie znaleźć sprawdzałem liczne aukcje na allegro i innych sklepach internetowych ale na nic nie trafiłem sad.gif sad.gif sad.gif , wie ktoś gdzie można takowy soundtrack nabyć???? biggrin.gif

Zostaw Allegro, tam nic takiego nie znajdziesz. Poszukaj na eBayu, np. tutaj masz jedna oferte.

Odnośnik do komentarza
  • 13 lat później...

Najpierw sam sobie wręczę, bo odkopuje temat z przed 12 lat :D Ale ok lecimy z tym.

 

O  ile OST'y w formie CD a nawet na winylach można jeszcze dorwać, to czy w czeluściach istnieje jakiś sklep który sprzedaje w formie elektronicznej ale w lepszym formacie (jeśli oczywiście dostępny jest) niż MP3 320kbs?) Bo nie uśmiecha mi się szukać i sprowadzać CD'ki. Wiem, że istnieje jeszcze coś takiego jak tidal, ale wolę mieć komfort psychiczny, że nie muszę płacić co miesiąc "haraczu".

gallery_6077_392_13541.png

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, grzybiarz napisał:

Może iTunes? Ja zagrywam płytki audio i dokupowuję bonusowe utwory właśnie tam. Pobiera się tekst i oznaczenie 18+ jak są wulgarne piosenki :)

Tylko pytanie w jakiej to jest jakości. Co do płyt to niby ma to sens, Ale po 1. weź to wyszukaj, po 2. Czasami niektórych płyt nie ma już w oficjalnej sprzedaży i zostają prywatne osoby które wołają jak za zboże no i po 3. zgrywanie jest uciążliwe, do tego trzeba jeszcze odpowiednio otagować (korzystam z last.fm) więc dużo z tym roboty.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...