Skocz do zawartości

Telefony


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dziś po rozmowie z DUK z Play udało mi się przedłużyć umowę.

 

85zł abonamentu w tym wszystko nielimitowane (net po 10GB - 1MB/s) a do tego LG G4 za 419zł.

 

W ogólnym rozrachunku porównując do bieżącej oferty 55zł /5GB, za telefon wyjdzie 1139zł, co jest całkiem dobrą ceną jak na G4 od operatora.

 

Natomiast zastanawiam się czy nie warto sprzedać aktualne G2 i tego G4, a za to kupić V10 lub G5.

Edytowane przez WisnieR
Odnośnik do komentarza

Chciałem matce przy przedłużeniu umowy w Play wziać Huawei P9lite. Jej 1szy dotykowiec. Patrze na necie w abo 69,99 za tel trzeba wyłożyć 19+vat. Jade do salonu i nagle sie okazuje ze do ceny abonamentu trzeba doliczyc raty za tel (40zł). Z tego co sie orientowałem w takim T-mobile gdy tam byłem to rata za tel była wliczona już w cene abonamentu i klient patrząc na necie juz wiedział jakie bedą opłaty a tu troche zonk bo 40 zł co miesiąc dodatkowo troche męczy budżet. Jakieś propozycje ? Dzwonić na infolinie coś to zmieni ? Bo abonament obecnie płacimy 115 zł netto o ile dobrze pamiętam.

 

EDIT :

 

Sprawdzam regulamin 

http://www.play.pl/resources/pdf/2016/Regulamin-oferty-promocyjnej-SIM-FORMULA-BIZNES-BOX-PRO_21072016.pdf

I wychodzi, że tak jak mówiłem rata za tel wliczona jest w cene abonamentu. SIM FORMUŁA BIZBOX PRO (40). Babeczka chyba coś złe wytlumaczyła albo już sam niewiem.

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

No to jest chyba jakiś wymóg unijnych decydentów. Ma być wiadomo za co płacisz + nie można robić dumpingu cenowego. Nie może coś być za 1 zł jak tyle nie kosztowało, ma być dokładnie napisane ile kosztuje, że to raty za sprzęt itp. Wcześniej było np abo 120 (dawno) i tel niby 1 zł ale abo 24 miechy i nie wiadomo co było w tej cenie. To jakaś walka z wałeczkami na podatkach z tego co czytałem.

Odnośnik do komentarza

Malware zdarza się wszędzie gdzie można wrzucić program. Jest na Androidzie, pewnie na WP, na iOS się zdarzał. Andek jak otawarty ekosystem ma tego najwięcej ale jeśli korzystasz tylko z Google Play to szanse są naprawdę minimalne że coś tam masz. Może coś przełaczasz w kieszeni i tyle.

Odnośnik do komentarza

No tylko z GooglePlay biorę apki. Ten bt mnie wkurza i raczej nie jest to kwestia kieszeni. Ostatnio często korzystałem ze słuchawki bt (która mam głównie sparowaną z tel służbowym) i właśnie stwierdziłem że od tygodnia słuchawka byla włączona. A że mam urlop to nie używana leżała w szufladzie. Może wymuszała włączanie bt w tel? Zresetowałem komórkę i zainstalowałem te avg. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

strzelam, że zainstalował jakąś aplikację, która ma dostęp do BT. zawsze jak coś instalujesz z google play to spójrz na listę opcji, do jakich dostęp chce mieć aplikacja.

No, czyli miałem rację.

 

Antywirusa zostaw, a nóż widelec będzie jakis atak w przyszłości!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.