Skocz do zawartości

ShtaS

Telefony

Rekomendowane odpowiedzi

Zalanie to zawsze loteria. Jak się ma szczęście to może podziałać kilka lat bez problemów, ale może się to równie dobrze skończyć zgonem telefonu. Dlatego w takiej sytuacji najlepiej go natychmiast rozebrać i dobrze wyczyścić na przykład izopropanolem.

Edytowane przez _Shaman_

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ta xperie z3, co kiedys oddalem na zalanie mi upadla nie fartownie, chyba ten juz setny raz i sie narobilo. Ekran z czarnial, ale wciaz dziala. Czuje wibracje, po naduszeniu na pin odblokowywujacy tel. i ledwie widze tapete, po przyswieceniu latarka w ekran. Pomyslalem, ze go jasny grom trafil i zamowilem nowy z ebaya. Przyszedl, wymienilem i nic to zupelnie nie dalo :[ oddalem do kitajcow, moze cos wymysla, bo ja wymiekam. Zawsze myslalem, ze podswietlanie jest w ekranie, a nie na plycie glownej xD Moze to system?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wymieniłem starą Nokię na SGS7 w pracy, bo nikt już nie używał od dłuższego czasu. Zrobiłem factory reset, bo po poprzednim pracowniku nikt nawet nie znał PINu.

No i jest zabezpieczenie po resecie, każące mi zalogować się ostatnio używanym kontem Google. No czyli co - telefon cegiełka, dopóki ktoś z poprzednich użytkowników nie wyjawi nam adresu gmail + hasła?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Z jednej strony rozumiem, też wolałbym czuć się bezpiecznie, gdyby ktoś zajumał mi telefon i chciałby zacząć go używać.

Z drugiej - w robocie telefony krążą między programistami, a programiści krążą między firmami więc nie sposób zliczyć kto jakim gmailem się logował. No nic, thx.

Spróbuję jutro tego rozwiązania

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nie udało się powyższym xd

Pewnie poleci do serwisu, tylko trzeba znalezc szpeca, ktory zamawiał te telefony i ma faktury.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jak masz fakturę to możesz przez Google i Samsunga odblokować. Oni mają taką możliwość, podobnie jak Apple jak udowodnisz, że to twój telefon a ktoś ci zablokował (dziecko, ktoś złośliwie). Spróbuj może w ten sposób?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta