Skocz do zawartości

Telefony


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

od niedawna mam k800i, w kwestii telefonów jestem kompletnym laikiem, ale znam się trochę na psp, pytanie zatem brzmi, czy na rynku telefonów sony jest jakiś odpowiednik dark_alex'a ze swoimi cfw? mam telefon z plusa, denerwują mnie te powgrywane pierdoły czy prawy klawisz sztywno przypisany pod "plus.pl" a nie menu jak we wszystkich telefonach... chciałbym zrobić flasha i może przy okazji powgrywać jakieś bajerki, możecie polecić jakieś strony, fora, tutoriale?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
K800i jak i inne SE - restaruje się, joystick działa jak chce, mp 3 grają bardzo cicho... jest milion powodów, natomiast ja już dokonałem wyboru i kupuję Nokię N91 8 gb.

Dobry wybór :D

 

Dla mnie SE zwiesił się raptem ze 3 razy, może trafiłeś na jakiś wadliwy egzemplarz :P

Faktem jest że MP3 są odtwarzane cichutko, ale na słuchawach moc jest wystarczająca :D

W swoim K750 kłopotów z dżojem nie uświadczyłem, a mam go grubo ponad rok ;)

Ale jak wiadomo każdy ma swoje i lubi co innego :P

Odnośnik do komentarza
K800i jak i inne SE - restaruje się, joystick działa jak chce, mp 3 grają bardzo cicho... jest milion powodów, natomiast ja już dokonałem wyboru i kupuję Nokię N91 8 gb.

Dobry wybór ;)

 

Dla mnie SE zwiesił się raptem ze 3 razy, może trafiłeś na jakiś wadliwy egzemplarz :P

Faktem jest że MP3 są odtwarzane cichutko, ale na słuchawach moc jest wystarczająca :P

W swoim K750 kłopotów z dżojem nie uświadczyłem, a mam go grubo ponad rok ;)

Ale jak wiadomo każdy ma swoje i lubi co innego :P

 

Ja mam na moim k800 az za glosno na sluchawach, wiec nie wiem co wam nie pasuje. Zawsze mozna wgrac odpowiednie sterowniki. Nie zwiesil mi sie ani razu, z joystickiem tez nic sie nie dzieje jak na razie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

SE K850i wypas tel, mam go od jakiś 2 dni wszystko jest git, brak joystick'a, dotykowy ekran, zero zwiech i dużo lepiej odtwarza muzę niż K800i którego właśnie co się pozbyłem a i cena jest bardzo atrakcyjna :(

Odnośnik do komentarza

Czemu?

 

Żadna reklama nie jest "tragiczna". Nawet jak jest głupia, seksistowska, kontrowersyjna - tym lepiej, bo przez to jest bardziej popularna. Ty xbor pewnie teraz świetnie wiesz, że na rynek polski wchodzi nowy operator o nazwie Mobilking. Znaczy się - te reklamy działają doskonale. To oczywiste, podstawowe prawo marketingu.

 

Mimo że targetem są raczej mężczyźni, pewnie sporo kobiet, nawet zniesmaczonych spotami w telewizji, zapamięta informacje o nowym operatorze i rozpatrzy ich ofertę, bo właśnie o atrakcyjność cen się cała sprawa rozbija, a reklamami się nikt nie sugeruje przy ostatecznym wyborze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...