Skocz do zawartości

Telefony


ShtaS

Rekomendowane odpowiedzi

Siaomi pinć plus, tajest. Jak za te pieniążki polecam, jak się roz(pipi)i czy zgubisz czy ktoś ukradnie to nie żal przynajmniej, a używa się w porządku. Tylko aparat do pi,zdy w kiepskich warunkach. 

 

A i 4X jak Rozi słusznie poleca też całkiem użyteczny. Gorszy np. pod względem procka czy ekranu, ale wciąż jak za te pieniądze to warto. 

 

13 minut temu, szejdj napisał:

U mnie na 5S pojawiła się smuga na cały ekran, od góry do dołu. Pierwszy raz się spotkałem z czymś takim w iPhonie.

 

W robocie 5s mieliśmy styranego to ekran wyglądał tragicznie, zżółknięty ze wszystkich stron. 

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Gość ragus
Cytat

iaomi pinć plus, tajest.

 

Płynny jak na średniego androida/płynny jak na androida/prawie płynny jak iOS? Tylko tak wiesz kruku, szczerze :lapka: 

 

Rozi ten twój wporzo, ale wolałbym full HD i z 4gb ramu, bo 3 w tym moim gównie czasami mocno się dławi, chociaż to może wina systemu.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

@ragus, płynny jak na Androida, ale tak bardzo. iOS to nie jest, bo znajdę mu problematyczne miejsca bez większego wysiłku jak np. podczas robienia gestów. No i to jest Android :cool:. MIUI zaje,biście agresywnie się obchodzi z aplikacjami w tle więc nic się nie zacina, nie zużywa za bardzo baterii w tle, chyba nawet mechanizmy blokowania są aplikacji żeby za dużo nie żarły. Wada jest taka, że nawet mimo 4GB RAM aplikacje po jakimś czasie i tak są wypier,dalane z pamięci xddd. >Android. Ugułem jest bardzo solidnie, polecam.

 

A jak wgrasz mu czyścioszka (nie jest skomplikowane, ale wymaga czekania 15 dni i nie można tego za ch,uja ominąć, mogę pomóc w razie czego), to jest pięknie. Wszystko działa jak należy, a płynne to, ładne, szybkie, aplikacje w pamięci są, no jest sztywniutko. Dużo lepszy Android chyba nie może być. Wiadomo, sam procesor nie dogoni jakiegoś S9 i takie typowo obliczeniowe zadania jak renderowanie stron czy otwieranie jakiejś dużej gry zajmie więcej czasu, ale w codziennym użytkowaniu jestem bardzo zadowolony. Jak na telefon za 800 zł to dużo więcej chyba nie mogłem chcieć.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Jak cos to po prawie trzech tygodniach uzywania htc 10 jeszcze mi sie go nie udalo rozladowac do zera. Codziennie rano laduje na szybko do 80-90% i koncze dzien z 20-30%, wiec nienajgorzej biorac pod uwage, ze mam nonstop wlaczone lte i wifi. Pewnie za pol roku bede plakal, ze bateria sie zje,bala i telefon wyladuje w serwisie, ale na ten moment jestem bardzo zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
4 godziny temu, raven_raven napisał:

@ragus, płynny jak na Androida, ale tak bardzo. iOS to nie jest, bo znajdę mu problematyczne miejsca bez większego wysiłku jak np. podczas robienia gestów. No i to jest Android :cool:. MIUI zaje,biście agresywnie się obchodzi z aplikacjami w tle więc nic się nie zacina, nie zużywa za bardzo baterii w tle, chyba nawet mechanizmy blokowania są aplikacji żeby za dużo nie żarły. Wada jest taka, że nawet mimo 4GB RAM aplikacje po jakimś czasie i tak są wypier,dalane z pamięci xddd. >Android. Ugułem jest bardzo solidnie, polecam.

 

A jak wgrasz mu czyścioszka (nie jest skomplikowane, ale wymaga czekania 15 dni i nie można tego za ch,uja ominąć, mogę pomóc w razie czego), to jest pięknie. Wszystko działa jak należy, a płynne to, ładne, szybkie, aplikacje w pamięci są, no jest sztywniutko. Dużo lepszy Android chyba nie może być. Wiadomo, sam procesor nie dogoni jakiegoś S9 i takie typowo obliczeniowe zadania jak renderowanie stron czy otwieranie jakiejś dużej gry zajmie więcej czasu, ale w codziennym użytkowaniu jestem bardzo zadowolony. Jak na telefon za 800 zł to dużo więcej chyba nie mogłem chcieć.

 

Nie wierze, że dałem za niego tylko 7 i pół stówy. Kiedyś za tyle to można było mieć jakiegoś szajsuna z 512 ramu, a teraz chińską hybrydę ajfona, samsunga galaxy z tyłem jak w HTC xD

 

Szybki, porządnie wykonany, dobry ekran, moja xperia wygląda przy nim jak telefon za 3 stówy, a kosztowała trochę więcej.

 

Szkoda, że bez NFC, no ale już niech mu będzie. Dziękuje jeszcze raz kruku <3

Odnośnik do komentarza

Już go masz ;D? No NFC faktycznie szkoda. Ja mieszkam w zacofanym kraju gdzie kart płatniczych jeszcze nie obsługują a co dopiero płatności zbliżeniowych, ale w Polsce by się przydało, to prawda. A i koniecznie bierz Globala, żeby miał pasmo 800 MHz. 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
Cytat

Już go masz ;D?

 

3vjhX9s.jpg

 

Od razu poleciałem do galerii z tej złości na xperię xd

 

jest global

 

jeszcze tylko zwiększe DPI za pomocą terminala w macu i będzie cycuś. po pierwszej godzinie jestem zakochany, czekam kiedy wybuchnie. wreszcie normalna jakość rozmów.

 

sony hrrrrr tfu

 

 

edit: tylko coś mi nie pasuje, że na ekranie blokady nie pokazuje mi belek z powiadomieniami, dopiero jak rozwinę górny pasek, jeszcze poszukam

 

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ale on się kocur prezentuje :3

 

Zrób update MIUI bo coś tam w powiadomieniach nagrzebali w 9.5. Patch może nieźle namieszać. 

 

No i to dpi jak się da zmienić to cycuś glancuś, bo faktycznie trochę duże na domyślnym systemie. Ja w Lineage OS w ustawieniach mogłem. 

I szanuję Flamingo, najlepszy klient Twittera <ok>

Odnośnik do komentarza
Gość ragus
50 minut temu, raven_raven napisał:

Ale on się kocur prezentuje :3

 

Zrób update MIUI bo coś tam w powiadomieniach nagrzebali w 9.5. Patch może nieźle namieszać. 

 

No i to dpi jak się da zmienić to cycuś glancuś, bo faktycznie trochę duże na domyślnym systemie. Ja w Lineage OS w ustawieniach mogłem. 

I szanuję Flamingo, najlepszy klient Twittera <ok>

 

okazało się, że nawet jak włączy się powiadomienia na ekranie blokady, to w przypadku aplikacji zainstalowanych przez nas, nie pojawi się nic póki ręcznie nie zaznaczymy tego w opcjach systemu 0_o. czegoś takiego nie widziałem na androbiedzie, zawsze trzeba było raczej manualnie oznaczać powiadomienia w aplikacjach, które nas nie interesują

 

ta kontrola nad systemem, co te chińczyki :banderas: 

Odnośnik do komentarza

ragus poczekaj aż odkryjesz np. klonowanie aplikacji albo dokładna kontrolę nad każdym uprawnieniem jakie aplikacja może mieć, powiadomienia też można jakoś tam poustawiać, naje,bane opcji w tym systemie że hej

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...