Skocz do zawartości

Spoilerów sprawa


Rekomendowane odpowiedzi

Spoiler-informacja na temat fabuly filmu,serialu,ksiazki lub gry mogaca popsuc zabawe osobom ktore go jeszcze nie widzialy/czytaly.

 

Czuje sie niezrecznie,ze musze tlumaczyc podstawowe rzeczy ale wciaz jest sporo ludzi sprawiajacych problemy.

 

Niektorzy nie rozumieja,albo nie chca zrozumiec ze nie wszyscy lubia jak im sie opowiada zakonczenie filmow albo zdradza wazne aspekty fabuly.Jesli topic nie mowi inaczej(np. nazywa sie "Matrix-ze spoilerami" albo w tresci pierwszego posta jest zastrzezenie ze dyskusja bedzie z nimi) wszystkie spoilery powinny byc odpowiednio oznakowane aby nikt nie popsul sobie zabawy.Wystarczy wstawic Spoilertudziez

S

P

O

I

L

E

R

albo przynajmniej napisac zdanie "Zaraz beda spoilery" i zrobic linijke odstepu.Wymaga to minimum wysilku a wszystkim ulatwi zycie,nikt nie bedzie mial pretensji a ja i reszta modow nie bede musial kasowac badz zmieniac postow samemu wstawiajac ostrzezenia. Szanujcie innych albo zostana wam skasowane posty,a ja osobiscie sie do was wybiore by wam pozabijac matki i zgwalcic psa.Lub odwrotnie.

 

 

Oczywiscie nie musze dodawac ze od teraz nieoznaczone spoilery beda traktowane jako umyslne i duze wykroczenie,bez usprawiedliwien ;p

 

Mam prosbe. Jesli juz temat ciaglych spoilerow wymaga (a przeciez nie zrobi sie wszystkiego tam na bialo), to jesli piszecie na temat NOWEGO filmu, to starajcie sie te spoilery oznaczac. Nikt nie wymaga spoilerow oznaczonych do starych filmow w ogolnych tematach - choc jak ktos chce, to da - wiadomo, lepiej dla kogos kto nie chcialby tam widziec spoilera. No bo jak stary film to i tak duzo osob widzialo (a jak ktos nie widzial to jego wina), ale np. nieoznakowane spoilerowanie nowych Piratow z Karaibow, czy Dublerow - nie jest mile widziane...

 

Dobra, po kilku spoilerach w temacie o Rambo 6, po których w sumie filmu nie mam co oglądać (wiem, przesadzam ;p) czas na jakieś działania. Odświeżam temat, aby wszyscy dokładnie wiedzieli jakie są konsekwencje. Spoilowanie to wg. mnie jedno z największych okrucieństw jakie można komuś zrobić na forum. Again - spoile mają być oznaczane! Najlepiej aby były pisane białą czcionką.

 

Odświeżając ten temat, zakładam, że wszyscy teraz już wiedzą, że nieoznaczone spoilowanie, to łamanie regulaminu. Dlatego będziecie traktowani na równi, jako zbrodniarze działający z rozmysłem ;P

 

Update, czytać ;]

 

W związku z powrotem spoiler tagów mam prośbę do osób piszących w Regionie. Jeśli post ma zawierać jakieś mocniejsze spoilery, używajcie spoiler tagów zamiast pisania "uwaga spoilery" na początku posta. Może się zdarzyć, że ktoś mimo wszystko kątem oka przeczyta takiego spoila przeglądając dany temat. A tego byśmy nie chcieli :P Tak więc uszanujcie innych użytkowników tego działu i dostosujcie się.

 

Dodatkowo chciałbym przypomnieć, że gdy cytujesz nieoznaczonego spoila zwiększasz szansę, że ktoś go przeczyta.

 

Wszelkie pytania i sugestie kierujcie na PW.

 

są osoby mające z tym problem, więc warto takie info podkleić

 

jak wrzucać do postów spoiler tagi?

 

wklepujesz text który chcesz zasłonić (np. "Darth Vader to stary Luke'a") między komendy, o w ten sposób:

 

[spoiler ]Darth Vader to stary Luke'a[ /spoiler]

 

i wtedy to wsio wygląda tak:

 

 

Darth Vader to stary Luke'a

 

 

proste

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 0
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...