Skocz do zawartości

Okami


gigant84

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Okami ukończone, gra jest genialna zarówno jeśli chodzi o oprawę graficzną jak i stronę fabularną, choć muszę przyznać, że trzeba przy niej troszkę posiedzieć by ujrzeć jej geniusz, mnie nie od razu wciągnęła, nawet miałem blisko 3 miesięczny przestój, ale gdy jakieś 2,5 tyg. temu znów do niej wróciłem to w ciągła mnie jak mało która gra. A zakończenie, hmm nie wiem jak wy ale ja wysnułem z niego, że oznaczało, tyle co, do zobaczenia w następnej części... i aż szkoda, że mało jest to prawdopodobne, ze względu na rozwiązanie studia Clover :sad: .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość konstant

Mam problem.

Jestem po spotkaniu z pirotechnikiem i nie wiem gdzie teraz isc, Robak podpowiedzial mi zeby odwiedzic Sakuye w wiosce, ale niestety nie ma jej, tylko samo drzewo.

Help, i jesli bylo to sorry.

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Kurde znowu sie zacialem.

Jestem po odszukaniu tych czterech niby-psow w Kusa Village, mam odszukac pozostale trzy, najblizszy jest w Sasa Sanctuary, ale nie moge tam sie dostac. Co robic?

I jeszcze jedno pytanie: w Taka Pass spotykamy kilka niedzwiedzi (?), ktore siedza w norach i zmeniaja pozycje, wft? o co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
Gdzie można kupić tą grę ? Bo, ani w sklepie psx, ani na allegro nie można dostać. Wolałbym też kupić ją w jakimś polskim sklepie.

 

edit: niedostępna jest też w ultimie, gekonie, gram.pl, :(

w krakowskim empiku i satrunie ostatnio widziałem za ok 135-140zł, więc pewnie w innych miastach też znajdziesz..

Odnośnik do komentarza
Gdzie można kupić tą grę ? Bo, ani w sklepie psx, ani na allegro nie można dostać. Wolałbym też kupić ją w jakimś polskim sklepie.

 

edit: niedostępna jest też w ultimie, gekonie, gram.pl, :)

Hola! nawet mnie nie w****** : / dopiero co zamówiłem z Ultimy (bo tam najtaniej) - pisze, że produkt dostępny, a oni codziennie aktualizują swoją stronkę. Boże spraw żeby Okami do mnie trafił!

 

PS: Na gekonie też widnieje, że dostępne ale tam jest już za te 140zł chyba.

PS2: Wiadomo coś czy wersja na Wii będzie się czymś różnić od wersji na PS2?

PS3: Mam nadzieję, że gra doczeka się jakiejś reedycji : / bo jeśli teraz nie uda mi się kupić no to będę bardzo smutny i zdołowany : /

Odnośnik do komentarza

Na giełdzie (stolica) widziałem ze trzy po 90-120zł. Oczywiście używane i najdalej dwa tygodnie temu. Aż dziwie się, ze kupujecie po takich cenach. Ja kilka dni po premierze (PAL) kupiłem w folii (tej Sony'owskiej ofkoz) za 150zł.

 

Przy okazji: nie kupujcie PAL, jest wykastrowana z kilku dodatków. NTSC/U to jedyny słuszny zakup.

Odnośnik do komentarza

Na amazonie najlepiej, właśnie tam zamówiłem.

 

@Edit

Właśnie dostałem cynk, że Ultima dostała dostawę, a z nią Okami.

 

Nie wiem jak to zrobiłem ale mam teraz 2x Okami na PS2 xd. ZonK! A płaciłem za jednego.

Edytowane przez Kredo
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość Siwy_

ostatni blockhead to koszmar, po dwumiesiecznej przerwie postanowilem przejsc okami do konca i nie moge go rozwalic. po 30 minutach mialem taki metlik w glowie ze nie bylem w stanie zapamietac wszystkich punktow i zaczalem nagrywac je telefonem, ale tez nic, nie moge trafic we wszystkie i nie wiem czemu, chociaz wydaje sie ze dobrze je zaznaczam:/

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza
Próbuj telefonem albo inną kamerą. Mnie się tym sposobem za pierwszym razem udało. Przyznać jednak trzeba że bez posiłkowania się podobnymi technikami nie da rady tego przejść. Ale warto. :)

Da radę, trzeba tylko trochę wycierpieć :)

Chyba kupię ponownie, tym razem za Wii, ale to dopiero kiedy ta konsola będzie kosztowała tyle na ile potrafi (700zł)

Odnośnik do komentarza

No ten ukryty też dał mi się we znaki. Męczyłem się z draniem chyba z godzinę i bez rezultatu a nawet jak wszystko dobrze zapamiętałem to pędzelek lekko sie przesuną i już lipa, posunąłem się nawet do tego stopnia by mazać markerem po tv szkoda tylko że później miałem tylko pomazany telewizor bo kropeczki znikały zbyt szybko by wszystkie zaznaczyć na czas...

Edytowane przez Iron
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.