Skocz do zawartości

Ace Combat 5 The Unsung War


rymek1987

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam pojęcia o co Ci chodzi.

 

Jeśli zestrzelisz tego SU-37 to nie odblokujesz samolotu tylko kolor dla niego. Zresztą masz napisane "SP Color Schemes - All planes must be bought before obtaining color." Jeśli SU-37 jeszcze nie masz to sobie go odblokuj nabijając odpowiednie punkty (paski przy każdym z samolotów). Tyle.

 

SU-27 Flanker Complete Mission 12B

SU-32 Earn 129050 points with the SU-47

SU-32 Strike Flanker 111800 with the SU-27

SU-35 Super Flanker 111800 with the SU-27

SU-37 Terminator 123200 with the SU-35

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 58
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość kufir

OK już wszystko jasne dzięki :)

 

W których konkretnych misjach są te Hangary ? Znalazłem chyba 2 albo 3

 

I jeszcze jeśli mogę spytać. Jak przejść misję gdy latamy MIrage 2000 i niwelujemy trujący gaz na rangę S ?

Ciągle mi się nie udaje, trzeba jakiś super czas wylatać ?

 

 

W grze sa dostępne brytyjskie Harriery ?

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
I jeszcze jeśli mogę spytać. Jak przejść misję gdy latamy MIrage 2000 i niwelujemy trujący gaz na rangę S ?

Ciągle mi się nie udaje, trzeba jakiś super czas wylatać ?

 

 

 

Tutaj gościu przechodzi misję 11 na rangę S, może filmik pomoże choć trochę.

 

 

 

Part 1

 

Part 2

 

Ps.

Te nucenie podczas gry również i mnie dopadło, strasznie uzależniające jest :) Polecam również jego pozostałe filmiki o Ace Combat, naprawdę gościu ma niezłe poczucie humoru.

Edytowane przez Mobius One
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 3 lata później...

PRzeszedłem Shattered Skies i kończe już powoli Unsung war, o ile Shattered mocno mnie znudził swoimi misjami które był totalnie nieciekawe, tak Unsung naprawde mi się podoba, graficznie tez jest duży przeskok do przodu, choc chyba wersje na PSP są jeszcze ładniejsze. Gra jest świetna, muzyka doskonale się dopasowuje do klimatu i powietrznych starc. Warstwa fabularna jest zaj.ebista (shattered skies tez było b.dobre pod tym względem) a rozgrywka to palce lizac. Mocno podniesiono poziom trudnosci, o ile w SS nie miałem żadnych problemów, to tutaj regularnie się już rozbijam :) POlecam!

Odnośnik do komentarza
  • 8 lat później...

Odkopuję trupa. :) Ja pierdzielę, to już tyle lat, a ja dalej tracę czas na gierki... I to do tego te same, co dawniej.

 

Wspomnę jeszcze tutaj, że wersja Deluxe Ace Combat 7 w europejskim PS Store z jakiegoś powodu nadal przypisuje do konta port HD Ace Combat 5. Obecnie jest w promocji za niecałe 60zł (40zł dla abonentów PS+).

 

Kupiłem tę wersję wyłącznie po to, żeby zagrać ponownie w AC5 i nie żałuję. Nadal gra się wyśmienicie. W ogóle odnoszę wrażenie, że AC5 to był jakiś ewenement całej serii. Choć grałem w wiele odsłon i większość z nich lubię, to jednak tylko piątka wciągnęła mnie tak mocno i na tak długo, że jeszcze za czasów PS2 przechodziłem ją wielokrotnie. Jakoś nie mogę tego powiedzieć o żadnej innej odsłonie, nawet Belkan War.

 

Ledwo w piątek zacząłem grać i już mam 15 misji za sobą. Niemalże każda inna. Nawet misje polegające na zniszczeniu wszystkiego mają jakiś gimmick, który urozmaica zabawę. Regenerujące się bunkry, ochrona Mass Drivera, ucieczka przed rakietami balistycznymi, eskorta transportowca przez system ochrony powietrznej... A to raptem pojedyncze przykłady.

 

Fabuła też odgrywa w tym wszystkim sporą rolę. Może nawet nie tyle fabuła, co dobrze wykreowane postacie. Żaden inny Ace Combat nie może się pochwalić taką ekipą. Chopper oczywiście dusza towarzystwa.

 

No i do tego oczywiście cudowny OST. Misję Demons of Razgriz lubię powtarzać dla samego utworku muzycznego. Wszystko świetnie pasuje do misji, od spokojnych pobrzdękiwań podczas wolniejszych zadań, po dynamiczne riffy przy większej akcji.

 

Cudowna gra. Szkoda, że szanse na pełnoprawny remaster znikome, co by nie powiedzieć żadne. Tym bardziej się cieszę, że dzięki niedopatrzeniu Sony/Bandai Namco udało mi się grę kupić na PS4. To jedna z nielicznych gier, do których po prostu chce się wracać, nawet po latach.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.