Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

O ja Cię.... =='

OSTATNIA MINUTA! OSTATNIA MINUTA!

Żałuję, że Valencia nie dotrzymała tego 0:1 do końca, niestety jednak kiedyś barca musiała strzelic gola, a przy tak miażdżącej przewadze( http://vcf.pl/podstrony/raporty/cdr07_08/7.xml O____o) to powinna nawet władowac ich 6! Na szczęście Barcelona raziła nieskutecznością i Timo jak dla mnie był najlepszym zawodnikiem tego meczu, nie raz, nie dwa, nie trzy, nie cztery razy ratował tyłek Valencii. Valencia strzeliła gola po szybkiej i ładnej akcji kombinacyjnej

Bramka na 0:1- http://video.vcf.pl/?p=290

 

IMO, jak dla mnie fantastyczny wynik teraz wystarczy 0:0 utrzymac i jesteśmy w finale :].

Odnośnik do komentarza

Spodziewam się takiego wyniku. Poza Realem, w tym sezonie chyba żadna przyjezdna drurzyna nie prowadziła na Camp Nou otwartej gry? Valencia za podwójną gardą, szukała swojej szansy w nielicznych kontratakach. Udało się w drugiej połowie po podwójnej zmianie w Barcy. Boisko opuścili Henry i Deco, na ich miejsce pojawili się Bojan i Iniesta. Drużyna nie ułożyła jeszcze gry po wejściu nowych zawodników. Valencia wykorzystała zamieszanie, szybka kontra i 0:1. Wynik w 89 min. ratuje Xavi, już któryś raz w ciągu ostatnich tygodni strzela w końców zwycięskiego lub gola na remis. Mecz mógł się podobać, mimo że drużyna Rijkaarda raziła nieskutecznością. Z drugiej strony trudno się dziwić skoro w Valencia broniła się niejednokrotnie jedenastoma zawodnikami w polu karnym, a na bramce był świetnie wczoraj dysponowany Hildebrand. O awans będzie ciężko ale wydaje mi się, że na Mestalla padnie więcej bramek niż wczoraj?

 

Dziś zagra druga para półfinalistów CdelR, Getafe podejmuje Racing.

Odnośnik do komentarza

NIEEEE !! 5 pointsów straty do realu :[ , widziałem tylko skróty meczów więc jak kto grał się nie wypowiadam , powiem tylko że R10 znow strzelił przewrote :P Może nie taka jak za pierwszym razem ale i tak siadła prze zaj.ebiscie :)

Edytowane przez zajman666
Odnośnik do komentarza

Ale kapa! Przykre, zwłaszcza gdy mecz zawalił kapitan zespołu. Pierwsza brameczka dla Barcy miodek. Później było już co raz gorzej. Nieudana interwecja Puyola po strzale Agyero, rykoszet i 1:1. Carles sprokurował później jeszcze rzut karny na Aguero. Nawet wejście Messiego w drugiej połowie nic nie zmieniło. Aguero robił z obroną Barcy wczoraj co chciał. Rijkaard zdecydował, że na pozycji defensywnego pomocnika zagra Edmilson. Z trójki Toure, Marquez i Edmilson, to właśnie ten ostatni prezentuje zdecydowanie najniższy poziom. Moim zdaniem błedem było stawianie na Brazylijczyka i to w tak ważnym spotkaniu. Takiej klęski już dawno nie oglądałem. Szkoda, Real znów odskakuje na 5 pkt. Za tydzień Barca zagra u siebie z trzecim w tabeli Villarealem, natomiast Real podejmuje Espanyol. Zobaczymy?

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

Ja ogladalem mecz.

Coz, Atletico bylo po prostu lepsze, mieli wiecej okazi do zdobycia bramek, Barca przewazala jedynie w posiadaniu pilki.

Bramka R10 reweleacyjna, choc gol Kuna na 4-1 tez byl swietny.

Barca powinna sie raczej cieszyc, ze nie przegrala wyzej bo bramka Eto'o to niezly fart (strzal za 16, straszna szmata i dwie dziury u obroncow).

Odnośnik do komentarza
Ja ogladalem mecz.

Coz, Atletico bylo po prostu lepsze, mieli wiecej okazi do zdobycia bramek, Barca przewazala jedynie w posiadaniu pilki.

Bramka R10 reweleacyjna, choc gol Kuna na 4-1 tez byl swietny.

Barca powinna sie raczej cieszyc, ze nie przegrala wyzej bo bramka Eto'o to niezly fart (strzal za 16, straszna szmata i dwie dziury u obroncow).

 

Gdyby nie szybki wyrównanie po fuksiarskiej bramce Aguero, a właściwie samobójczej Puyola, to mecz mógłby się potoczyć zupełniej inaczej. Nie wspomnę już o tym jak rozpędzony Puyol potyka się i wpada na Aguero prowokując rzut karny i bramkę Forlana na 3:1. Jak już sobie gdybasz, to przynajmniej nie bądź taki jednostronny.

Odnośnik do komentarza

Dawno nie widziałem Barcy tak słabej w obronie. Nie wiem, co się stało, ale gracze Atletico z łatwością ośmieszali obrońców FCB. Aguero - jeden z lepszych meczów w karierze chyba, Atletico niech dziękuje Bogu, że udało im się pozyskać taki talent. Jeśli go utrzymają, to facet może stać się legendą klubu. W ataku Barca radziła sobie nawet ładnie, kilka razy mogli strzelić gola kontaktowego, no ale się im nie udało. A potem już było 4-1 i co tu odrabiać;].

 

Do Realu wrócił Robinho, to i Real wygrał. 3-2 po dwóch golach Brazylijczyka, który wszedł na boisko dopiero w 73. minucie! Jeśli Robinho uniknie dalszych kontuzji, to powinien zostać niekwestionowanym MVP tego sezonu ligi hiszpańskiej. Mecz z Recreativo wyglądał całkiem ciekawie, ładne bramki, dwie czerwone kartki, choć trzeba pamiętać, że rywal był jednak dość słaby. Teraz przed Realem najważniejszy jak dotąd mecz sezonu, czyli rewanż z Romą.

Odnośnik do komentarza

Słaby mecz Dumy Katalonii.Obrona strasznie dała ciała.Ronaldinho - bramka sezonu:)

Co do Realu to powiem tylko tyle.Real jest UZALEżNIONY od Robinho.Nie ma go na boiksu=porażki,nie jest w dobrej formie=porażki.Pierwsza bramka Realu Ewidentny spalony(nie wiem gdzie liniowy patrzył....chyba w du...edit)Niesamowite sytuacje piłkarzy Recreativo kończyły się na Casillasie albo obronie Realu.Ogólnie Real zagrał po raz kolejny PADAKE.Nie ma się co oszukiwać.Zagrał tak jak poprzednie mecze tylko że teraz szczęście dopisało i strzelili bramkę więcej niż przeciwnik.Jeszcze słów kilka dotyczących Ramosa.To co robi ten burak na boisku to mnie śmieszy.21 lat i myśli chyba że Boga za nogi złapał.Wali łokciami po ryjach i jeszcze do sędziego jape piłuje.Mam nadzieje że LFR zawiesi go porządnie,bo oglądanie jego wywołuje ma moich ustach uśmiech politowania.Tyle:)

Odnośnik do komentarza
Słaby mecz Dumy Katalonii.Obrona strasznie dała ciała.Ronaldinho - bramka sezonu:)

Co do Realu to powiem tylko tyle.Real jest UZALEżNIONY od Robinho.Nie ma go na boiksu=porażki,nie jest w dobrej formie=porażki.Pierwsza bramka Realu Ewidentny spalony(nie wiem gdzie liniowy patrzył....chyba w du...edit)Niesamowite sytuacje piłkarzy Recreativo kończyły się na Casillasie albo obronie Realu.Ogólnie Real zagrał po raz kolejny PADAKE.Nie ma się co oszukiwać.Zagrał tak jak poprzednie mecze tylko że teraz szczęście dopisało i strzelili bramkę więcej niż przeciwnik.Jeszcze słów kilka dotyczących Ramosa.To co robi ten burak na boisku to mnie śmieszy.21 lat i myśli chyba że Boga za nogi złapał.Wali łokciami po ryjach i jeszcze do sędziego jape piłuje.Mam nadzieje że LFR zawiesi go porządnie,bo oglądanie jego wywołuje ma moich ustach uśmiech politowania.Tyle:)

Gdzie ty masz oczy??Cantona to dla ciebie frajer bo co,bo zachowywał się nie raz o wiele gorzej niż się powinno?Ramos to najlepszy prawy pbrońca na świecie a to,że mu odpaliło to nie powód,żeby takie głupoty pisać.

Odnośnik do komentarza

Bez przesady.

Ramos gra ostro i to jego chyba najpoważniejsza wada nad którą musi popracować. Nie mniej jednak to jest świetny, ba najlepszy prwy obrońca.

 

Denerwuje mnie z jaką ekstazą podchodzą wszyscy do tego gola Ronaldinho. "O ja pier... ale za(pipi)ista! Brama roku! Wszechczasów". No ludzie, dajcie spokój, Baptista też strzelił z przewrotki, Ba! Nawet huknął chyba pod poprzeczkę, ale co z tego bo to jest BAPTISTA! Ileż to było już w tym sezonie potężnych luf z 30 metrów, ile bitych kapitalnie wolnych? O innych ligach już nie wspominając

Odnośnik do komentarza

Cóż się dzieje w La Liga :(.

Real powiększa przewagę na Barcą, która przegrała 1-2 z Villareal, mogło być 1-3 ale sędzia nie uznał prawidłowo zdobytego gola przez Sennę.

Mallorca gromi 7-1 Recre, hat trick Arango.

No i żal mi tego remisu, dwie szybkie akcje Depor i remis, a to jeszcze po głupich błędach. Hildebrand bronił kapitalnie, ale przy 1 bramce puścił takiego klopsa, że szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza

Sprawa mistrzostwa już chyba przesądzona. Nie zmienia to faktu, że kolejny triumf w kraju to nie jest to, czego oczekują włodarze "Królewskich". Dla tego klubu zwycięstwo w La Liga to tylko powrót do normalności, a każdy oczekuje tam przede wszystkim powrotu na szczyt w Europie. Cóż, w tym sezonie się nie udało, więc mistrzostwo będzie na pocieszenie.

 

Barcelona raczej będzie się trzymać drugiego miejsca i skupi się na Lidze Mistrzów, bo to najlepsze, co obecnie można osiągnąć. To jest nadal świetny zespół, w którym gra 11 dobrych piłkarzy. Jest jednym z faworytów w wyścigu o Puchar Mistrzów. W Hiszpanii już chyba nie ma szans.

 

Tymczasem Racing ma już 5. miejsce w tabeli i ma tyle samo punktów, co Atletico. Kto by się spodziewał, że po odejściu Żigicia ten zespół będzie walczył o miejsce w Lidze Mistrzów. Szkoda, że Ebi powoli spada na ławkę rezerwowych, bo jego rywal do miejsca w ataku - Tchite - strzela zdecydowanie więcej bramek. Mam nadzieję, że Smolarek nie skończy jak Matusiak. Ogółem walka o 4. miejsce zapowiada się na bardzo zaciętą, bo opórcz Atletico i Racingu na taką lokatę na pewno liczą też Espanyol oraz Sevilla. Każda z tych ekip jest świetna.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No i stało się. Barca na 3. miejscu. W sumie już wczoraj było to jasne, kiedy Katalończycy przegrali z Betisem. Dość dramatyczny mecz, wydawało się, że już po sprawie, ale Betis odrobił 2 gole straty i wygrał 3-2. Barca, w drugiej połowie, kompletnie bezradna. Cienko. Pewnie myślami są już bardziej w Lidze Mistrzów, bo tam ciągle mają szanse na triumf, ale nic nie usprawiedliwa tego, że stracili wielką przewagę, jaką mieli nad Villarealem.

 

Gwoli sprawiedliwości - Villareal gra ostatnio bardzo dobrze, ale też nie rewelacyjnie. Dwa miesiące temu był bardzo daleko za pierwszą dwójką, a od tego czasu nie przegrywał, jednak naprawdę kiepsko to świadczy o FCB, że dała sobie odebrać miejsce gwarantujące awans do Ligi Mistrzów.

 

Real powoli już się przyswaja do roli mistrza Hiszpanii drugi raz z rzędu, ale dla tego zespołu i tak ten sezon będzie porażką. Po to jest LM, żeby tam się pokazywało wielkość drużyny. Sevilla została zatrzymana i znowu jest daleko od 4. miejsca. Możliwe, że w ciągu tych ośmiu meczów to odrobią, ale bardziej prawdopodobne, że o ostatnią pozycję w LM walczyć będą do końca Atletico i Racing. To, komu w tym wyścigu kibicuję, jest oczywiste, mimo że Smolarek gra w Santanderze rolę rezerwowego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Campeone, Campeone, ole, ole, ole! :D

Kto nie oglądał ten niech żałuje. Kapitalne widowisko, masa akcji, dryblingów, dramatyzmu.

Valencia 3-1 Getafe

(4' Mata)

(11' Alexis)

(44' Granero)

(82' Morientes)

 

Jakieś sugestie? Pod koniec wakacji oglądamy superpuchar Valencia - Real 8)

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Szkoda mi Getafe. W tym sezonie najlepsze mecze (najbardziej dramatyczne) należały do nich. Z Bayernem mecz rewanżowy to jeden z lepszych meczów, jakie ostatnio oglądałem. Teraz z Valencią zagrali też super (chociaż Valencia była lepsza...), ale mają chyba pecha do bramkarzy. Najpierw Abbondanzieri im spieprzył UEFA, teraz Ustari Copa Del Rey. To nie fair ! :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.