Skocz do zawartości

T0MEK

Rekomendowane odpowiedzi

hmm.. mam kilka pytan

 

1- potrzebny jest ten zwykly controler do wi? chodzi mi o tego pada co wyglada podobnie jak dual shock ? czy wszystkie gry dzialaja bez niego ?

2-jakie gry byscie polecali zeby pograc sobie we 2 lub wiecej osob? np na imprezy ale nie tylko... ?

3- co uwazacie za tytuly obowiazkowe, procz mario galaxy, zeldy i manhunta 2?

4- jak to jest z graniem na necie na zchipowanej konsoli? mozna graac? nie ma banow itp itd.. ?

5- ja kto jest z tym sensor barem, lepiej zeby byl na dole czy o gory?

6- jesli macie jakies rady na poczatek prosze napiszcie :(

 

z gory dzieki pozdro

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ad. 1 chodzi o classic controler? nie wiem ktory pad wyglada jak dual shock (wg. mnie zaden). generalnie wszystkie gry Wii dzialaja z combem wiilot+nunchuck, classic lub pad do GameCuba jest potrzebny do gier z Virtual Console. Tutaj masz szczegoly odnosnie kotrolerow i gier z VC

ad. 2 Rayman, Wario Ware (oczywiscie WiiSport i WiiPlay tez daja rade)

ad. 3 Metroid Prime 3, Paper Mario, Excite Truck zobacz tez tu: http://www.psxextreme.info/Jakie-gry-wybra--t53944.html

ad. 4 podobno nie ma

ad. 5 skoro opcje sa dwie do wyboru to wnioskuje, ze wszystko jedno. ja mam pod.

ad. 6 mocno trzymaj wiilota i zakladaj pasek na nadgarstek - szkoda TV ;-)

Odnośnik do komentarza
1- potrzebny jest ten zwykly controler do wi? chodzi mi o tego pada co wyglada podobnie jak dual shock ? czy wszystkie gry dzialaja bez niego ?

 

Mam około 50 gier i każdą gram na willocie....

 

2-jakie gry byscie polecali zeby pograc sobie we 2 lub wiecej osob? np na imprezy ale nie tylko... ?

 

Z noobami graj w Wii Sports, Wii play, M&S olympics

Z bardziej wprawionymi w : Red Steel, RES umbrela chronicles, Soul Calibur,

 

3- co uwazacie za tytuly obowiazkowe, procz mario galaxy, zeldy i manhunta 2?

 

Wii Sports i Olimpiada mariana i sonica

 

4- jak to jest z graniem na necie na zchipowanej konsoli? mozna graac? nie ma banow itp itd.. ?

 

ciekawe pytanie, a jak to w ogole podlaczyc do neta??

 

5- ja kto jest z tym sensor barem, lepiej zeby byl na dole czy o gory?

 

Zalezy od gry, od ukladu pokoju, od odleglosci itp itd.

Np jak gram w golfa to stawiam na dole. Jak w box to stawiam na gorze...

 

6- jesli macie jakies rady na poczatek prosze napiszcie :(

 

Przywiazuj pady do reki :D

Odnośnik do komentarza

hehe przywiązuje.. :P

 

konsole do neta normalnie.. wchodze w settings i tam jest internet i normalnie sobie ją podloczylem.. mam router wiec wifi na chacie smiga.. :(

 

macie moze jakies gry na wii na sprzedaz? wiem ze to nie ten dzial ale czesciej tu zagladacie.. jak cos to moje gg 6870699 interesuja mnie w sumie wszystkie gry a nawrt bardzo wii sport :D

Odnośnik do komentarza
takkie noobowskie pytanie czy do wii jest potrzebna memorka? :(

wii odpala sie 100% gier z gacka lub sa jakies wyjatki?

Wii ma swoją wbudowaną pamięć, starcza na zapisywanie stanów z gier na Wii. Do gier z VC trza sobie kartę SD nabyć, bo pamięć Wii za szybko się skończy. Na szczęście SD są tanie.

Tylko do gier z GC trza memorki - takiej jak do GC. Nie daje się zapisywać stanów gier z GC na Wii lub karcie SD.

I tyle.

Odnośnik do komentarza
pusto bo wszyscy graja nie maja czasu tu zagladac ^_^ juz koncze POPa rival word, mario galaxy i residenta umbrella ch...

 

zaczalem grac w metroida tez moze byc niezle.. :D

 

mam manhunta 2 i soul calibura i mi nie dzialaja :lol: ^_^ chyba sa w ntsc i ich moja przerobka nie czyta :-/

 

 

no to niezle jaja

bo u mnie chodzi manhunt 2 i soul calibur ale juz galaxy i metroid nie ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Wii nie odtwarza DVD, jeśli chodzi o słowo typowy - jeśli masz kineskopowy z progresive scanem lub LCD/Plasma to component to podstawa.

Jak masz LCD/Plasme to tak naprawde tylko component daje Ci jakąś jakość przyzwoitą.

 

 

Component - Najlepsza jakość obrazu + Progresive Scan ( 480p )

RGB - Dobre kolory, ostrzejszy obraz ( ale obraz z przeplotem )

Chinch ( composite ) - Porażka, obraz z przeplotem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...