Skocz do zawartości

Gran Turismo Moblie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawosci odpalilem i o dziwo dziala na 5.00 M33, intro calkiem fajne z drum&bassowym podkladem, gites, menu ladne i przejrzyste, przejechalem jeden wyscig na torze w Walencji i wylaczylem, bo zwyczajnie mnie nie ciagnie do tej gry, aczkolwiek napewno postaram sie jeszcze troche pograc, grafika calkiem spoko.

Odnośnik do komentarza

btw muzyka to kolejna wada, moze nie gralem wiele i akurat trafilem na pechowe piosenki, ale az sie chcialo wystawic łokieć za okno... jakies disco-techno-costam... chociaz co tu duzo gadac, pasuje do klimatu i dynamiki ;p

 

 

Jest custom soundtrack.

Odnośnik do komentarza

+ dla gry za obecność Nordschleife bo przynajmniej można poznać tor poza GTR2, rFactor, GT4, NFS:Shift, a jak ktoś go zna to co najwyżej szukać, szukać, węszyć, ćwiczyć udoskonalać.

- za nieobecność Pikes Pike

 

 

te dwa tory powinny być znane każdemu szanującemu się racerowi :] inne aspekty GT na psp to szambo, gra miała okazje stać się hitem w dniu premiery psp, kiedy to było ??6 lat temu <_< szkoda pisać. wolne jak żółw nawet shift na psp szybciej śmiga i więcej daje mi funu.

Odnośnik do komentarza

+ dla gry za obecność Nordschleife bo przynajmniej można poznać tor poza GTR2, rFactor, GT4, NFS:Shift, a jak ktoś go zna to co najwyżej szukać, szukać, węszyć, ćwiczyć udoskonalać.

- za nieobecność Pikes Pike

 

 

 

Ehhh jak zawsze zapominaja o najpiekniejszej ze wszystkich moze nie tak wymagajacej a jednak majacej w sobie to cos mowa oczywiscie o de la sarthe(Le Mans) najsylnniejszym torze na ktorym sa rozgrywane wyscigi 24h ktorego nie omineli. Ogolnie trasy moim zdaniem fajne.

 

Yano co do soundtracku sa kawalki fajne i mniej fajne z tego co jezdzilem to kiklka razy na takie pseudo disco wpadlem ale sa kawalki ktore powalaj :)

 

a jeszcze takie pytanko czemu tak na tym GT siedzicie co wam sie w nim nie podoba gierka jest fajna mila i przyjemna. pamietajcie ze to gra na handheld.

Co do ilosci samochodow jest wiekszosc z GT4 a co wy sie spodziewaliscie ze polyphony wyczaruje wam druga historie motoryzacji i powrzuca calkowiecie inne ikony motoryzacji(hold za wrzucenie ferrarek no i Lamborghini)jest duzo jest duzo kozakow duzo furek slabszych ale kazda mozna jezdzic a to w tej grze najwazniejsze :)

Odnośnik do komentarza

Założe sie, że ta gra była gotowa juz kilka lat temu ale producent nie wypuszczał jej bo wiedział, że nie prezentuje oczekiwanego poziomu. Ale na choryzoncie pojawiło sie psp go i postanowili dać jakiegoś system sellera. Motorstorm jeszcze nie ma tak ważnej marki jak gt wiec by nie przeszedł.

Dialog brzmiał mniej wiecej tak:

-Co z tym gt nad którm pracowaliśmy? Można by go wydać z nową konsolą.

-No są trasy, auta z gt4 ale nie mamy jeszcze kariery!

-Je.bać to, wydajemy to co jest, ludzie i tak to łykną.

-Hahahahhahhaaaaaaaa

-HAhahhahhahhaha

I takim sposobem mamy te popłuczyny po serii z dużych konsol.

Edytowane przez Dud.ek
Odnośnik do komentarza

Założe sie, że ta gra była gotowa juz kilka lat temu ale producent nie wypuszczał jej bo wiedział, że nie prezentuje oczekiwanego poziomu. Ale na choryzoncie pojawiło sie psp go i postanowili dać jakiegoś system sellera. Motorstorm jeszcze nie ma tak ważnej marki jak gt wiec by nie przeszedł.

Dialog brzmiał mniej wiecej tak:

-Co z tym gt nad którm pracowaliśmy? Można by go wydać z nową konsolą.

-No są trasy, auta z gt4 ale nie mamy jeszcze kariery!

-Je.bać to, wydajemy to co jest, ludzie i tak to łykną.

-Hahahahhahhaaaaaaaa

-HAhahhahhahhaha

I takim sposobem mamy te popłuczyny po serii z dużych konsol.

Coś w tym jest, ale walić ich. Ja tej gry nie kupiłem, kupiłem za to Motorstorma i jestem z tego zakupu zadowolony.

Odnośnik do komentarza

W sumie to te GT wcale nie jest takie zle, nawet mnie wciagnelo te "kolekcjonowanie" fur i plus za kawalek "Just one second" High Contrasta w soundtracku. Jak napisal HIV w recce jest "natychmiastowe" i rzeczywiscie wlaczam je sobie na 15 minut zabawy, ale powinno byc sprzedawane za pol ceny i nie dziwie sie ze Sony dodaje je za darmo do PSP Go.

Odnośnik do komentarza

"natychmiastowe" ? łażenie po menu jest rownie powolne jak sama jazda, po przejechaniu wyscigu zeby cofnac sie do sklepu i zobaczyc jakie sa nowe bryki to z 20 sekund sie traci... nie mowiac juz o tym ze jakies informacje o samochodach tez sa ukryte głeboko w (pipi)e tak ze trzeba zaglądac do kazdego zeby dowiedziec sie co i jak, zrobili to tak powolnie zeby maxymalnie wydluzyc gre przy braku kariery. to gorsze nic backtracking

Odnośnik do komentarza

Fakt mulenie menusow w(pipi)ia, ale rownie uciazliwe loadingi sa w MH :). Zreszta do rozgrywki i tempa GT jestem przyzwyczajony, dodam ze w Motorstorma nie gralem.

 

 

To polecam zagrać. GT tak czy siak jest tylko dobrą grą, nic więcej. Wiadomo, szkoda trybów, tuningu itp, lecz to tylko handheld ^^ Panowie z PD niech się teraz mocno przyłożą i kończą już to GT5.

Odnośnik do komentarza

W GT2 na PSP nie da się grać bo nie obsługuje analoga, a gra krzyżakiem to porażka. Tzn nawet jak się ustawi sterowanie na gałkę to nie ma jej analogowości czy jak to nazwać.

Gran Turismo na PSP jest OK. W drogich autach czuć prędkość i jak jadę ciasnymi miejskimi uliczkami to na zakrętach aż zaciskam zęby. Nie biorę narkotyków, po prostu odczuwam jakieś silne emocje przed odpowiednim zwolnieniem i wyprowadzeniem auta z zakrętu.

Odnośnik do komentarza

 

To polecam zagrać. GT tak czy siak jest tylko dobrą grą, nic więcej. Wiadomo, szkoda trybów, tuningu itp, lecz to tylko handheld ^^ Panowie z PD niech się teraz mocno przyłożą i kończą już to GT5.

 

Moim zdaniem konsola to konsola, wiec czy to handheld czy stacjonarka do gier ktore na nie wychodza powinno sie przykladac na rowni. Co to za olewanie konsol przenosnych???

Fakt, gra jest fajna ale naprawde brakuje najlepszego trybu jakim jest kariera. :confused:

Odnośnik do komentarza

Yamauchi w wywiadzie dla Famitsu powiedział, że każdy samochód jaki kupiliśmy w GTPSP można będzie tak po prostu przenieść do GT5.

 

cytat z 1up.com:

In the interview, Yamauchi confirmed that you'll be allowed to bring your entire collection of cars earned in Gran Turismo PSP into GT5 without penalty. "The PSP version has over 800 cars included, and that number's even higher in GT5," he commented. "I want to get gamers in all sorts of different vehicles, from the latest models to old classics and world-class sports cars. Having the freedom to drive whatever you want is one of the main attractions of GT, after all."
Odnośnik do komentarza

No dokładnie i wychodzi na to że GT5 będzie takim samym failem jak GTPSP bo co to za tryb kariery bez kupowania fur, a co najlepsze wszystkie będą mogły być dostępne więc na pewno większość graczy mających PSP skorzysta z tej opcji bo po co niszczyć sobie oczy jak można za jednym kliknięciem mieć cały garaż. Mi to zwisa bo PS3 nie mam ale na gran turismo PSP mocno się zawiodłem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj kupiłem GT na PSP i po godzinie grania stwierdziłem ze

- trzeba grac z headphonenami

- podoba mi sie kolekcjonowanie samochodów

- challanges przypominają mi stare dobre czasy z driving license (juz w ta serie gram z 10 lat)

- loading time mi się nie podobają, ale jeszcze nie próbowałem installowac daty na memorystick, nie wiem czy coś szybciej będzie

- grafika na plus, gameplay na plus tez

 

jak na handheld to bardzo dobra gra maniaków samochodowych

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Kupiłam kilka dni temu GT i muszę przyznać, że gra jest bardzo dobra biorąc pod uwagę platformę na której śmiga.

Brak kariery nie sprawia mi problemu. Jakoś nie chce mi się na PSP kończyć ścieżek fabularnych w wyścigach.

W takie WRC na PSP grałam sporo, ale najczęściej wybierając szybkie odpalenie wyścigu z losowych opcji.

 

Te 800 samochodów mogli sobie darować, po 5 odmian tej samej karoserii z innymi nalepkami zajmuje tylko miejsce na liście niepotrzebnie.

Największa zaleta gry to 35 tras. Myślałam, że GT PSP nie przebije TOCA Race Driver 3 pod względem modelu jazdy, a jednak ten element wydaje mi się trochę lepszy w GT.

 

plusy:

Grafika jest piękna.

Muzyka może być.

Model jazdy - dostosowany do możliwości klawiszy z PSP - bardzo mi odpowiada. Mam włączone na stałe professional.

35 tras

 

neutrale ;)

Loadingi - podobne jak w GT4, można się jakoś z nimi pogodzić.

dopisane: instalacja danych gry na karciosze pamięciosze daje ładne przyspieszenie i pewnie bateria też to doceni.

 

minusy:

Brakuje trybu infrastructure, ale wiedząc jak to zepsuli w GT5 prologue nie można było się spodziewać niczego lepszego na mniejszej konsoli.

4 samochody naraz na torze to śmiech na sali, w tym elemencie TOCA Race Driver 3 na PSP miażdży konkurencję swoimi kilkunastoma samochodami naraz na torze.

Sztuczna inteligencja przeciwników - jak to w GT - cioty grzecznie trzymające dystans.

 

jeszcze kilka uwag po jakimś czasie odnośnie online:

 

Jeśli udostępniacie sobie samochody ad-hoc to dostępne są jedynie w zakładce "by Manufacturer" - jest to bardzo mało wygodne.

Ściganie się ad-hoc daje 2x więcej kasy za wygrane. Dodatkowo w trybie party robią się czasem jakieś mnożniki (jackpoty).

Co powiecie np. na to, że za wygranie 2 okrążeń na pełnym Suzuka Circuit przy mnożniku x3 można wyciągnąć 400 tysi? Oczywiście ten mnożnik to rzadko się zdarza. Bez niego dostaje się 2 razy więcej kasy niż za wyścig singlowy.

 

Gra działa całkiem sympatycznie przy użyciu ad-hoc party na ps3. Grałam z gościem z Minnesoty.US i nie było lagów. Niestety bardzo mało ludzi używa ad-hoc party do czegoś innego niż zakichany monster hunter.

Edytowane przez Wieslawa
Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...