Skocz do zawartości

Gran Turismo Moblie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam obawy ze ciezko jest ocenic grafike po filmiku z kamerki, moze sie okazac ze jednak gdzieniegdzie tkestury sa strasznie rozmyte jak to zwykle bywa itp

 

chcial bym zobaczyc jakis gameplay nie z kamerki tylko taki ładny ;p ale pewnie jeszcze troche na to poczekamy ;p

 

aha i zobaczcie ze na dole jest czarny pasek z napisami, zapewne łątwiej bedzie uciagnac taką grafe gdy ekran bedzie troche zmniejszony ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

beznadziajna jakość nagrania trochę zatuszowała gameplay GT Mobile.W praktyce nie jest on równy wyglądowi GT3,a tym bardziej nie bije GT4.

 

To co widzimy na filmiku to autentyczny pokaz ale na żywo wygląda to trochę gorzej.Tutaj oficjalne screeny:

http://www.gtplanet.net/forum/showthread.php?t=117012

nws12439619440773385.jpg

e3-2009-gran-turismo-screens-20090602024625528_640w.jpg

 

Ładniejszego racera psp jeszcze nie widział ale poziom oprawy GT z ps2 to nie jest :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

nie jest tak zle xD

chociaż rzeczywiscie tkestury pobocza miejscami sa koszmarne, ale to juz standard (swoją droga zawsze mnei to ciekawielo, czemu psp ma takei słabe tekstury zawsze? czy to wina pojemnosci umd? czy az tak drudno bylo by uciągnac mniej rozmyte?)

 

ale pociesza mnie jedno - te ząbki widoczne wszedzie sa typowe dla fotek z psp, na szczescie juz podczas gry widac je o wiele mniej :D (przynajmniej takie cos zauwazylem w wiekszosci gier - na zywo wygladaja lepiej niz na ząbkowanych fotach;p)

 

edit

ciekawe ile ebdzie samochodow na trasie, na screenach dopatrzylem sie max 4 :P

na filmiki z gameplayu tez sa 4 :P

 

 

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

no.. po fotkach z ign.com zgadzam się z Wami - to nie jest poziom PS2 :)

(jednak filmik nagrywany aparatem duuuużo zmienia i chowa wiele braków;) )

Edit: jeśli to ma wygladać tak jak wyglada to i wystarczyłoby 4-5 samochodów na trasie ;)

oby w garażu zmieścili chociaż setke aut :D

Edytowane przez timo86
Odnośnik do komentarza

ja tez przy pierwszej grze na psp sie załamalem z powodu tekstur :P był to monster hunter i przesialem sie na psp prosto z MH na ps2, i roznica byla ogormna :P

potem bylo juz tylko gorzej, ale w koncu sie przyzwyczailem :P (chociaz sa ze 2-3 gry ktore maja wyraznie leeeeeepsze tekstury niz caął reszta, wiec jadnak sie da)

 

 

a wracajac do GT, wyglada serio ze beda tylko 4 samochody na trasie, w sumie biorac pod uwage system kolizji i model zniszczeń (lol) to może i lepiej ze bedzie ich mniej xD jakos strasznie to nie zmieni rozgrywki ;p

 

timo: piszesz ze oby w garazu bylo 100 samochodow, masz na mysli wlasny garaz? czy wszystkie bryki dostepne w grze? bo tych ma byc 800 ;p jakos ciezko mi w to uwierzyc :P (ile było w gt4?)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
timo: piszesz ze oby w garazu bylo 100 samochodow, masz na mysli wlasny garaz? czy wszystkie bryki dostepne w grze? bo tych ma byc 800 ;p jakos ciezko mi w to uwierzyc :P (ile było w gt4?)

o masakra :D mówiłem o wszystkich autach dostepnych w grze ;) ale jak ma ich być około 800 to nie mam pytań :D

a w GT4 było ich... 700 :)

 

Edytowane przez timo86
Odnośnik do komentarza
a wracajac do GT, wyglada serio ze beda tylko 4 samochody na trasie, w sumie biorac pod uwage system kolizji i model zniszczeń (lol) to może i lepiej ze bedzie ich mniej xD jakos strasznie to nie zmieni rozgrywki ;p

model zniszczeń nieobecny w wersji na PSP. W grze nie będzie ani jednej nowej trasy,za to będą wszystkie z GT4.Największym osiągnięciem devów zdaniem Kaza było umieszczenie Nurburgringa z uwagi na długość trasy i małą ilość ramu w konsoli.GT Mobile to po prostu GT4 w pigułce,nic ponadto tam nie zobaczymy.

 

aha i nie zapominajmy,że całość ma chodzić w idealnie płynnych 60fps.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
model zniszczeń nieobecny w wersji na PSP.

 

wiem :P własnie sie z tego nasmiewalem ze skoro i tak samochody sie zderzaja jak piłki to lepiej zeby nie bylo ich tyle na trasie XD

 

a co do tego ze mozemy sie spodziewac miniGT4 - w sumie chyba i tak o to własnie chodzilo, nikt nie spodziewal sie 50 nowych tras itp, ludzie poprostu chcieli miec GT4 w kieszeni, i wyglada an to ze beda mieli :D

chociaz przyznam ze chociaz 1-2 nowe trasy zamiast paru starych by były miłym plusem

 

ciekawe co z multi ad hoc ? i

Odnośnik do komentarza

Wkurza mnie trochę to wasze gdybanie. Macie oryginalny gameplay? Nie, więc nie ma co oceniać po jakimś amatorskim filmiku czy screenach. Najważniejsze jest to jak gra będzie wyglądała rzeczywiście, ważne jest, że na filmie nie widać aż takich braków jak na screenach i to się liczy - wygląda to wszystko ładnie, lecz z oceną wstrzymałbym się aż do premiery kiedy to każdy sam będzie mógł ocenić co i jak. Gra wg autorów bardziej zbliżona ma być do GT5 niż GT4, więc jak to będzie musimy jeszcze poczekać. 800 aut + 35tras( dodatkowo wariacje tych tras, co zwiększa tę liczbę) i jakiś nowy tryb w singlu, poza tym ad-hoc na 4 oraz wymiana samochodów - to wszystko póki co mamy pewne, później wyjdzie w praniu.

 

 

Premiera: 1 Październik 2009r.

Odnośnik do komentarza

http://www.youtube.com/watch?v=kn5rBftQ1b0

 

 

Trial Mountain :wub:

 

 

 

ps Yano, w tym filmiku na starting grid są tylko 4 auta, czyli są tylko 4 tak jak mówiłeś, trochę lipa bo nawet 6 to było mało ;p

ale w GT zawsze czasówki były najfajniejsze i bicie się z własnym cieniem

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

W ruchu wygląda dobrze, na screenach tragicznie... ale wreszcie jest! Jak widać, screeny z 2004/2005 to czysta ściema była, GT4 to nie będzie. Gra wygląda przyjemnie, model jazdy mam nadzieję będzie zbliżony do tego z GT4, boję się tylko sterowania, ponieważ gałka z DualShocka a gałka w PSP to niebo a ziemia ;].

 

W każdym razie coraz bardziej mam ochotę sprzedać DS'a i rzucić się w objęcia PSP, GT Mobile :slinotok:!

Odnośnik do komentarza

A ja strzelę nieco z innej baśki. Ja byłbym spokojny, gdyby pokazali trailer na starym PSP. Wszystko co widać, to nowe konsolki. W takim razie na Facie nie ruszy? :huh:

 

Druga sprawa, GT ma się pojawić w październiku, gdzie więc jakieś demo? Chociażby jednej trasy, na której mogę pojeździć dajmy na to 60 sek., ale żeby było. Nie chcę nic mówić, ale czekający tyle czasu na tego szpila, mogli by dostać taki "mini prezent" od twórców, a tak to każdy może sobie co najwyżej gdybać, patrząc na screeny i oficjalny trailer, bądź to co pokazano na E3.

Odnośnik do komentarza
A ja strzelę nieco z innej baśki. Ja byłbym spokojny, gdyby pokazali trailer na starym PSP. Wszystko co widać, to nowe konsolki. W takim razie na Facie nie ruszy? :huh:

 

Druga sprawa, GT ma się pojawić w październiku, gdzie więc jakieś demo? Chociażby jednej trasy, na której mogę pojeździć dajmy na to 60 sek., ale żeby było. Nie chcę nic mówić, ale czekający tyle czasu na tego szpila, mogli by dostać taki "mini prezent" od twórców, a tak to każdy może sobie co najwyżej gdybać, patrząc na screeny i oficjalny trailer, bądź to co pokazano na E3.

 

 

 

Co do 2 wypowiedzi nie rozumiem w ogóle jej przekazu. Przecież nawet promil wydanych gier na PSP nie dostało swojego dema przed premierą i nie wiem dlaczego czepiasz się tak o to. Powinniśmy się cieszyć, że GT wychodzi tak wcześnie bo jakiś czas temu mówiono, że wersja na PSP nie ukaże się wcześniej jak GT5 czyli dopiero gdzieś w późnym roku 2010(oczywiście wtedy tak szacowano). Na dodatek masz sporo konkretów i nie musisz gdybać bo jeden z developerów powiedział prawie wszystko, a na pewno najważniejsze informacje dot. tras, wozów, trybów gry, a co chwilę dostajemy informację (dodam, że oficjalne) nt. gry. Ja się cieszę, pewnie jak większość, że GT wyjdzie na PSP bo już niektórzy potracili na to nadzieję.

 

Musisz po prostu poczekać.

Odnośnik do komentarza

Czepiam się chociażby dlatego, że ta gra była/jest/będzie najbardziej oczekiwaną- przez wielu- grą na PSP. Minęło parę ładnych lat, a wciąż nie ma ani kapki czegoś, co mogło by pokazać nam jak mniej więcej będzie to wszystko się sprawdzało w praktyce. Tak jak mówisz, w jednym z PE pisano, że GT zniknęło nagle i będzie grą, której nigdy nie było dane zobaczyć światła dziennego. Gry na PSP nie dostawały dem? Jesteś pewien? Przypomnij sobie jak było z Resistance, demo hulało jakiś czas przed premierą. Nie rozumiem co ciężko jest z tego zrozumieć. Naturalnie gdybym pisał w niezrozumiałym języku, to ok, ale piszę konkretnie co mi leży na wątrobie, bo taki jestem. Skoro było dane komuś poszpilać na targach w demo, to dlaczego przed premierą, nie można wydać kilku zafajdanych setek megabajtów? Tu leży problem konkretnie mojej wypowiedzi.

 

CoATI pierwsza część mojej wypowiedzi miała charakter wstępu, do dalszego jej rozwinięcia ;)

Odnośnik do komentarza

nie ma co sie spinać, moze demo jeszcze wyjdzie , to ze cos pokazali na e3 nie znaczy ze to sie nadawalo do rozdawania jako demo, mozliwe ze to bylo cos w stylu "beta demo" i nie chcieli sobie narobic kaszany wypuszczajac zabugowane demko, moze przed premiera wypuszczą jak beda mieli jakies ładne i oddajace sens pełnej wersji

 

chociaz przyznam ze nie spodziewam sie dema - GT jest taką gra ze ci co są zainteresowani i tak ja kupia w ciemno, a ci co nie są raczej sie nei zainteresują bo to gra dosyc odmienna odz dzisiejszych wyscigów

Odnośnik do komentarza

Jeśli mi się konsola spodoba, ta wersja PSP:GO bo slim miałem, ale mi chodzi o trzymanie, jak długo wytrzyma w dłoniach, czy jest poręczne, ile trzyma bateria to chętnie kupie znów PSP dla GT MGS'a Residenta.

 

A oglądając filmiki ciężko mi wyjść z podziwu, że moje małe PSP potrafi coś takiego pociągnąć. Ale teraz już wiem dlaczego, dotychczas grałem przeważnie w gry z PSX'a, a tu PSP pokazuje swoją moc. GT będzie chyba wielkie, tylkop czy nie za puźno??

 

anyway czeka nas wiele pojedynków, fajnie było by grać w necie dzieki ad hoc, tak jak w wipeout

Odnośnik do komentarza

Tak jak Yano wspomniał - nie ma sensu pokazywać i dawać do użytku czegoś co się do tego nie nadaje. Wersja demonstracyjna ma być czymś co jest finalnie prawie skończonym produktem, lecz mocno ograniczonym i uciętym. Pewnie gdyby wyszło demo GT wszyscy zaczęliby narzekać, gdybać i oczekiwać niewiadomo czego od pełnej wersji gry. Niech nie pierniczą się z prologiem tylko do końca dopracowują finalny projekt - takie moje zdanie.

 

@nWo - zainstaluj Firefox'a :F

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...