Skocz do zawartości

Gran Turismo Moblie


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Bo to jakiś matoł jedzie. Pewnie w domu na klawiaturze gra w WarCrafta a nie w GT. <_< Takie jest moje zdanie, faktycznie rzuca nim podejrzanie ale ja to sobie akurat tak tłumacze. Może zamiast krzyżakiem jełop analogiem chciał się przejechać. a dla niedoświadczonych graczy sterowanie analogiem wygląda dokładnie tak jak na filmiku.

Odnośnik do komentarza
Wersja demo właśnie między innymi po to jest wypuszczana, aby można było ponaprawiać parę bugów. Zazwyczaj seria GT miała prologue, dlaczego więc mięli by zmienić to w przypadku PSP? Bo co, Gracze z PSP w kieszeni są jacyś inni? Nie wydaje mi się.

no ale za 2 miechy masz juz pelna wersje , prologa napewno nie bedzie, a jakies "zwykle" demo z 1 samochodem i 1 trasa... kto wie, tylko ze po co ;p

Odnośnik do komentarza

Pan Pieczarka dobrze zauważył. Nie było by spekulacji na podstawie screenów i filmików "z neta". Przecież od początku o do tego pije. Uniknęli byśmy tekstów typu: "A ja się dziwie, że tekstury są na tym filmie jakieś dziwne, nie pasują mi do PSP..." itp. Przypomnijcie sobie jak było w przypadku Resistance'a. Było demo, a sam miód i to co powinna ona oferować zostało w tajemnicy do jej wydania. Dużo nie wymagam, lecz rozkazywać Polyphony akurat nie mogę i głos taki jak mój, pewnie mają w du*ie...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
screeny z GT mobile....

ostro przegieli pałe z podrasowaniem, nikt nie ma watpliwosci ze to nie screen z gry, ale bez kitu

30681120090625_035050_2_big.jpg

 

reszta tych żartobliwych screenow

http://www.gamekyo.com/newsfr31355_gt-mobile-six-images.html

 

a tu bardziej realne

http://www.gamekyo.com/newsfr31382_gran-tu...e-9-images.html

 

 

Jakoś mi to umknęło, więc odpisuję dopiero dziś :P

 

 

ad1. Jest to tryb Photo Mode, w którym screeny wykonane podczas powtórek są specjalnie podrasowywane i wyglądają tak jak widać na załączonych screenach - świetnie.

 

ad2. Czysty gameplay, oczywiście podczas rozgrywki wszystko wygląda o jakieś 30% lepiej, ponieważ nie widać tak dobitnie tych ostrych krawędzi, a wszystko jest bardziej rozmyte.

Odnośnik do komentarza

mi sie widzi że tamten filmik to był taki sam fake jak te zdjęcia. Czy wszystkie zaprezentowane gry razem z MGS to jakas lipa? nie pokazali jedynie Residenta wiec licze ze przynajmniej umarlaki będą prawdziwe. póki co same rozczarowania.

 

Kojima mógłby przynajmniej demo pokazać, jedna trasa jeden wóz. cały świat grałby i chwalił sie czasami, już jakiś wstęp, nadzieja a tu masz kolejne video. nawet nie wiadomo czy game play jest prawdziwy, teraz już nic nie jest do końca wiarygodne, ale do października pewnie wszystko zmieni sie o 360 stopni. nie wróć! skreśl te parszywą liczbę <_< powinno być o 180 stopni ^_^ trzeba czekać

Odnośnik do komentarza
mi sie widzi że tamten filmik to był taki sam fake jak te zdjęcia. Czy wszystkie zaprezentowane gry razem z MGS to jakas lipa? nie pokazali jedynie Residenta wiec licze ze przynajmniej umarlaki będą prawdziwe. póki co same rozczarowania.

 

Kojima mógłby przynajmniej demo pokazać, jedna trasa jeden wóz. cały świat grałby i chwalił sie czasami, już jakiś wstęp, nadzieja a tu masz kolejne video. nawet nie wiadomo czy game play jest prawdziwy, teraz już nic nie jest do końca wiarygodne, ale do października pewnie wszystko zmieni sie o 360 stopni. nie wróć! skreśl te parszywą liczbę <_< powinno być o 180 stopni ^_^ trzeba czekać

Tylko, że Kojima nie ma nic wspólnego z GT.

A Twoje podejście do każdej rzeczy jest trochę zabawne, jest filmik z gameplayu, to fejk. To samo jakby nie było. Więc czego oczekiwać? Że na E3 pokażą grę i powiedzą "jutro w sklepach"? Biorąc pod uwagę, że o grze było cicho od 2004 roku.

Odnośnik do komentarza

gameplay ktorego chyba nikt nie wrzucał tutaj

http://www.youtube.com/watch?v=QypIvuYDPn0

 

 

jeszcze jeden nienajgorszej jakosci

 

oczywiscie sa z kamerek ale sa niezłe, na jutubie ejst o wiele wiecej ale sporo z nich jest kompletnie nie ostra, albo maja strasznie mało fps (slabe kamerki)

 

 

a tutaj ten znany

http://www.youtube.com/watch?v=kn5rBftQ1b0

chcialem zwrocic uwage ze otoczenie nie odbija sie w samochodach (z tego co widac) , samochod ma caly czas jasniejszy "odblask" swiatła w niktorych miejscach ale jest on statyczny, nie zmienia sie w zaleznosci od prawdziwego swiatła, nie zmienia sie nawet po wjezdzie do tunelu, nie widac odbijających sie w tunelu lamp, a w GT4 bylo to dobrze widac w tunelu

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Oj tam Yano, chyba nie ma takiej ścigałki na PSP, która za(pipi)iście oddaje refleksje świetlne. (Może Wipeout Pulse, ale nie przyglądałem się)

 

Edit: W sumie tak obiektywnie patrząc to to nowe Gran Turismo nie prezentuje się aż tak za(pipi)iście, jeżeli postawi się obok starusieńkiego Ridge Racera chociażby.

Edytowane przez Pan Pieczarka
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

mnie wkurza ze co chwile wrzucaja jakies porabane screeny ktore podobno sa z gt mobile a wygladaja jak gt5

 

np to

http://www.gamekyo.com/newsfr32031_nouvell...urismo-psp.html

 

zastanawiam sie co chcą osiagnać, nakrecic graczy (ciekawe kto sie da oszukac) a potem pokazac cos co jest brzydsze od gt3 ?

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
mnie wkurza ze co chwile wrzucaja jakies porabane screeny ktore podobno sa z gt mobile a wygladaja jak gt5

 

np to

http://www.gamekyo.com/newsfr32031_nouvell...urismo-psp.html

 

zastanawiam sie co chcą osiagnać, nakrecic graczy (ciekawe kto sie da oszukac) a potem pokazac cos co jest brzydsze od gt3 ?

z tym GT5 to pojechałeś ;) Polyphony nie znasz ? wiadomo, że cała para pójdzie w fury a otoczenie i trasy będzie wiało ujem a i delikatny tuning screenów nie jest im obcy

Odnośnik do komentarza

czy ktoś mógłby pokrótce wymienić największe różnice między mobile a wersjami "dużymi" jakie polyphony obwieściło?

 

poza tym że na trasie będzie tylko trzech przeciwników

 

 

btw.

okładka rzeczywiście przekozacka, jedna z lepszych jakie widziałem wśród gier na psp

Edytowane przez firana140
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...