Skocz do zawartości

Przeglądarki internetowe


Scorp1on

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca, wtyczka streamująca h264 zamiast webm daje 60 klateczek bez jąknięcia, tu jest skopane coś po stronie renderowania przez przeglądarkę - na swoim kompie mam identyko. Filmik w okienku albo "trybie kinowym" śmiga aż miło, wrzucenie fullscreena to jest dokładnie 30 klatek. Z tego względu też przesiadłem się z Viv na Operę już dość dawno temu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Witam  od paru dni mam problem z dostaniem się na pocztę (tlen) próbowałem z kilku przeglądarek i efekt ten sam. Na telefonie przez wifi efekt ten sam za to jak wyłączę wifi i puszcze pocztę po internecie mobilnym to jest ok.

Co może być przyczyną, kontaktować się z dostawcą neta czy może coś w ustawieniach routera ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

siedziałem z wieloletniego przyzwyczajenia, ale mam już dość tej niestabilności i po ostatniej akcji odinstalowałem firefoksa na dobre, przesiadając się na wbudowanego edge'a, który jest świetny i wiedziałem to już wcześniej, no ale tak jak napisałem przyzwyczajenie. parę dni temu firefox zawiesił się bez sensownej przyczyny, wpierdolił 12gb ramu (!) z 16 i zamulił mi nawet otworzenie menedżera zadań, żeby ręcznie zakończyć działanie programu

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Widzieliście nowego Edga?

Sztuczna inteligencja rozjechała googla, do tego boczne klawisze skrótu gdzie pod 1 kliknieciem mamy wsyztsko - od dysków google, mesengera, whatsupa, spotify, maila, tiktoka - mega ułatwienie.

Nie trzeba już odpalać apek na komputerze, dzielić okien, bo wszystko w przeglądarce się odpala, a każdą z apek można podpiąć.

Do tego wszytsko bangla mega szybko - nie powiem MS z lekka mi zainponował.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, easye napisał:

Widzieliście nowego Edga?

Sztuczna inteligencja rozjechała googla, do tego boczne klawisze skrótu gdzie pod 1 kliknieciem mamy wsyztsko - od dysków google, mesengera, whatsupa, spotify, maila, tiktoka - mega ułatwienie.

Nie trzeba już odpalać apek na komputerze, dzielić okien, bo wszystko w przeglądarce się odpala, a każdą z apek można podpiąć.

Do tego wszytsko bangla mega szybko - nie powiem MS z lekka mi zainponował.

 

Wsparcie tylko pod 11 czy 10 też obsługuje?

 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem - kompilacja Wersja 111.0.1661.43.

 

Mając 2 monitory wolę mieć nawet przeglądarkę MS Edge zamiast wsyztskich apek, bo mam wszytskie, ale to wsyztskie apki w 1 pasku pod 1 kliknięciem i w ułamek skundy przechodze z discorda do wjhastupa, czatu FB, maila na google - kozak.

Odnośnik do komentarza

xD

image.png

Na pytanie czy może być w mocniejszym tonie:

Szanowny Panie Prezesie,

Z przykrością informuję, że z dniem dzisiejszym rezygnuję z pracy w Pańskiej firmie. Nie jest to łatwa decyzja, ale mam dość bycia wykorzystywanym i niedocenianym. Przez ostatnie dwa lata pracowałem ponad siły, nie dostając ani podwyżki, ani premii, ani nawet podziękowania. Zamiast tego musiałem znosić Pańskie ciągłe narzekania i krytykę.

Nie żałuję jednak czasu spędzonego w Pańskiej firmie, bo nauczyłem się tam wielu cennych rzeczy. Na przykład jak nie prowadzić biznesu, jak nie traktować pracowników i jak nie być szefem. Dzięki temu wiem teraz dokładnie czego szukać w mojej przyszłej pracy.

Życzę Panu powodzenia w dalszym prowadzeniu firmy i mam nadzieję, że znajdzie Pan kogoś równie zdolnego i lojalnego jak ja.

Z poważaniem,
Twój były pracownik
 

xD

 

Nie no AI rozpierdala.

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jakbyś mógł podać więcej szczegółów z czym masz problem przy pobraniu chrome to by pewnie ułatwiło pomoc :)
Właśnie ściągnałem chrome używając win11 i edge ze strony google bezproblemowo (jedynie pare komunikatów po drodze, ze edge jest super i nie potrzebuje innej przegladarki). Masz widnows defender może na jakiś wysokich defaultowych ustawieniach?

+ na stronie microsoftu ziomek z ich supportu wrzucił direct linka do pobrania, który pewnie też powinien zadziałać: https://answers.microsoft.com/en-us/microsoftedge/forum/all/edge-will-not-let-me-download-chrome-i-cant-access/bba2846c-23e4-4318-b6b8-a1110ae281cf

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Ten link odsyła mnie do pierwszej strony supportu MS - na kompie z ich faszystowską przeglądarką oczywiście, bo tutaj (na telefonie) normalnie odpalam i widzę post tego gościa.

 

Na wp do poczty też się nie mogę zalogować, wszędzie mnie cofa jak tylko kliknę akceptację cookies.

Wbijam adres, hasło i jeb - od nowa.

 Tutaj w spoilerze wrzucę sobie tego linka od typa, może uda mi się to przekopiować (całe szczęście Edge heszcze na forumek wpuszcza).

 

 

Odnośnik do komentarza

Dobra, wyjaśniło się - miałem ustawione Win11 S - zrobiłem update do normalnego i już śmigam przez google na forumku :ohboy:
Ale ogólnie lipa, bo gdyby nie ten link z posta wyżej to nadal googli bym nie ściągnął z neta, bo mimo klikania w napis nic się nie działo, zero downloadingu.
Problemy z WP też zniknęły, jak ręką odjął - od razu wszedłem na pocztę z poziomu Chrome'a.
Jebany Microsoft, dobrze że im to CMA deal zablokowało :leo:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Edge. ChatGPT, u gory po prawej stronie przycisk.

 

Powiem szczerze że jest super, bo czesto szukając odpowiedzi na jakieś pytanie musimy wertować bezużyteczne strony z wyników, a AI samo przeszukuje strony i często jego odpowiedzi są wyczerpujące.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, easye said:

Edge. ChatGPT, u gory po prawej stronie przycisk.

 

Powiem szczerze że jest super, bo czesto szukając odpowiedzi na jakieś pytanie musimy wertować bezużyteczne strony z wyników, a AI samo przeszukuje strony i często jego odpowiedzi są wyczerpujące.

 

To nie jest ChatGPT. ChatGPT nie łączy się z netem, a ten podrzuca źródła. Po spytaniu go o to, odpowiada:

image.png.03fe0c4060c5ccc9143059ea68afa9d1.png

 

Edit: Dobra, można dodać jeszcze ChatGPT :)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...