Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * - 7 głosy

Premier League

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10209 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pelipe

Pelipe
  • Użytkownicy
  • 2202 postów

Napisano 02 February 2008 - 19:40

Fuj, ale temat śmierdzi. Nikt tu nie piszę.

Jestem zachwycony formą C. Ronaldo. To co robi w tym sezonie to czysta poezja. 19 goli w lidze, we wszystkich rozgrywkach 27. A ten gol w ostatnim meczu to istny majstersztyk!
Jak utrzyma taką formę przez cały sezon, powali na łeb Messiego, Fabregasa, Ibrahimovicia czy Robinho i to on dostanie złotą piłkę.
  • 0

#2 Figlarz

Figlarz

Król Sucharów

• Użytkownicy
  • 7618 postów
  • GG7704895
  • SkądMysłowice
  • PSN IDFiglarz

Napisano 05 February 2008 - 22:45

Ja też nim jestem zachwycony. Z oczywistych zresztą powodów. Myślę, że dostanie Złotą Piłkę. Będzie miał Króla Strzelców w PL i LM. Wiem, że mogę się mylić, ale tak sądzę.

PS: Wartałoby odświezyc temat.
  • 0

#3 Tytek

Tytek
  • Użytkownicy
  • 198 postów
  • SkądJozefow

Napisano 09 February 2008 - 02:12

Chcieliście odświeżyć temat??

to co powiecie na to ze szefowie wszystkich angielskich klubów wyrazily zgode na to by od sezonu 2010/11 była rozgrywana jedna dodatkowa kolejka w Premier League na terenie Azji/USa i wyniki wliczały by sie do końcowej tabeli!!

Szokujące??Chyba nie patrząc na poziom skomercjalizowania angielskiej piłki (amerykańsko,tajwańsko,chińscy własciciele klubów),dla których liczy sie tylko zysk

Oczywiscie propozycja zostala skrytykowana przez oburzonych fanów jak i przez sir Alexa Ferqusona

i co Wy na to?
  • 0

#4 Figlarz

Figlarz

Król Sucharów

• Użytkownicy
  • 7618 postów
  • GG7704895
  • SkądMysłowice
  • PSN IDFiglarz

Napisano 10 February 2008 - 00:29

Ten pomysł na pewno nie wejdzie w życie. Wystarczy przeczytać wypowiedź vice-prezydenta JFA:

- To jest dla nas problemem. W zasadzie jesteśmy przeciwni temu pomysłowi, gdyż nie chcemy, aby rozgrywały u nas mecze jedynie drużyny z Anglii. Jeśli już, to chcielibyśmy, żeby zagrał w takim meczu także japoński zespół. Nie sądzę, abyśmy zmienili zdanie. Nie wiem co powie na to Azjatycka Federacja Piłkarska, ale pewnie też będą przeciwni tym spotkaniom. Ta sprawa prawdopodobnie zgromadzi AFA na posiedzenie w marcu. – powiedział Junji Ogura.

Po drugie, przelot z Anglii do Japonii trwa trochę czasu i kosztuje sporo sił (dodatkowo zmęczenie po meczu), więc zapewne piłkarze by się sprzeciwili. Po trzecie, trenerzy również nie byliby zadowoleni, ponieważ rozgrywać ważny mecz o punkty u siebie, a rozegrać go na boiskach japońskich to niemała różnica. Można łatwo stracić punkty, które są potrzebne w walce o Mistrzostwo/utrzymanie w lidze. Po czwarte, TO JEST LIGA ANGIELSKA !!! Nie japońska/chińska/koreańska itp itd. Założę się, że ten pomysł został wymyślony przez dziennikarzy, a ktoś z FA go podłapał i stał się tematem rozmów... IMO głupstwo. Niby byłyby z tego korzyści materialne, ale na pewno nie tak duże, by przekonać władze klubów i władze FA do zaakceptowania tego pomysłu. Minusów jest więcej niż plusów, przynajmniej wg. mnie.
  • 0

#5 Tytek

Tytek
  • Użytkownicy
  • 198 postów
  • SkądJozefow

Napisano 10 February 2008 - 00:49

To oczywiste ze poza kasą są tylko minusy

z drugiej strony w Premier Leaque samej Anglii prawie juz nie ma

piłkarzy brak
trenerów również
prezesi skośnoocy
  • 0

#6 janol

janol
  • Użytkownicy
  • 626 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 February 2008 - 15:27

Po pierwszej połowie derbów Manchesteru sensacja. City wygrywa 2-0.
  • 0

#7 alienator

alienator
  • Użytkownicy
  • 3302 postów
  • GG1641670
  • SkądKappa
  • GamerTagPAN.
  • PSN IDPAN.

Napisano 10 February 2008 - 15:27

Czerwone diabełki dostają zaslużenie 2-0 wpi.zde w derbach Manchesteru =]
A jeszcze cała druga połowa.
Ogólnie mecz chu.jowy jak samo nieszczęście, były ze 3 ciekawe sytuacje, w tym dwie bramki. Czerwone diabły strasznie słabiutko grają, panienka z siódemką na plecach praktycznie niewidoczna, co przekłada się na grę całego zespołu United.
W barwach City dobry mecz rozgrywa Hamann, dając zaje.biste, otwierające podanie przy pierwszej bramce.

Dzisiaj jeszcze Chelsea - Liverpool. Niebiescy powinni wygrać, chociaż najbardziej cieszyłby remis, ewentualnie wygrana przyjezdnych.
W poniedziałek Arsenal podejmuje Blackburn Rovers, które nie zachwyca na wyjazdach. Liczę na łatwe trzy punkty i umocnienie się Kanonierów na pozycji lidera ;]
  • 0

#8 kopaa

kopaa
  • Wyrzutki
  • 187 postów
  • SkądOpole

Napisano 10 February 2008 - 19:54

Manchester psuje kilku milionom ludzi kupon przegrywajac 1:2 z Manchesterem city, pierwsza porazka z ta druzyna od kilkudziesieciu lat.
A liverpool po dobrym ladnym meczu remisuje z czelsi 0:0, przyznam ze bardzo wiele sytuacji podbramkowych nie bylo ale dawali rade, widać brak Drogby :P
  • 0

#9 alienator

alienator
  • Użytkownicy
  • 3302 postów
  • GG1641670
  • SkądKappa
  • GamerTagPAN.
  • PSN IDPAN.

Napisano 10 February 2008 - 19:58

Manchester psuje kilku milionom ludzi kupon przegrywajac 1:2 z Manchesterem city, pierwsza porazka z ta druzyna od kilkudziesieciu lat.

jakich kilkudziesięciu lat? ;p
w meczu pierwszej rundy przeje.bali 1:0 przecież ;]
Jest to pierwsze od kilkudziesięciu lat zwycięstwo Man City w obu meczach ligowych ;]
  • 0

#10 kopaa

kopaa
  • Wyrzutki
  • 187 postów
  • SkądOpole

Napisano 10 February 2008 - 20:05

Szczerze mowiąc nie zagłębiałrm sie w to, gdzieś tak pisali na onecie :P
  • 0

#11 janol

janol
  • Użytkownicy
  • 626 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 February 2008 - 20:06

Dzisiejsze zwycięstwo było pierwszą od ponad 30 (!!!) lat wygraną City na boisku rywala w meczu ligowym.

EDIT niżej:

Dokładnie tak właśnie.
  • 0

#12 Pelipe

Pelipe
  • Użytkownicy
  • 2202 postów

Napisano 10 February 2008 - 21:59

Dzisiejsze zwycięstwo było pierwszą od ponad 30 (!!!) lat wygraną City na boisku rywala w meczu ligowym.

Aha, czyli ManCity nie wygrało na wyjeździe 30 lat? xD
  • 0

#13 Figlarz

Figlarz

Król Sucharów

• Użytkownicy
  • 7618 postów
  • GG7704895
  • SkądMysłowice
  • PSN IDFiglarz

Napisano 13 February 2008 - 18:50

Lol, zrozumcie to. ManCity nie wygrali z ManUnited na Old Trafford od 34 lat. Proste c'nie?

A w weekend FA Cup. I szlagier - Manchester United - Arsenal. Jaki wynik obstawiacie?

Ja mimo wszystko na remis bym dał, chociaż bardzo bym chciał, by ManUtd zwyciężył :)
  • 0

#14 firana140

firana140
  • Użytkownicy
  • 2384 postów

Napisano 23 February 2008 - 16:26

o szlag
http://sport.onet.pl...,wiadomosc.html

Arsenal pozostaje z dwoma (?) napastnikami do końca sezonu
  • 0

#15 alienator

alienator
  • Użytkownicy
  • 3302 postów
  • GG1641670
  • SkądKappa
  • GamerTagPAN.
  • PSN IDPAN.

Napisano 23 February 2008 - 16:56

No chu.jowa opcja troche.
Ale w sumie mają trzech do dyspozycji biorąc pod uwagę, że Wallcot to napadzior też ;p

Brimingham dostało (słusznie niestety) w 94minucie rzut karny, który bez problemu wykorzystało.
W pierwszej połowie kiepska gra Kanonierów, na początku drugiej przycisnęli i szybko wyszli na prowadzenie.

Gdyby nie kiepska skuteczność Adebayora, pewnie skończyło by się inaczej ;<
Mam nadzieje, że chociaż ManU wtopi dzisiaj ;p
  • 0

#16 firana140

firana140
  • Użytkownicy
  • 2384 postów

Napisano 23 February 2008 - 22:22

Dołączona grafika

heh, źle to wygląda

coś jak zlamanie Larsona, a za tak brutalne wejście ten z birmingham powinien zostać jakimś zawieszeniem ukarany

no rozumiem, można wejść ostro ale otwarte złamanie O,O
  • 0

#17 Kmiot

Kmiot
  • Senior Member
  • 2035 postów

Napisano 23 February 2008 - 22:35

O nie, statystyki w PES mu spadną ;(
  • 0

#18 Pelipe

Pelipe
  • Użytkownicy
  • 2202 postów

Napisano 25 February 2008 - 20:26

Mój boże makabra. Ten Taylor to tur ja ch.uj! 193 cm wzrostu prawie stówkę waży! A za takie wejście powinien byc wyłączony z gry na tak długo jak długo Eduardo będzie się leczył, albo i na dłużej nawet, bo skoro np. taki Navarro za wszczęcie bójki w meczu Valencia vs. Inter i za złamanie nosa Burdisso dostał 7 miesięcy, to za nie mal urwanie stopy... daj spokój... dożywocie.

O nie, statystyki w PES mu spadną ;(

WYJDŹ I NIE WRACAJ! PROSZĘ CIĘ!
  • 0

#19 Paweł Sz.

Paweł Sz.

kujon

• Użytkownicy
  • 183 postów
  • GG1
  • SkądPozen

Napisano 25 February 2008 - 22:12

Nieno.... co innego regularna bijatyka na boisku, a co innego ostre wejście..., szkoda, że to tak się skończyło, nawet bardzo szkoda..., ale jak się ten Taylor musi teraz czuć?... Zatrzymał rozwój Chorwata na cały rok, może nawet więcej, może Silva już nigdy nie będzie tak dobrze grał... straszna tragedia... i dla zawodnika Arsenalu i dla gracza Birmingham...
  • 0

#20 wozek

wozek
  • Użytkownicy
  • 590 postów
  • Skądkwadratowe miasto Bełchatów

Napisano 26 February 2008 - 10:56

tak z pewnoscia Taylor bardzo ublowea z tego powodu i nie spi po nocach. dorosnij prosze.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 10

wronojad, Royal, krzyhu392, Ludwes, wozek, Bielik