Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, United drugie, możemy kończyć ten sezon Premier League. Ze stadionu Old Trafford żegna państwa Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz. Zapraszamy na anteny TVP 2 gdzie zaraz rozpocznie się festiwal pieśni piwnej.

 

Harry Maguire is

@premierleague Man of the Match on his

@ManUtd debut

• 7 clearances - most in match
• 4 interceptions - most in match
• 86% passing accuracy
• Dribbled past no times

 

 

 

Edytowane przez Kalel
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1256

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1191

  • Zwyrodnialec

    1112

ARRY MAGŁAJA HE'S FUCKIN MASSIVE 

 

Ciekawe jak sprawdzi się obrona United z jakimś powaznym przeciwnikiem, ale no trochę bolesnie się na to patrzyło jak tam w przeciągu paru minut kilka zabójczych kontr i wyśmiewany Solsza zrobił 4:0. Boli, że w Fifie mi zabrali Lukaku bo to był CZOŁG.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, _Be_ napisał:

ARRY MAGŁAJA HE'S FUCKIN MASSIVE 

 

Ciekawe jak sprawdzi się obrona United z jakimś powaznym przeciwnikiem, ale no trochę bolesnie się na to patrzyło jak tam w przeciągu paru minut kilka zabójczych kontr i wyśmiewany Solsza zrobił 4:0. Boli, że w Fifie mi zabrali Lukaku bo to był CZOŁG.

Za tydzień w poniedziałek test na wyjeździe z Wilkami. Kolejny mecz z big6 30 września na Old Trafford z Arsenalem, a dwie kolejki później też u siebie z Liverpoolem.

1 minutę temu, _Be_ napisał:

 

Na bank xD 

On był zły i nie był zły. Jak przychodził to był drugi strzelec ligi w ostatnich 5 latach po Kunie. Ale strzelał tylko z zespołami spoza big6 i był drewniany, czasem jak mu piłka odskakiwała przy przyjęciu w polu karnym to nerw szarpał.

 

Greenwood ma szansę być dużo lepszym napastnikiem.

Odnośnik do komentarza

No dla mnie Lukaku w United to flop, chłop się nadaje na Evertony być moze i pastuchową lige Włoską ale takiego napadziora jak mieli w Interze czyli Icardiego zastępowac wozem z weglem? Nie mieli wyboru ale i tak potęznie downgrade wjechał. 

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, _Be_ napisał:

No dla mnie Lukaku w United to flop, chłop się nadaje na Evertony być moze i pastuchową lige Włoską ale takiego napadziora jak mieli w Interze czyli Icardiego zastępowac wozem z weglem? Nie mieli wyboru ale i tak potęznie downgrade wjechał. 

Jeszcze będą płakać po Icardim. On jest co najmniej poziom wyżej niż Lukaku tylko z głową coś nie teges.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, _Be_ napisał:

ARRY MAGŁAJA HE'S FUCKIN MASSIVE 

 

Ciekawe jak sprawdzi się obrona United z jakimś powaznym przeciwnikiem, ale no trochę bolesnie się na to patrzyło jak tam w przeciągu paru minut kilka zabójczych kontr i wyśmiewany Solsza zrobił 4:0. Boli, że w Fifie mi zabrali Lukaku bo to był CZOŁG.

 

 

Dobra dobra, na następnych zawodach już z Rudigerem i Kante ich pokonają!

Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, _Be_ napisał:

No dla mnie Lukaku w United to flop, chłop się nadaje na Evertony być moze i pastuchową lige Włoską ale takiego napadziora jak mieli w Interze czyli Icardiego zastępowac wozem z weglem? Nie mieli wyboru ale i tak potęznie downgrade wjechał. 

 

 

Koleś przyjechał z mundialu z nadwagą, chciał dopakować mięśnie a w ostateczności stracił całą szybkość. Do tego fatalne przyjęcie i zwichrowany celownik. Lukaku to taki napastnik żeby się z Burnley szarpać w polu karnym, no ale nie na granie w topowym klubie. Ale chciałbym wierzyć że go Conte odblokuje.

Odnośnik do komentarza

Akurat najlepszy mecz, jaki Lukaku zagrał w ostatnich latach, to przeciwko Paris Saint-Germain, mistrzowski pokaz który ostatecznie niewiele dał w LM, ale wywołał kompletną burzę w Paryżu. Koleś był świetny w kadrze, w Europie, w Lidze Mistrzów (rok temu). Lukaku jest napastnikiem dla każdego, jeśli dostanie kilka okazji na mecz, no ale w ostatnich czasach United było w stanie bardziej dać tak gdzieś jedną na mecz, a często ich opcje strzału na bramkę ograniczały się do odpalania przez Pogbę z 30 metrów, bo nie mieli żadnego wejścia.

 

Jeśli Rashford na "dziewiątce" będzie co mecz strzelał dwa gole, to może uznam, że Lukaku nie pasował, a nie że dla tej ekipy, tak jak grała w zeszłym sezonie, nikt by na ataku nie grał dobrze. Lukaku z marnymi 12 golami nadal był ich najlepszym strzelcem z gry w sezonie (a grał mniej niż Rashford). Albo odliczmy w ogóle wszystkie stałe fragmenty, tylko gole z żywej akcji: Lukaku zdobył ich 8 w sezonie, nadal najwięcej w zespole (Rashford 5 goli z pozycyjnego i 3 z kontry).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ogqozo napisał:

Jeśli Rashford na "dziewiątce" będzie co mecz strzelał dwa gole, to może uznam, że Lukaku nie pasował, a nie że dla tej ekipy, tak jak grała w zeszłym sezonie, nikt by na ataku nie grał dobrze.

 

Tam raczej teraz Martial będzie na 9. 

 

A co do Lukaku to bardzo mi się podobał na MŚ w trio z KdB i Edenem zagrali jeden z najlepszych meczy jakie widziałem przeciwko Brazylii i bardzo przyjemnie sie patrzylo jak Lukaku potrafil wziąć na siebie ciężar gry. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ogqozo napisał:

Akurat najlepszy mecz, jaki Lukaku zagrał w ostatnich latach, to przeciwko Paris Saint-Germain, mistrzowski pokaz który ostatecznie niewiele dał w LM, ale wywołał kompletną burzę w Paryżu. Koleś był świetny w kadrze, w Europie, w Lidze Mistrzów (rok temu). Lukaku jest napastnikiem dla każdego, jeśli dostanie kilka okazji na mecz, no ale w ostatnich czasach United było w stanie bardziej dać tak gdzieś jedną na mecz, a często ich opcje strzału na bramkę ograniczały się do odpalania przez Pogbę z 30 metrów, bo nie mieli rozegrania.

 

Jeśli Rashford na "dziewiątce" będzie co mecz strzelał dwa gole, to może uznam, że Lukaku nie pasował, a nie że dla tej ekipy, tak jak grała w zeszłym sezonie, nikt by na ataku nie grał dobrze.

Czyli do Barcy idealny.

Odnośnik do komentarza

Patrząc na wczoraj, zakładam, że Rashford to bardziej środkowy napastnik. Na pewno będzie wymiennie, ale wygląda to tak, że obaj chcieliby grać na środku, lecz to Martial mniej traci na lewym skrzydle, jego przewaga indywidualna nad Azpilicuetą była przez dłuższy czas jedną z niewielu przewag United. Można sobie cały mecz skipować, ile razy Hiszpan go gubił. Ok, akurat on chyba gubił każdego, ale Martial lepiej to wykorzystywał.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Wczoraj to Rashford się z Martialem wymieniali na lewym skrzydle. Jesse i Periera środek i prawa strona. A co do Lukaku, no to kolesiowi ewidentnie dobrze zrobi zmiana otoczenia.

 

No i United potrzebuje kogoś do środka na teraz. Mam nadzieje że wbiją po kogoś konkretnego przy najbliższej możliwej okazji.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Kalel napisał:

Wczoraj to Rashford się z Martialem wymieniali na lewym skrzydle. Jesse i Periera środek i prawa strona. A co do Lukaku, no to kolesiowi ewidentnie dobrze zrobi zmiana otoczenia.

 

No i United potrzebuje kogoś do środka na teraz. Mam nadzieje że wbiją po kogoś konkretnego przy najbliższej możliwej okazji.

Moim zdaniem potrzeba dwóch. Szybki i zwrotny defensywny pomocnik i box to box. Matica sprzedać do Chin. Na dm niezły był Gueye z Evertonu i w miarę tani, ale już nie aktualne. Ndidi z Lejczester byłby ok. Znając życie to będą starać się o Rice'a z Młotów, ale on będzie bardzo drogi. Co do box to box nie mam koncepcji. Żałuję że Ndombele do nas nie trafił.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że ten sezon będzie dla United bardziej udany niż poprzedni i wskoczą do top4.
To co mówi OGS trzyma się kupy i mimo, że to dopiero początek to Martial może odżyć dzięki temu, że nie ma Lukaku.
Dzięki transferom obrona na pewno będzie bardziej szczelna. Wan-Bissaka prezentuje się tak dobrze jak Valencia w najlepszych latach a Maguire wszedł w mecz jak pro, zero stresu, zero prądu, jeszcze tylko asysty mu zabrakło...
Największym mankamentem jest pomoc. Brakuje zawodnika jak Herrera. Pogba gra na pół gwizdka (mimo to daje asystę i tworzy okazje). Ciekawy jestem czy będzie coś sensownego z młodzików Chonga i Gomesa.

Odnośnik do komentarza

Gomes jest obiecujący. Szybki, przebojowy, potrafi dryblować, grać niekonwencjonalnie. Pokazał to w preseason. Moim zdaniem on powinien grać a nie paralityk Lingard. Mata to fajny człowiek, ale jako piłkarz już stary i za wolny na PL. On i Lingardinho zabierają miejsce Gomesowi.

 

Co do Chonga mam obawy. On fizycznie może nie nadawać się do tej ligi, bo technicznie i wizją gry jest całkiem ok.

 

Zobaczymy, czas pokaże, ale ja więcej szans daję Gomesowi.

Odnośnik do komentarza

To ta babka, która dała Chelsea karnego po symulce Abrahama, a później nie nakazala powtórzyć decydującego karnego, kiedy Adrian wyszedł nogami z linii przed uderzeniem? 

 

Ceballos jak już ma piłkę to świetnie się go ogląda, gorzej, gdy musi bronić. Niemal ciągle wchodzi na raz, tak jak przy tej straconej bramce. Aha, pierwszy raz widzę tego Willocka, ale chłopak umie grać. W pewnych momentach troszkę mi przypomina Ndombele. Ogólnie cała pomoc Arsenalu wyglada spoko, dobre chłopaki. 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...