Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1249

  • c0ŕ

    1202

  • ogqozo

    1191

  • Zwyrodnialec

    1112

54 minuty temu, wozek napisał:

@Welna, @Kalel, @Labtec

 

Kod do ligii to l4054b (ten w poście powyżej to scam).

 

Jeżeli ktoś grał w poprzednim sezonie, to powinno dodać z automatu.

 

 

Auto-join link:

https://fantasy.premierleague.com/leagues/auto-join/l4054b

Wziąłem ten kod z tematu o fpl w tym dziale, z ostatniego postu, po prostu nie pamiętałem go ani założyciela i mylnie przyjąłem, że to musi być ten.

 

Sam też gram w tej lidze, przepraszam za wprowadzenie w błąd.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Klich wczoraj całkiem nieźle zaprezentował się wcdebiucie w PL, często pomagał zarowno w defensywie, jak i ofensywie. Przez chwilę myślałem, że nie wykorzysta dośrodkowania Costy, ale calkiem ładną bramkę strzelił. Jestem ciekaw, czy jego drużyna przetrwa do konca sezonu w tym tempie rozgrywek PL. Momentami grali jak równy z równym. Ale jednak blędy w defensywie nie powstrzymały Salaha przed ustrzeleniem hat tricka.

Odnośnik do komentarza

To jest jakiś zaawansowany żart że Bielsa ma na imię Marco i jest stylizowany na Włocha?

 

 

Leicester wygląda znowu stabilnie w obronie, niejaki James Justin wydaje się zaskakująco przyzwoity na lewą obronę, a i Castagne przyda się wobec kontuzji Pereiry. 

 

 

Everton od razu zacznie mecz z trójką swoich nowych pomocników, którzy wraz z Gomesem i Richarlisonem wydają się tworzyć bardziej utalentowaną drugą linię, niż cokolwiek, co może wystawić Tottenham. Spurs wzmocnili się (?) Hojbjergiem na środek pola, oraz Dohertym na prawą obronę, choć nie wiem, czy to pomaga im wiele myśleć o Lidze Mistrzów. Podczas kadencji Mourinho, Spurs na pewno poprawili znacząco wyniki i chociaż styl był jaki był, to na razie muszę oddać Special One, że ekipa kończyła sezon wygrywając mecze.

Odnośnik do komentarza

No trochę wysilona narracja z tym okrutnym Jose. Na pewno Rose swoich szans nie poprawił mówiąc na publicznym nagraniu że "inni gracze są góvniani na treningach, góvniani w meczach, a jednak grają, idę pogadać o tym z Danielem", ale główny fakt jest taki, że on sam chciał odejść z klubu, niezadowolony z braku regularnego miejsca. Że był zaskoczony tym że nie dostał numeru... a w sumie czego dokładnie oczekiwał, jeśli było od dawna jasne, że nie jest częścią składu? Na ten moment jest typowym freeloaderem, który ma z rozpędu lepszy kontrakt niż obecnie ktokolwiek by mu dał, i może szukać "downgrade'u" albo zostać i siedzieć bo ma kontrakt.

Odnośnik do komentarza

Do Liverpoolu w końcu trafia Thiago oraz - większa nowość - Diogo Jota.

 

Thiago, wiadomo, potencjalny hit, wrzucanie go do tej ekipy brzmi jak OP. Z kolei Jota to dla mnie bardzo zaskakujący ruch. Koleś w Wolves jakoś specjalnie się nie wyróżniał - talent ma, kilka wielkich meczów zagrał, ale zazwyczaj specjalnie go nie widać... Fani Wolves w większości są zachwyceni, że klub dostał za niego jakieś 45 mln euro, bo nie widzą w nim ważnego zawodnika jedenastki. Jak na to, że Liverpool zanotował najlepszy sezon w historii, to trochę specyficzny ruch.

 

 

Dzisiaj Chelsea-Liverpool, no i ekipa Kloppa ma okazję udowodnić, że pozostanie na topie. Bo na razie ich ostatnie mecze wzbudziły we mnie pewne wątpliwości, choć jakość w ataku nadal jest. Z kolei Chelsea, cóż - wiele nowych graczy, ale na razie ciągle nie może wystawić Edouarda Mendy'ego. A więc dziś raczej znowu Kepa. Który za pierwszy mecz sezonu znowu zebrał w mediach baty. Aż mi typa żal, wszyscy go jadą i widzą w nim największą tragedię. Gary Neville powiedział: "Chelsea nie ma szans na zdobycie mistrzostwa, dopóki Kepa jest w bramce. Nie wygrasz mistrzostwa z bramkarzem, który wpuszcza strzały spoza pola karnego, nie rządzi na przedpolu, wpuszcza ze stałych fragmentów, it's not gonna happen". Ałć. W necie podobne opinie ma wielu fanów. Smutne, choć... może prawdziwe.

 

Kai Havertz w debiucie podbił głównie serca memiarzy.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jednak futbol to jest bezsensowny sport jeśli chodzi o wynik. W sensie no wiele można powiedzieć o tym meczu, był prześmieszny i ciekawy, ale ostatnia rzecz jaka by pasowała to że Man United miało to wygrać 3-2. Wtf. A zaraz potem to samo mogę powiedzieć o wygranej Augbsurga z Dortmundem, gdzie nic nie grali i 2-0 pyknęli. 

 

 

Nie wiem no, nic już nie można wymyślić lepszego. Bezradność wobec Brighton, 5 strzałów w słupek, kurna 5, wygrana po oczywiście rzucie karnym podyktowanym po zakończeniu meczu, który i tak był strasznie długo przedłużony.

Odnośnik do komentarza

City jak zebrało w pape od Leicester, 3 karne dla Leicester, hattrick Vardyego (szkoda, że zszedł zaraz przed 3 karnym, miałby 4 gole pewnie). City grało równie (pipi)owo co z Wolves, zwłaszcza w defensywie tragedia, nie dziwne ze kupują kolejnego SO za gruby hajs. No i po kontuzji Jezusa nie ma komu w ataku grać za bardzo. 

Odnośnik do komentarza

Swietny game plan Artety - rozgrywamy piłkę we własnym polu karnym, w poprzek boiska aż do momentu, kiedy ją tracimy na 30 metrze i jest od razu szansa Liverpoolu. Jednak wielki trener. I nagroda dzbana meczu dla Lacazette za zmarnowaną setkę sam na sam (nawet dwie, ale przy pierwsze był spalony). Gwoli sprawiedliwości bramki Joty też raczej być nie powinno, zadziwiające, że przy tych wszystkich karnych podyktowanych za zagrania ręką tutaj nawet nie było VAR'u. Aktualnie Premier League jest na drodze do ok 240 karnych w sezonie (rekord do tej pory niecałe 120), nawet trenerzy zespołów, które dostały karne za takie zagrania zaczynają narzekać, że trochę przegięcie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...