Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jak taki Core się zaraz posypie, to w końcu nie ma problemu, oddaje się na gwarancji i konsolka wraca z nową płytą główną i polepszonym chłodzeniem.

 

 

w jaki sposob wyglada cala ta naprawa konsol, dzwoni sie do oddzialu microsoftu i wysylaja kuriera po paczke i po 2 tyg odsylaja nic sie za to nie placi?

Odnośnik do komentarza
Nawet jak taki Core się zaraz posypie, to w końcu nie ma problemu, oddaje się na gwarancji i konsolka wraca z nową płytą główną i polepszonym chłodzeniem.

 

 

w jaki sposob wyglada cala ta naprawa konsol, dzwoni sie do oddzialu microsoftu i wysylaja kuriera po paczke i po 2 tyg odsylaja nic sie za to nie placi?

 

http://www.psxextreme.info/Xbox-360-proced...owa-t45252.html

Odnośnik do komentarza

moze ktos mi powiedziec jaka date produkcji maja te corey z tesco? lub jak ktos juz kupil, to jaka jest wersja dashboarda w zakladce system -> console settings -> system info, numerek na dole, zaczynajacy sie na D: . wazne zeby looknac zaraz po pierwszym wlaczeniu konsoli, przed wlozeniem do niej jakielkolwiek gry/hdd/mu. jesli ktos moglby mi pomoc, to bylbym wdzieczny, ja niestety nie mam jak sprawdzic :(

Odnośnik do komentarza

Ktos gdzies narzekal ze MS ma nas graczy daleko w powarzaniu i z przestojami Live musimy sie pogodzić i nie mamy co liczyc na rekompensaty, a tu prosze:

 

http://gry.onet.pl/1666390,,Microsoft_prze...,wiadomosc.html

 

Moze MS nie jest doskonały ale staje na wyskości zadania na każdym kroku, Live siedzi - masz od nas coś za friko, ROD - masz 3 letnia gwarancje door 2 door, w ramach przeprosin jakiś gratis.

 

Owszem lepiej by było żeby takie wpadki się nie zdarzały ale ciesze się że ktoś myśli o zrekompensowaniu mi ewentualnych strat "moralnych".

 

Mam nadzieje ze MS dalej będzie rozwijał projekt X'a i doczekamy się niedługo kolejnych ulepszeń (swoją drogą może już za tydzien będzie wiecej wiadomo?? http://www.valhalla.pl/news7537-Xbox-360-z...w-sklepach.html ) jeśli to prawda to z jednej strony może ktoś się poczuć oszukany ale z drugiej strony chyba ten ktoś jest z deka niepoważny, bo tak to można mieć wiecznie pretensje do wszystkich, do koncernów samochodowych że wprowdzili nowy model samochodów, do producentów telewizorów crt że teraz produkują LCD i średnio co miesiąc wychodzi coś lepszego, nowszego, piękniejszego.

 

Pozdrawiam i Happy New Year!!!!

Edytowane przez tomaszek_m
Odnośnik do komentarza

kurde, tylko złotego ? A jak ja chcialem grac na trialach, albo pobrac demko, albo w ogóle z kimś pogadać, czy nawet wejść w bibliotekę gier to nei dało rady, bo trzeba było się odłączac od live... Jak juz, to mogliby dać wsyzstkim po gierce, ew 400ms points, ew miesiacu golda i byłoby dobrze.

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj w tesco , jako że mieszkam tuż obok , zobaczyć tą promocję. Wpadam 12.30, sprzedają od 12, zatem jestem w miarę spokojny, że mnie nie stratują :D. Chodzę, biegam , skaczę, szukam , wołam a sprzętu nie widać ! Zrobiłem 2 okrążenia dookoła sklepu i nic !! ani widu , ani słychu.. Pytam kolesia na stanowisku z rtv bo widzę tylko premiuma za 1699zł :P - o co chodzi jakby ? Na co słyszę odpowiedź " tak był, ale sprzedawaliśmy od 12" !! taaaaa, umarłem ze śmiechu !!

Dla upewnienia się spytałem raz jeszcze i rzeczywiście BYŁ ;)

 

Oto sytuacja w naszym pięknym kraju. Gazetka na całą Polskę w ilości egzemplarzy kilkuset tysięcy a w Warszawskim Tesco Kabaty ilość sztuk 1 ;)

 

Nie wiem , może np. w Radomiu rzucili 5tys sztuk dla nie poznaki ?? Sam już nie wiem , ale tak właśnie być musiało :P

 

Parodia, PARODIA panowie i panie !!

 

Tak btw : promocja trwa od 02.01.2008 do 09.01.2008 buhahahah .. Także mamy jeszcze szanse , albo poczekajmy na następną sztukę w przyszłym roku :( ( sorki , ale nie mogłem się powstrzymać) ...

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

za kilka dni dostane od brata ze stanow w prezencie nowego pada bezprzewodowego do x'a a ze nie mam z kim grac postanowilem ze go sprzedam

i tu moje pytanie: jaka jest najbardziej rozsadna cena?

zalezy mi na szybkiej sprzedazy i zeby dla mnie sie oplacalo

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
za kilka dni dostane od brata ze stanow w prezencie nowego pada bezprzewodowego do x'a a ze nie mam z kim grac postanowilem ze go sprzedam

i tu moje pytanie: jaka jest najbardziej rozsadna cena?

zalezy mi na szybkiej sprzedazy i zeby dla mnie sie oplacalo

pozdrawiam

Boże, ludzie..... Nie macie umysłu, nie potraficie myśleć, w szkole was tego nie uczyli? Spójrz na allegro i będziesz wiedział ile możesz za niego dostać, proste...

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.