Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ladygaga

reset ustawien fabrycznych też nie pomogło. Syf totalny i szkoda gadac...

Spróbować sformatować dysk twardy ? Ale chyba wtedy sformatuje też ten system (dashboard) więc chyba to nie ma sensu ? 

Dobra domyślam się że partycja systemowa jest niedostępna i nie mamy praw roota do jej sformatowania. 

Edytowane przez ladygaga
Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

oficjalny sklep Microsoftu. Jutro zadzwonię do nich i spróbuje się dowiedzieć bo podejrzewam że to powinno działać a pewnie jest coś z góry zablokowanego - bo nie sądzę już wszystko przekopałam w ustawieniach i chyba na próżno. Szkoda tylko mojego zmarnowanego czasu jak zawsze na dociekanie coś co powinno działać z marszu. 

W ogóle da się znaleźć gdzies info czy konsola jest przerobiona ? 

 

Przeczytałam że po naciśnięciu przycisku eject powinien się ujawnić jakiś zmodowany firmware, jest jedynie menu od xboxa z dashboard więc raczej nikt jej nie przerobił. A istnieje możliwość że konsole przypadkiem zbanowano ? No bo banują pewnie nie konto, a numer seryjny konsoli prawda czy po jakimś ukrytym id ? No dobra szkoda mi na to czasu i nerwów - jutro zadzwonię i się dowiem może czegoś.

Edytowane przez ladygaga
Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

nie mam takiej możliwości - koleżanka mieszka pół Polski ode mnie. 

W ogóle z początku to mnie negatywnie zaskoczyło wycie tej konsoli. Wiatrak ma tak nieprzyjemny dźwięk - nie wiem ile to jest obrotów ale kultura pracy przypomina tanie wentylatory i łożyska.

Edytowane przez ladygaga
Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

tak z francuskiego oddziału ms. 

 

"Zakupiłem powyższą konsolę (2 szt.), ale po otrzymaniu nie mogę się nimi połączyć z XBOX Live. Okazało się, że to egzemplarze przeznaczone do kafejek, że niby na jakiś abonament (informacja z infolinii Microsoft). Czy ktoś z Was ma podobny problem?

Czy udało Wam się połączyć z XBL?"

 

Czyli totalny bałagan, zero informacji - porażka.  :angry:

Podasz link do tego forum nawet na PW?

 

http://xboxforum.pl/threads/problem-z-polaczeniem-z-xbox-live-dziwnie-dluga-gwarancja.171237/

Edytowane przez ladygaga
Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

Możecie mi powiedzieć, czy w przypadku zlecenia naprawy mam czekać na kuriera cierpliwie czy tez samemu zatargać paczkę do punktu odbioru ups ? Przy wypełnianiu formularza odbioru paczki (podanie swojego adresu zamieszkania występuję błąd - w celu umówienia terminu odbioru konsoli) dlatego sama juz nie wiem co z tym fantem zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

Mam luźniejsze pytania do Was, która według was gra wyciska najwięcej z konsoli, która prezentuje się najlepiej ? Halo 4 czy gow 3,a może jakaś inna ? Bardzo podoba mi się judgement. Pożary w mieście wyglądają realistycznie, gotycka architektura i ciasne miasto - mega. 

Edytowane przez ladygaga
Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

na judgement mój powietrze przy kratownicy nie jest nawet gorące - nie mam żadnego czujnika więc nie sprawdzę ale dosyć dobrze się schładza. 

Granie z płyty jest lekko irytujące bo występowały szarpnięcia (fable remake 1).

 

A co do konsoli to przez przypadek nagle ożyła - na kolejny dzień bez dysku twardego podczas pracy z pendrive wystartowała aktualizacja - no i dalej to już ruszyło. 

Konsola jest świetna jak dla mnie i cieszę że i dziękuje za pomoc: 

maciekww28

 

Andreal Edytowane przez ladygaga
Odnośnik do komentarza

Akurat Judgement to najgorsza część serii, co do wyciskaczy to na pewno Wiedźmin, jak Redzi wpasowali tak dobrze wygladającą grę w murowanych 30 fps na X360 to sam nie wiem. Śliczny jest Mirrors Edge, Bioshock 1 i 2. Rage, chociaż miejscami wygląda tak sobie, nadrabia płynnością, ale i tak widoczki są super. Red Dead Rademption miejscami lekko klatkuje, zwłaszcza w gęstym lesie, ale gra śliczna. Można tak wymieniać i wymieniać, jest naprawdę na tej platformie sporo świetnie wyglądających gier, również multiplatform.

Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

Według mnie gra nie (judgement) nie jest zła, przyjemnie się w nią gra tak z godzinkę wieczorem. Teraz jest darmowy XBL od 16-19 i pograłam w multiplayer i tez przyjemnie się gra (niektórzy ludzie to biegają na oślep i nie patrzą na boki i łatwo ich ustrzelić). 

Edytowane przez ladygaga
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...