Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ladygaga

Mam pytanie natury technicznej, podłączyłam słuchawki z  wbudowanym mikrofonem  snab overtone ep-101m i jest lipa. Przytłumione dźwięki, muzyki prawie nie słychać, oczywiście podłączyłam do monitora, ale też do konsoli. Jak monitor podłączony z głośnikami przez hdmi to i tak leci dźwięk na monitorze - nie da się przestawić wyjście dźwięku na słuchawki gdy są one podłączone do konsoli. Podłączam je wiec do monitora, no i jest lipa kompletna. Zmieniłam na zwykłe bez mikrofonu i jest bdb. Coś się da z tym zrobić ? 

Odnośnik do komentarza

Musisz pokombinować trochę w opcjach, ale raczej problem wynika z tego, że jack od Twoich słuchawek może mieć 3 kanały ( L P mikrofon ).

 

X360 w twoim przypadku daje stereo, co ze sobą zbytnio nie gra.

 

Banalnym rozwiązaniem może być użycie przedłużki jack 3,5mm

https://e.allegroimg.com/s400/01da34/7ae8085e460ab9191371377da0fe

 

Prawdopodobnie pozbędziesz się 'sprzetowo' mikrofonu, bo tutaj masz tylko dwa kanały stereo :)

Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

Ma przycisk ale niczego to nie zmienia. Mam jeszcze nauszne tylko że grają nieco na "twarz" i mają charakterystykę "V", a te mają fajnie oddalony wokal no ale problemy z dźwiękiem więc będę korzystać z jeszcze innych awei także problemu wielkiego nie ma

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Gość ladygaga

13a7ef0f18542bb4e57e7394890be63e_big.jpg

Generalnie mam drobne pytanie: czy w grze gears of war 2 była odnotowana spora ilość bugów, napotkaliście takowe, czy tez jest to spowodowane sporymi lagami (gram w trybie co-op) poprzez abonament xbox live. 

Konsola podpięta przewodem do routera. Pełno bugów, jak np. dźwięk piły z lancera, to już wtedy trzeba zrestartować grę lub załadować ostatni checkpoint, czasem zabite boty stoją w miejscu i zmniejszają się i znikają, już nie wspomnę o lewitującym Marcusie, czy też aortę którą trzeba było przeciąć lancerem to sama z siebie sklejała sie, oddzielała :D . Nie jest to częste oczywiście, ale odnotowałam już z 4-5 błędów. 

Edytowane przez ladygaga
Odnośnik do komentarza

Grałem w lutym w lokaknym coopie. Całą grę tak przeszliśmy i to jeszcze na XOne, a wydaje mi się że jednak gra trochę gorzej, minimalnie chodziła niż na X360. Jednak poza okazjonalnymi spadkami animacji właśnie przez BC żadnych bugów nie uswiadczylismy. Więc może jakość łącza ew. wina XLive.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość ladygaga

ma ktoś save z gry wiedźmin 2 akt III gdy przechodzę Geraltem z wiedźmą Filippa eilhart i z Iorwethem w tunelu żeby dostac się do jej komnaty ? Autozapis i savey przestały działać na wspaniałej konsoli... 

Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

Pewnie że się da, ale już nie trzeba - przeszłam wiedźmina i oceniam grę na 8, za loadingi i ten błąd z zapisem gry. O niebo lepsza od pierwszej słabej części. Każdemu kto chciał pomóc bardzo dziekuję, mierzejX tobie też. 

Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

w Forza Horizon 2 na xie 360 sa w ogóle jakieś efekty pogodowe ? Trochę nudno jest, tło wygląda jakby z ps2, mało aut npc po miescie, troszkę zawiedziona jestem, wygląda jakby od niechcenia port z xone a nie jakby robili od poczatku kod zoptymalizowany pod 360. 

Edytowane przez ladygaga
Odnośnik do komentarza
Gość ladygaga

Chyba przejdę to co mam do ogrania i pod koniec roku przyatakuje xbox one, gears of war 3 też jakaś kichowata na tle 2, odpaliłam 15 minut, i mnie odrzuciło nie wiedzieć czemu :( Nie tyle graficznie co taką sztampą jedzie fabularną. 

Hitman Absolution za to dość przyjemnie wygląda.

Odnośnik do komentarza

FH2 zdecydowanie na X1 polecam. Fajnie, że to wyszło jeszcze na X360, ale to różne gry właściwie są. GoW3 też jakoś mi nie weszło, a 1 i 2 ograłem. Na X360 w tym momencie coraz mniej gierek, których by nie było we wstecznej. Polecałbym już tylko takie perełki jak Ace Combat 6 na przykład.

Odnośnik do komentarza

Fight Night Round 4 bym powiedział. Przynajmniej mój brat w to grał mnóstwo godzin a boksem się w ogóle nie interesuje. Z tego co wiem to w sumie i tak za dużo gierek w tym stylu nie ma, jak już to jakieś wrestlingi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...