Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 2 głosy

Xbox 360 - pytania

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6023 odpowiedzi w tym temacie

#41 ShtaS

ShtaS
  • Użytkownicy
  • 2112 postów

Napisano 11 January 2008 - 17:42

tak
  • 0

#42 maciucha

maciucha
  • Be fit or die tryin'
  • 8106 postów

Napisano 12 January 2008 - 22:11

Czy kamerka Xbox Live Vision ma wbudowany mikrofon?

Sorki za głupawe pytanie ale nie wiem już co robić - czym czyścić płyty? Gdy wziąłem wacik do oczu i przetarłem jedną płytę to zrobiły się ryski, nie chce ryzykować na następnej płycie temu sie pytam...
  • 0

#43 Mustang

Mustang
  • Premium Member
  • 6778 postów

Napisano 12 January 2008 - 22:16

Nie ma mikrofonu, to sama kamerka, zresztą malutka.

Czyszczenie płyt, 1. rezultat w Google:
http://www.kinodomow...kuly/40247.html
  • 0

#44 zajcef2

zajcef2
  • Użytkownicy
  • 17 postów

Napisano 17 January 2008 - 10:22

Witam!!!
Nie wiedziałęm gdzie umieścic moje pytanie więc daje je tutaj...
Mianowicie mam mojego Xa premium bez HDMI podpietego po zwykły panoramiczny TV Philipsa...mam z nim 2 problemy otóz przy przełączeniu na AV po bokach mam dwa szare pasy...próbowałem zmiane ustawien w konsoli i w tv :P obraz za nic nie chce sie rozciągnąć...drugi problem to dema smigające w 60Hz po przeąączeniu w ustawieniach konsoli na te opcje ekran zaczyna migac nie da sie grac...Czy ktoś moze udzielic jakis rad???
  • 0

#45 Mustang

Mustang
  • Premium Member
  • 6778 postów

Napisano 17 January 2008 - 12:16

W konsoli masz wybór formatu obrazu, tam gdzie jest wybór rozdzielczości.
Być może twój TV nie obsługuje 60Hz.
  • 0

#46 tomek06

tomek06
  • Użytkownicy
  • 2 postów
  • SkądCiechanów

Napisano 18 January 2008 - 18:46

dziś wróciła konsolka z Czech, ale nie mogę odzyskac gamertaga.Wyskakuje mi informacja o błędzie 8007065B:0 lub 8015003:0. Dzwoniłem na helpline, ale przecież mi ten pan nie pomoże, bo nie ma w Polsce live. Na xbox.com loguję się bez problemów. Usunąłem profil z hdd, usunąłem jakiś plik z marketplace, o którym ktoś pisał na onlinecenter i nic. Krem mnie zalewa, bo wszystkie achivy i opłata za live za rok pójdzie się pier..ic gdyby nie gearsy i moi przyjaciele z live opier..iłbym konsolę i kupił ps3 jak spotkam kiedys kogos z microsoftu to go pogryzę :catfight: Może znacie przyczynę a najlepiej środek zaradczy?
  • 0

#47 maciucha

maciucha
  • Be fit or die tryin'
  • 8106 postów

Napisano 18 January 2008 - 19:17

dziś wróciła konsolka z Czech, ale nie mogę odzyskac gamertaga.Wyskakuje mi informacja o błędzie 8007065B:0 lub 8015003:0. Dzwoniłem na helpline, ale przecież mi ten pan nie pomoże, bo nie ma w Polsce live. Na xbox.com loguję się bez problemów. Usunąłem profil z hdd, usunąłem jakiś plik z marketplace, o którym ktoś pisał na onlinecenter i nic. Krem mnie zalewa, bo wszystkie achivy i opłata za live za rok pójdzie się pier..ic gdyby nie gearsy i moi przyjaciele z live opier..iłbym konsolę i kupił ps3 jak spotkam kiedys kogos z microsoftu to go pogryzę :catfight: Może znacie przyczynę a najlepiej środek zaradczy?

Live cały czas ma problemy. Próbuj cały czas, ja miałem tak samo jak chcialem dodac Microsoft Pointsy, trzeba próbować cały czas i za którymś razem sie uda :P.
  • 0

#48 tomek06

tomek06
  • Użytkownicy
  • 2 postów
  • SkądCiechanów

Napisano 18 January 2008 - 21:33

Live cały czas ma problemy. Próbuj cały czas, ja miałem tak samo jak chcialem dodac Microsoft Pointsy, trzeba próbować cały czas i za którymś razem sie uda :P.

Kurcze, miałeś racje, poszło! Dzięki za radę , bo już chciałem zakładac nowe konto. POZDRAWIAM!
  • 0

#49 Kame

Kame
  • Użytkownicy
  • 491 postów
  • SkądTurek

Napisano 22 January 2008 - 17:55

Co mam zrobić? Mój Xbox rysuje płyty, za 3 dni rozpoczynają mi się ferie, do końca tygodnia przyjdzie Paradise, na dodatek przechodzę dopiero pierwszy raz gearsy, wysłać konsolę aby wymeinili napęd, czy grać dwa tygodnie, zjechać płyty i zapłacić za regenerację, a po feriach wysłać sprzęt.
  • 0

#50 Mustang

Mustang
  • Premium Member
  • 6778 postów

Napisano 22 January 2008 - 18:00

O takie rzeczy się pytasz na forum?
Moim zdaniem odesłać jak najszybciej, a w ferie obejrzeć jakieś filmy, poczytać książki...
  • 0

#51 Banny

Banny
  • Użytkownicy
  • 9644 postów

Napisano 22 January 2008 - 18:00

ja bym wysłał konsole by naped zmienili, nie ma co pozniej się bawić w dodatkową regenracje ;]
  • 0

• Goście

Napisano 22 January 2008 - 18:34

Dzisiaj przeczytałem takie coś:
Vartan: Czy możemy liczyć w najbliższej przyszłości na upublicznienie Twojego profilu? Obecnie jak wiadomo nawet osoby z Twojej friend listy nie mają wglądu w Twoje gry oraz osiągnięcia.
juve26: Najpierw muszę go uporządkować, nie podoba mi się w nim to, ze mam dużo gier niedokończonych. Poza tym cenię sobie prywatność, ale kiedyś odblokuję listę gier do wglądu dla ludzi z friendlisty.

Też mam kilka gier arcade, których wogóle nie przeszedłem czy moge je jakoś usunąć aby nie było ich w gamecard ?
  • 0

#53 maciucha

maciucha
  • Be fit or die tryin'
  • 8106 postów

Napisano 22 January 2008 - 18:40

Dzisiaj przeczytałem takie coś:
Vartan: Czy możemy liczyć w najbliższej przyszłości na upublicznienie Twojego profilu? Obecnie jak wiadomo nawet osoby z Twojej friend listy nie mają wglądu w Twoje gry oraz osiągnięcia.
juve26: Najpierw muszę go uporządkować, nie podoba mi się w nim to, ze mam dużo gier niedokończonych. Poza tym cenię sobie prywatność, ale kiedyś odblokuję listę gier do wglądu dla ludzi z friendlisty.

Też mam kilka gier arcade, których wogóle nie przeszedłem czy moge je jakoś usunąć aby nie było ich w gamecard ?

Nie, nie można. A przydałoby się bo wczesniej triale dodawały się do profilu i kijowo to wygląda...
  • 0

#54 Owiec

Owiec

dawniej maslo

• Użytkownicy
  • 4717 postów
  • GG4787722
  • SkądGdańsk

Napisano 22 January 2008 - 21:59

Dopiero po updacie sie nie dodaja.
  • 0

#55 DaBig

DaBig
  • Użytkownicy
  • 319 postów
  • SkądZiemia
  • GamerTagDaBig

Napisano 27 January 2008 - 22:42

Mam takie pytanko. Wiadomo, że w Premium jest emulator do Xboxa. Ale jeżeli ktoś kupi Core i dokupi do niego dysk, to również będzie mógł grać w gierki ze starego klocka?
  • 0

#56 ShtaS

ShtaS
  • Użytkownicy
  • 2112 postów

Napisano 27 January 2008 - 23:39

oczywiście, że tak. Po prostu jedyny wymóg jaki xO musi spełniać w przypadku emulacji t obecność HDD.
  • 0

#57 DaBig

DaBig
  • Użytkownicy
  • 319 postów
  • SkądZiemia
  • GamerTagDaBig

Napisano 28 January 2008 - 00:36

Jesteś pewien, że na każdym wymiennym HD do klocka będzie emulator? Muszę mieć pewność, ponieważ mam kupca na kilka gierek ze starego klocka, który ma "core" z dokupionym HD.
  • 0

#58 Owiec

Owiec

dawniej maslo

• Użytkownicy
  • 4717 postów
  • GG4787722
  • SkądGdańsk

Napisano 28 January 2008 - 07:28

Takie jaja to tylko w PS3. Tutaj jak masz dysk ,masz emulator, a nie tak jak jest to czy tam ma byc z PS3 ,ze w tanszej wersji emu juz nie ma.
  • 0

#59 Ziomu666

Ziomu666
  • Użytkownicy
  • 21 postów
  • GG8036606

Napisano 29 January 2008 - 13:46

Cześć.

Mam pewne pytanie ponieważ sytuacja jest taka:
Kupiłem x360 Premium pograłem na oryginałach 3-4 miesiące i wpadłem jak kompletny idiota na pomysł przerobienia konsoli. Przerobiłem i teraz żałuje. Sprzedaje tego xbox'a i chciałbym kupić kolejnego tym razem nie przerabiać. Czy jeśli teraz bym kupił Core i owiną go w kocyk i zostawił na kilka godzin (3RoD). Zadzwonił do M$ i powiedział że konsola mi padła to wymieniliby mi na Arcade??

Pozdro.
  • 0

#60 Mustang

Mustang
  • Premium Member
  • 6778 postów

Napisano 29 January 2008 - 14:47

Chcesz kupić konsolę, ja zepsuć i liczyć na wymianę na nowszą wersję? O takich kombinacjach to jeszcze nie słyszałem.
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0