Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj przeczytałem takie coś:

Vartan: Czy możemy liczyć w najbliższej przyszłości na upublicznienie Twojego profilu? Obecnie jak wiadomo nawet osoby z Twojej friend listy nie mają wglądu w Twoje gry oraz osiągnięcia.

juve26: Najpierw muszę go uporządkować, nie podoba mi się w nim to, ze mam dużo gier niedokończonych. Poza tym cenię sobie prywatność, ale kiedyś odblokuję listę gier do wglądu dla ludzi z friendlisty.

Też mam kilka gier arcade, których wogóle nie przeszedłem czy moge je jakoś usunąć aby nie było ich w gamecard ?

Odnośnik do komentarza
Dzisiaj przeczytałem takie coś:

Vartan: Czy możemy liczyć w najbliższej przyszłości na upublicznienie Twojego profilu? Obecnie jak wiadomo nawet osoby z Twojej friend listy nie mają wglądu w Twoje gry oraz osiągnięcia.

juve26: Najpierw muszę go uporządkować, nie podoba mi się w nim to, ze mam dużo gier niedokończonych. Poza tym cenię sobie prywatność, ale kiedyś odblokuję listę gier do wglądu dla ludzi z friendlisty.

Też mam kilka gier arcade, których wogóle nie przeszedłem czy moge je jakoś usunąć aby nie było ich w gamecard ?

Nie, nie można. A przydałoby się bo wczesniej triale dodawały się do profilu i kijowo to wygląda...

Odnośnik do komentarza

Cześć.

 

Mam pewne pytanie ponieważ sytuacja jest taka:

Kupiłem x360 Premium pograłem na oryginałach 3-4 miesiące i wpadłem jak kompletny idiota na pomysł przerobienia konsoli. Przerobiłem i teraz żałuje. Sprzedaje tego xbox'a i chciałbym kupić kolejnego tym razem nie przerabiać. Czy jeśli teraz bym kupił Core i owiną go w kocyk i zostawił na kilka godzin (3RoD). Zadzwonił do M$ i powiedział że konsola mi padła to wymieniliby mi na Arcade??

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Core nie jest juz produkowany wiec wydaje mi sie ze to moze sie udac

tam samo jak zglaszanie padniecia sprawnego pada i otrzymanie nowego bez wysylania rzekomo uszkodzonego

Mam takie pytanko: kupiłem pada przewodowego oddzielnie (nie w zestawie z konsolą) parę miesięcy temu i kontroler dość często nie łapie sygnału z konsolą (inny pad działa dobrze) - "podłącz ponownie kontroler". Po chwili odnajduje sygnał, ale jest możliwość wymienienia go na nowy za pośrednictwem M$ tak jak napisałeś?

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu
Core nie jest juz produkowany wiec wydaje mi sie ze to moze sie udac

tam samo jak zglaszanie padniecia sprawnego pada i otrzymanie nowego bez wysylania rzekomo uszkodzonego

 

i co z tego, że nie produkują Core'a? Płyty główne pasują od premiuma, więc mu wymienią płytę i odeślą Core'a.

 

jest to mozliwe pewnosci nie ma

Odnośnik do komentarza
Core nie jest juz produkowany wiec wydaje mi sie ze to moze sie udac

tam samo jak zglaszanie padniecia sprawnego pada i otrzymanie nowego bez wysylania rzekomo uszkodzonego

 

i co z tego, że nie produkują Core'a? Płyty główne pasują od premiuma, więc mu wymienią płytę i odeślą Core'a.

 

To z tego że nieraz wymieniają całe konsole więc może uda mi się trafić. :D

Odnośnik do komentarza

a co do tego ma ARCADE?

 

wysylajac konsole BEZ HDMI dostaniemy konsole BEZ HDMI czy to naprawiona czy wymieniona na inna... a sama core od premium to roznica w blendzie i niczym innym, nieraz im sie myli i sla z blenda od premium czyli niby premium, ale to nie zmienia faktu ze dostajemy technicznie identyczny sprzet co mielismy....

 

i nie siejcie bzdurny informacji ze jest jakakolwiek szansa ze bedzie inaczej, na ta chwile nie ma zadnej, jak sie zmieni to bedzie o tym wiadome...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
To prawda ze nie ma roznicy w jakosci obrazu miedzy kablem hdmi za 20 zeta i 100?

 

Hdmi czy component do lcd?

Ktory oferuje lepsza jakosc dzwieku?

1. Prawda Cię wyzwoli.

2. HDMI

3. Najlepsze jest wyjście cyfrowe w kablach HDMI/Component/VGA. Podłączasz światłowodem do porządnego systemu grającego i cieszysz się najwyższą możliwą jakością dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Mi odesłali nową z hdmi ;)

ze jak, wyslales im stara bez HDMI a przyslali nowa z HDMI?

jak patrze na Twoje posty to nigdzie nigdy nawet nie wspomniales o takiej akcji jak padaka konsoli

druga sprawa to niedawno zadales pytanie jak to jest z reklamacja headseta w MS, jakbys mial juz kontakt z infolinia MS to raczej byc takich pytan nie zadawal tylko od reki tam dzwonil i dowiedzial sie co i jak

jak dla mnie sciema albo oddawales konsole do sklepu, w sklepie nie widze problemu zeby wymeinili na z HDMI bo daja to co maja na stanie...

czekam na wiecej takich wypowiedzi ale bardziej wiarygodnych osob...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.