Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

jak to jest z gwarancja?

Znaczy, jak chcialbym odkupic od kogos konsole, to bede mogl w razie awarii wyslac ja do microsoftu?

jeżeli ten ktoś nie rejestrował już konsoli, to tak.
hm, wiec jesli ktos zarejestruje to tak jakby juz nie ma gwarancji, tylko na tego kogos jest ?

u to lipa :P

 

no właśnie, jest problem z zadzwonieniem i powiedzeniem, że 'przeprowadziłem się'? tzn ze jak kupie X360 i chce miec gwarancje to przez 3 lata nie mam prawa sie nigdzie przeprowadzic? bez sensu, by to bylo

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
Trzeba miec Xbox live aby sciągac dema?

 

A czy trzeba mieć telefon by móc dzwonić?...

 

Innymi słowy, po co zadawać pytanie, w którym zawiera się na nie odpowiedź? No chyba logiczne, że żeby móc ściągać dema na xbox'a trza mieć Xbox Live...z drugiej jednak strony, dema można ściągać przez peceta i wypalać na płytkę ale jaki jest tego sens, bo skoro ma się neta to można go "podpiąć" do konsoli i mieć Xbox Live i móc ściągać dema bezpośrednio na konsolę...Inna jest sprawa gdy masz Core System/ Arcade...Ale w takim razie formułuj dokładniej pytania, bo można tylko zgadywać...

Odnośnik do komentarza
hm, wiec jesli ktos zarejestruje to tak jakby juz nie ma gwarancji, tylko na tego kogos jest ?

u to lipa :)

 

Ja mialem taka sytuacje.Kupiłem konsole na allegro. Spieprzyła sie po 2 dniach:/ Rod:/

Okazało się że konsola była juz rejestrowana. Pani z obsługi powiedziała że jesli chodzi o ring of death to przyjma konsole i naprawia ją.Tak sie tez stalo, dodała jednak tez ze w wypadku każdej innej awarii (czytnik, pad itp) konsola nie jest juz objeta gwarancja gdyz zmieniła właściciela.

Edytowane przez zajcef2
Odnośnik do komentarza
http://money.cnn.com/news/newsfeeds/articl...88_FORTUNE5.htm

Xbox 360 Sales Likely To Stay Strong In '08

But Bowman said the XBox 360 revenue, including sale of accessories, games and services, was 3.5 times higher than that of the PlayStation 3 and about 2.5 times that of the Wii in the U.S. market alone

No faktycznie - jest się czym chwalić... 3,5x większe przychody, gdy miliony userów płacą gruby cash za XL Gold i każdą (pipi).ó.łkę z Marketplace - to duże osiągnięcie... :D

Odnośnik do komentarza
Male pytanko.Wykupilem Golda na miesiac...niby fajnie ,ale cos nie umiem sie doszukac opcji by to zlikwidowac bo co miesiac wcina mi kase z konta a chce kupic juz na rok z gory.Gdzie moge anulowac ta miesieczna subskrypcje bo centralnie nigdzie nie znalazlem tej opcji.

Tylko telefonicznie. Niestety. Dlatego nie polecam opcji kupowania Golda przez konsolę, chyba, że chcemy mieć Gold przez co najmniej kilkanaście miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Najciekawsze rzeczy z wywiadu z Kubą Mirskim z Microsoftu:

 

-Xbox Live w Polsce będzie, ale nie wiadomo kiedy

-polski Marketplace będzie, ale wraz z Xbox Live PL, czyli nie wiadomo kiedy

-z gier wydawanych przez Microsoft w pierwszym półroczu przetłumaczone zostanie Too Human, Lost Odyssey i Ninja Gaiden 2 będą po angielsku (co oznacza, że od premiery NG2 dzielą nas 4 miesiące :D)

-wśród konsol obecnej generacji X360 sprzedał się w Polsce najlepiej, konkretnych danych oczywiście nie podano

-nie będzie oddziału Microsoft Game Studios w Polsce

-niedługo czeka nas niespodzianka, która sprzeda w naszym kraju "kilkadziesiąt tysięcy konsol X360" (obstawiam obniżkę cen konsol, która według plotek miałaby nastąpić przed premierą GTA IV)

-w tym roku odbędzie się Xbox Fun Day, ale o tym już chyba wiadomo

-nie będzie promocji filmów HD DVD w Polsce

-program VIG odżyje, konkrety pojawią się "w najbliższych miesiącach"

 

O wiele bardziej zaciekawiła mnie reklama pod wywiadem, chyba muszę sobie sprawić taki wybielacz do zębów :D.

 

 

normalnie jakby tego wywiadu nie bylo to bym wiedzial dokladnie tyle samo, co po nim... :D

Odnośnik do komentarza
Najciekawsze rzeczy z wywiadu z Kubą Mirskim z Microsoftu:

 

-Xbox Live w Polsce będzie, ale nie wiadomo kiedy

-polski Marketplace będzie, ale wraz z Xbox Live PL, czyli nie wiadomo kiedy

-z gier wydawanych przez Microsoft w pierwszym półroczu przetłumaczone zostanie Too Human, Lost Odyssey i Ninja Gaiden 2 będą po angielsku (co oznacza, że od premiery NG2 dzielą nas 4 miesiące :D)

-wśród konsol obecnej generacji X360 sprzedał się w Polsce najlepiej, konkretnych danych oczywiście nie podano

-nie będzie oddziału Microsoft Game Studios w Polsce

-niedługo czeka nas niespodzianka, która sprzeda w naszym kraju "kilkadziesiąt tysięcy konsol X360" (obstawiam obniżkę cen konsol, która według plotek miałaby nastąpić przed premierą GTA IV)

-w tym roku odbędzie się Xbox Fun Day, ale o tym już chyba wiadomo

-nie będzie promocji filmów HD DVD w Polsce

-program VIG odżyje, konkrety pojawią się "w najbliższych miesiącach"

 

O wiele bardziej zaciekawiła mnie reklama pod wywiadem, chyba muszę sobie sprawić taki wybielacz do zębów :D.

 

 

normalnie jakby tego wywiadu nie bylo to bym wiedzial dokladnie tyle samo, co po nim... :)

 

to sa juz gdzies na forum odpowiedzi do naszych pytan ktore zadawalismy poprzez forum?

Odnośnik do komentarza
Miałem już tak i tak jak już pisałem, musiałem zadzwonić i powiedzieć, by konto przeszło na Silver zamiast następnej płatności. Moim zdaniem to, że MS pozwala sobie na pobieranie kasy za kolejne miesiące bez zezwolenia klienta jest niedopuszczalne.

Kupując Xboxa i logując się do Xbox Live akceptujesz warunki. Ludzie czytajcie zanim podpiszecie/zapłacicie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.