Skocz do zawartości

Ekstraklasa + Puchar Polski


Fan

Rekomendowane odpowiedzi

2. Lech Poznań 53 pkt

3. Legia Warszawa 53 pkt

4. Groclin Grodzisk Wlkp. 52 pkt

 

Mistrza Polski już znamy, ale walka o wicemistrzostwo zapowiada się bardzo emocjonująco. Już sam nie wiem na kogo bym postawił - jeszcze niedawno z wyżej wymienionej trójki najmniejsze szanse dawałem Lechowi, a tymczasem to podopieczni Smudy są na pozycji wicelidera...

Odnośnik do komentarza

jak LM czlowieku , toc to nawet poziom rumuński nie jest , kondycyjnie nie sa przygotowani do takiego wysilki przygotowani . Chmura mowil kiedys , ze aby myslec o Champions League tzra wpierw ostro podkrecic tempo . To po pierwsze . Po drugie to w czerwcu odejdzie podstawowego skladu (Matusiak wraca do Holandii , Brozek i Dudka wyjada na zachod) w te miejsca pzostawiajac luke , ktorej nie wypelni Kluivert czy Agali . Rozgrywyajacego tez nie maja z prawdziwego zdarzenia innymi slowy to to poki co jest europejski sredniak nadajacy sie na PU moze nawet na 1/16 ale nic wiecej .

Odnośnik do komentarza

ja rowniez uwazam,ze Wisła nie ma składu na LM.kibicuje ŁKSowi Łódź,nie lubie Wisły,aczkolwiek jako normalny kibic,chcialbym widziec w koncu jakas polska druzyne w tych elitarnych rozgrywkach.na dzien dzisiejszy wiadomo,ze Wisła ma najlepsza ekipe w Polsce,graja fajna pilke,atrakcyjna dla kibica,ale to za malo by cokolwiek pokazac w Europie.ciekawe swoja droga,jakie transfery przeprowadza w przerwie letniej,cos czuje,ze Brozek moze miec ochote na sprobowanie swoich sil w ktorejs z lig europejskich,bo chlopakowi z Wisłą raczej wiecej nie uda sie zwojowac.a co sadzicie o dolnej czesci tabeli?kto procz Zaglebia Sosnowiec zleci z ligi?moim zdaniem bedzie to Widzew,bo naprawde kiepsko sie u nich dzieje ostatnimi czasy,jak nie konflikt kibicow z zarzadem,to Wojcik na lawce trenerskiej.mam nadzieje,ze ŁKS da rade sie utrzymac,widac ze Chojnacki poskladal ich do kupy i w rundzie wiosennej ogladamy zupelnie inna druzyne

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Liga się skończyła.

 

Widzew w trzeciej lidze.

 

Legia zachowała drugie miejsce, ale że chyba wygrała Puchar Polski, to w UEFA zagra również trzeci Groclin. To znaczy, Śląsk Wrocław. Fajnie. Mam nadzieję, że Drzymała przypierdzieli teraz konkretnymi funduszami i co najmniej faza grupowa będzie, bo dawno nie byłem na żadnym meczu piłkarskim, a chętnie bym się na coś wybrał. Tak jak wielu mieszkańców tego pięknego miasta.

Odnośnik do komentarza

Groclin (teraz już można tak mówić) ma pewne miejsce w PU, bo Legia gra w finale PP z Wisłą, więc siłą rzeczy miejsce w PU ma zagwarantowane.

Kolega jest widzem piłkarskim, więc zero szacunku ;] Oglądanie i emocjonowanie się polską piłką przy jej żenującym poziomie, jest daremne.

 

EDIT

Swoją drogą, idź na mecz Śląska i ujawnij się ze swoimi poglądami. Będzie zabawnie.

Odnośnik do komentarza

Cóż, po finale Pucharu Polski można tylko tradycyjnie pogratulować kibiców. I bez klubowych napinek, bo debile kibicują wszystkim - ale w Bełchatowie było ich naprawdę sporo na 1 metr kwadratowy. W sumie nie dziwi mnie próba rozwalenia Mercedesa dla najlepszego piłkarza meczu. Kibice Legii zdemolowali swoją starówkę, więc auto swojego zawodnika też by mogli, bo czemu by nie.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

No tak - Powiedział wiecznie obiektywny kibic Lecha.

 

 

Kibice - Byli fantastyczni (Piękna oprawa Legionistów na początku meczu), do czasu gdy banda małp (i to z obu stron), a takowe jak powiedziałeś kibicują wszystkim, zafundowała nam małe szoł. Autetycznie, i nie mówię tego z przekąsem zrobiło mi się przykro.

 

Przykro bo z mojej perspektywy, kibica Legii 20 - 30 matołów może zaszkodzić mojemu klubowi, a tacy ludzie jak Koso patrzą na legionistów przez ich pryzmat - Ostentacyjnie?

Przykro mi bo tacy ludzie mogą zniszczyć chyba nie tylko moje marzenia o znów wielkiej, jak w latach 90 drużynie.

 

Za moimi oknami jest mała feta, ludzie śpiewają, skaczą tańczą - jest miło :)

 

 

 

 

Piłkarsko mecz był b. dobry. Walka, emocje, walka walka i jeszcze raz walka. Kapitalny Wawrzyniak, świetny Astiz.

 

Więcej napiszę jak trochę ochłonę :)

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Mecz słaby choć jak polskie realia to średni :P.Zachowanie kibiców to szczyt chamstwa ale jak widać zakazy wyjazdowe itp dla kibiców Legii na ten mecz nie obowiązywały(za organizację wyjazdu nie odpowiadał zarząd Legii) tak więc ta mała grupka idiotów miała zielone światło do zaistnienia na stadionie.Jeśli prawdą jest o co piszą to za taki rodzaj organizacji jest odpowiedzialny PZPN

 

Ehhh szkoda,że 1% kibiców jest w stanie zniszczyć widowisko gdzie 99% zachowuje się wspaniale :/

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden
Piłkarsko mecz był b. dobry. Walka, emocje, walka walka i jeszcze raz walka. Kapitalny Wawrzyniak, świetny Astiz.

Ty chyba nie mówisz poważnie . Gdyby nie kibice to bym zasnął na tym ''widowisku''.

 

Mówie to z perspektywy kibica drużyny grającej. Oczywiście - oglądanie meczu dla "oglądniecia" nie może Ci dać takich emocji, ba, w moim przypadku w ogóle ich nie daje. Dlatego nie oglądam np. Ligi Mistrzów - Po co?

 

 

Mecz był bardzo dobry drużyny szły cios za cios, najpierw Legia ciśnie Wisłę, a pod koniec drugiej połowy wręcz odwrotnie. Bardzo mi się podobało.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Bez bicia i obiektywnie obie drużyny były wyrównane a w karnych to wiadome jak jest,ale nie ulega wątpliwości ze Mucha jest lepszym bramkarzem od Pawełka i koniec!!!!Widać że w Wiśle brakowało P.Brożka (Matusiak to jest jakaś pomyłka) podejrzewam ze mecz zakonczył by się w tedy przed dogrywką w inną stronę...zmiany też były za póżne zwłaszcza Paulisty.Co do zachowania kibiców to norma zdążyłem sie przyzwyczaić ale niepotrzebnie kibice Legi prowokowali!!!Wisła przed L.M musi sporo poprawić i sporo kupić....Life is brutal

Edytowane przez Milo
Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Mówisz, że w Wiśle nie grał Brożek - Ok, ale w Legii po przez 3/4 rundy, z uwagi na kontuzję nie grał Edson - Przez cały sezon nie grał Szałachowski.

 

Kto wie, jak zakończyłby się sezon gdyby Urban miał do dyspozycji tych graczy - Legia zdobywająca Mistrza Polski w roku 2006, kadrowo, moim zdaniem nie była mocniejsza od dziesiejszej. Miała po prostu dłuszą ławkę a piłkarzy omijały kontuzje.

 

Gdyby grał Edsoniasty, to kto wie jak zakończyłny się jeden z rzutów wolnych dyktowanych na korzyść "Wojskowych". Mecz mógłby się też skończyć gdyby piłka po strzale Chinyamy zamiast uderzyć w poprzeczkę, spadła by 10 cm. niżej.

 

 

 

Nie ma co gdybać - Legia wygrała po serii rzutów karnych, czyli jak dobrze mówisz loterią. Inna sprawa, że moim zdaniem (L) grali trochę lepiej.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Z góry przepraszam z podwójnego posta, ale informacja godna uwagi:

 

ider warszawskiej Legii został wybrany najlepszym piłkarzem finału Pucharu Polski i w nagrodę dostał luksusowe auto. Ale prawdziwą klasę pokazał poza boiskiem. Roger Guerreiro sprzeda samochód, a pieniądze przekaże na cel charytatywny!

 

Brazylijczyk z polskim paszportem miał w środę sporo szczęścia. Legia w dramatycznych okolicznościach, po rzutach karnych, pokonała Wisłę Kraków. A drugi raz los do Rogera uśmiechnął się, gdy wybory najlepszego piłkarza zarządzono już po 90 minutach gry. Po serii "jedenastek" bezkonkurencyjny byłby pewnie Jan Mucha, który zatrzymał dwa strzały wiślaków.

 

- Ale nie będę się dzielił nagrodą z Muchą - śmieje się Roger i po chwili dodaje poważniej: - Są ludzie, którzy bardziej potrzebują pieniędzy niż ja i Jano.

- Sprzedam samochód, a pieniądze ofiaruję potrzebującym - wyjawia w rozmowie z "Super Expressem" pomocnik Legii. - Myślę o szpitalu, najlepiej takim, w którym leczone są dzieci. Możliwość pomocy biednym, chorym dzieciom to większa frajda niż jazda nawet najlepszym samochodem - wyjaśnia motywy swojej decyzji.

 

Duża klasa.

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...