Skocz do zawartości

Ninja Gaiden


Yap

Rekomendowane odpowiedzi

Chapter 1: 587 740

Chapter 2: 1 303 400 + 715 660

Chapter 3: 2 054 820 + 751 420

Chapter 4: 2 720 510 + 665 690

Chapter 5: 3 584 760 + 864 250

Chapter 6: 5 458 570 + 1 873 810

Chapter 7: 7 141 150 + 1 682 580

Chapter 8: 7 850 120 + 708 970

Chapter 9: 8 917 200 + 1 067 080

Chapter 10: 11 948 270 + 3 031 070 (Przerabiałem pierwszą walkę kilka razy i zapomniałem zrobić zdjęcie, dlatego na tej fotce wynik jest zdziebko wyższy)

Chapter 11: 12 664 820 + 716 550

Chapter 12: 15 514 390 + 2 849 570

Chapter 13: 17 109 600 + 1 595 210

Chapter 14: 18 175 160 + 1 065 560

Chapter 15: 20 591 980 + 2 416 820

Chapter 16: 21 077 250 + 485 270

 

Kogokolwiek to jeszcze obchodzi :laugh: ?

Świetnie się bawiłem przy Hard'zie...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

25,088,550 :/ ^_^ :P:) :) :):D:blink: :blink:

 

To jest teraz najwyższy wynik na świecie jeśli chodzi o Master Ninja panowie. A jego autorem jest...(pipi)*^y Arab o ksywce Balbaid. Mam wszystko udokumentowane. Kolo ma niesamowity dryg i niebotyczną technikę. Brak słów...

 

 

EDIT:

 

Poprawka, kolo wyciągnął tyle :huh: !!

MNComplete.jpg

 

EDIT2:

 

Kolejna poprawka...Final score: 25,229,740

...toz to kuźwa niemozliwe...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ostatnio sobie kupiłem Ninja Gaiden mimo, że już kiedyś skończyłem.

Jednak wersja PAL nie ma dekapitacji. Wiedziałem o tym, ale nie sądziłem, że to wpłynie w jakikolwiek sposób na grywalność. A jednak mnie to irytuje.

 

Czy wersja Black do zassania z Marketplace jest ocenzurowana?

Odnośnik do komentarza

Z tego co mi wiadomo Finishing Blows mają mieć tę samą punktację co Ultimate Techniques. Ponoć trzeba będzie więcej rozrywać kolesi na członki niż cieszyć się animacją UT.

 

Gamer Tag? A mam już X'a podłączonego do neta :laugh: ? Nie wiem, jestem skończoną lamą jeśli chodzi o ustawki. Kompletnie nie wiem jak się za to zabrać. Przechodzę pierwsze trzy etapy pomyślnie by później zobaczyć "Failed" czy coś tam. Żadne poradniki nie pomagają. Niedługo pogadam z kolesiem. Typek wie co gdzie i jak.

 

EDIT: Jestem na początku mojego ostatniego KR'a, który jest pożegnaniem z Black'iem. Poziom - Master Ninja, cel - 24 bańki. Jestem na dobrej drodze.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam malego problema:

Jestem w lokacji po zabiciu DOKU (15 chapter ) i zrobieniu w tym miejscu fiend challenge i tu moje pytanie:

Jak wejsc na gore tej "konstrukcji" (gdzie niby mam skakac po takich platformach)? Jakas skrzynka po zrobieniu challenge'a sie pojawila to i przydalo by sie ja wziasc.Narazie poszedlem do jaskini ze smokiem, ale jak wroce to zgarne lup :)

Odnośnik do komentarza

Aaaa...zapomniałem, że Ty grasz w Sigmę ^_^ . O ile dobrze pamiętam nie trzeba w ogóle ich ustawiać, wystarczy pociągnąć wajchę wewnątrz lokacji. A kluczem może być skakanie po ścianach. Dawno w Sigmę nie ciorałem. Spróbuj skoczyć na tę po prawej stronie od windy prowadzącej do areny, później poskacz po ścianie na kolejną i z tejże na ostatnią. Tam musisz biec po ścianach i odbić się bodajże dwa razy. W Sigmie jest troszkę inaczej niż w Blacku z tymi platformami o ile mnie pamięć nie myli.

Odnośnik do komentarza

Thx, juz sobie poradzilem, a tak btw. w 16 chapterze dowiedzialem sie ,ze jest cos takiego jak powiekszanie zycia!!! xD Normalnie rece opadaja, tych wszystkich Bossow za(pipi)alem na poczatkowej energii! xD Gdyby nie to to bym pewnie nie stracil 30minut na ognistego smoka, jak narazie, chyba najtrudniejszego Bossa ;)

 

EDIT

Wlasnie przeszedlem gre. Jak sie okazalo tylko ten wielki facio ze szkrzydlami sprawil jakies problemy( i smok ognisty), reszta na czele z Alma#2 dala dupy.

Zdobylem ponad 10milionow karmy to chyba niezle jak na pierwszy raz? ;)

Ogolem gra za(pipi)ista, najlepsza w jaka gralem na PS3. Teraz pobawie sie troche w misje i mam nadzieje, ze do premiery IV uda mi sie gre zaliczyc jeszcze raz na HARD :lol:

Pozdro

 

PS. Czy na wyzszych poziomach trudnosci sa jacys dodatkowi Bossowie ??

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

W środe zacząłem HARD i musze powiedziec ,że poziom trudności diametrialnie skoczył w górę! "(pipi)" zaczynają już coraz częściej pada! Teraz już nie ma zabawy , tym gością naprawdę od(pipi)ało! Każda walka z Bossem to już istna katorga chodc nie przegrywa się jakoś specjalnie dużo ,ale pomocnicy ich już mi nie raz zaszli za skórę. Najdłużej chyba bawiłem się z dopelangerem (10 razy) , zaraz będa mumie , smoczek no i sławna Alma (ciekawe jak teraz jej pójdzie ;) )

Mission są nawet fajną odskocznią od głównego truby gry ,ale po demówce myślałem ,że każda misja będzie miała swój ranking ,a nie ,że będą liczone wszystkie razem :/

Ciekawe czy będe miał tyle samozaparcia ,że przejde V.Hadr ,a i może sławny MN 8)

Odnośnik do komentarza

Po prostu graj i ucz się wykorzystywać wszystkie bronie. Wierz mi, że nawet zwykłe nunchaku może się w pewnych momentach przydać bardziej niż Unlabored Flawlessness (vide rybki czy nietoperki). Jeśli chodzi o VH czy MN...cóż, wiele samozaparcia i taktyka na przeciwników. Powinieneś dać radę bez większych zgrzytów (te oczywiście tak czy owak Cię dopadną). Poza tym Sigma ma znacznie więcej i częściej rozlokowanych sklepów czy save pointów. Będziesz mógł się zaopatrzyć w potrzebny stuff znacznie częściej niż jest to w przypadku Black'a. Nie ma tyle kombinacji i planowania jak się obchodzić z tym co się ma.

Odnośnik do komentarza

Co do broni to rzeczywiście trzeba zacząć używać wszystkich i eksperymentować bo ja tego nie robie :o Głupi jestem bo jade ciągle Dragon Swordem ,a w przerwach wspomagam się Lunarem ( no i jeszcze na koniec gry biore to coś ala nunchaku i siepie rybki latające ). Zaczne już chyba teraz to robić bo przy następnych chapterach może być gorąco i nie będzie ani czasu ani przyjemności w eksterminowaniu wrogów bronią którą nie umiem się posługiwać i mnie za(pipi)ią za pierwszym razem :/ Musze trochę pokombinować dwoma katanami bo słyszałem ,że ta broń rządzi na maxa ,ale ja (pipi)a nie umiem się nią posługiwać :/

A tak btw. Yap - moge Cię znaleść w rankingu graczy na PS3 ??? Jak tam patrzyłem to widziałem tylko dwóch gości z polski , jakiegoś MetsenaPL i jeszcze jednego ale nie pamiętam nicku.

 

EDIT

Alma na HARD znow za pierwszym razem :]

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Nie znajdziesz. Nawet na XBL nie potrafię się zalogować. Lama ze mnie jak nic jeśli chodzi o net konsolowy. Poza tym, nie chce mi się łazić do operatora sieci i coś tam dogadywać w tym temacie.

Katany są fajne, ale ja nimi nie potrafiłem grać. Gram tylko w Ninja Gaiden Black. Podchodzę do 24 baniek na Master Ninja właśnie. Jestem w 4tym chapter'ze i wszystko wskazuje na to, ze osiągnę swój cel.

Przejdźmy z tą dyskusją do tematu o Sigmie ok? Tak będzie lepiej.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Od nie dawna znow pocinam w NGS na VH i jest dosyc latwo, ale jest wlasnie "ale" :

Ostatni Challenge kolo miejscowki z walka z Gamovem. Poczatek, ninjasy zalatwiam bez problem, ale z 40stoma Berserkerami nie jest tak latwo, a powoli dostaje pie.rdolca od tego. Zna ktos jakis latwy / przyjemny sposob? Niby moge go nie robic i isc do Emperora, ale KARMA wzywa ;]

Odnośnik do komentarza

Wlasnie ukonczylem MN i trzeba przyznac, ze w niektorych lokacja mozna bylo dostac (pipi)ca :song: Wynki ponad 16mln i 46 pozycja.Dobry wynik jak na tylko przejscie ,a moglo byc o wiele wiecej, ale nie zrobilem 3 challengey [ biblioteka, stadion (nie do zrobienia) i kolo walki z Evil Ryu ].

Teraz wezme sie za Eternal Legend na Hard, a potem prawdziwy Karma Run na Normal :crazy: NGS jest wspaniale :wub:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gram na 360 i moje sejwy wlasnie poszly sie (pipi)ac, da sie je jeszcze jakos odratowac? W grze widnieja jako damaged, w memory sa normalnie. Probowalem czyszczenia cache, nie pomoglo.
Z tego co wiem dopadło Cię niestety to co kilku graczy przed Tobą. Prawdopodobnie save'ów nie odzyskasz. Zapytam na Iberianie.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...