Skocz do zawartości

Jaką gre żałowaliście że kupiliście ???


Tatramaster

Rekomendowane odpowiedzi

A ja powiem coś co pewnie załamie psychicznie nie jednego z was :) . Dobrych kilka lat temu kupiłem sims jedynke na ps2. <_< Nawet nie musze pisać jak bardzo do teraz tego żałuje. Wszystkich ludzi którym podobały sie simsy i kupują te z(pipi)ane dodatki cały czas najchętniej bym na(pipi)ał po pysku czymś ciężkim :(;) :krzeslem:

Odnośnik do komentarza

w Sims2 (PS2) gram do dzis z Zona na emulacji PS3 i nie mam tej grze nic do zarzucenia ,natomiast najwieksze i najnudniejsze (pipi) w jakie gralem to zdecydowanie The Getaway : Black Monday.O ZGROZO.Wlasciwie jako fan residentow nie moglem rowniez zniesc ani przelknac RE:Outbreak (padaka!).Wiecej grzechow nie pamietam.Moze tylko z dupy tryb CO-OP w LOTR : 3rd Era.

Odnośnik do komentarza

Ja żałuję zakupu Killzone'a. Niestety. Byłem na nią napalony jak dzika świnia ale jednak miała, jak dla mnie, zbyt przymulaste tempo rozgrywki. Minusów jako takich w niej nie widzę. Jest fajna, widziałem jak brat przechodzi, ale to nie dla mnie... Poza tym, mniej więcej w tym samym czasie zakupiłem Project: Snowblind. Tytuł wszechniedoceniany, ale kozacki, że ho ho. i to był gwóżdź do trumny zwanej Killzone :D

Edytowane przez yabol69
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
Ja wczoraj na allegro zamowilem Ring of Red i Mark of Kri, jeszcze nie zaluje bo nie gralem, ale jak ktos ma jakies opinie na temat tych tytulow to moglby cos skrobnac.

Ja właśnie gram w Mark of Kri, nie jest może coś niesamowitego ale gra ma swój własny ciekawy klimat, dość innowacyjne sterowanie i ciekawe akcje. sam główny bohater to moim zdaniem brutalnością może konkurować z Kratosem ;) ogólnie fajny mix gry akcji ze skradanką :D

 

ale też gra jest trochę zbugowana - 2 pierwsze poziomy były ok, w trzecim zabili mnie niewidzialni wrogowie, zobaczyłem ich dopiero jak dostałem strzałą z łuku która mnie ostatecznie zabiła. do tego dropy animacji w trzecim poziomie są czasem niesamowicie drażniące.

 

ale ogólnie jest do dobra pozycja z aspiracjami na bardzo dobrą :D

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
Ja wczoraj na allegro zamowilem Ring of Red i Mark of Kri, jeszcze nie zaluje bo nie gralem, ale jak ktos ma jakies opinie na temat tych tytulow to moglby cos skrobnac.

RING OF RED to wedlug mnie stara ale bardzo fajna gra,przechodzilem ja 2 razy.Jest jakby niedokonczona i mozna by ulepszyc to i tamto,ale jak powiedzialem,bardzo milo ja wspominam.

 

GRY,KTORYCH KUPNA ZALUJE TO:

1)STATE OF EMERGENCY pamietam jak dzis ,wydalem na nia 150 zeta w Empiku,pogralem troche i nuda...,ech szkoda czasu.

3)DEVIL MAY CRY 2 kupile napalony jedynka i ukonczylem w jeden wieczor,poza tym nuda,nuzyzna...jakies strzelanie ,wymachiwanie mieczykiem,nie ma glebi takiej jak w czesci pierwszej,zrazony tym badziewiem do serii juz nigdy nie wrocilem,choc ciagle mam czesc pierwsza gry

2)MORTAL KOMBAT DEADLY ALLIANCE nie wiem za co ta gra dostala tak wysoka ocene,szczerze powiem,ze nie lubie serii(chaotycznosc walki i te glupie wrzaski doprowadzaja mnie do szalu)

4)SUMMONER na PS2,naprawde probowalem to przejsc,ale sorry,w koncu nie wytrzymalem i sie poddalem

5)RISE TO HONOUR z jetem li,chodzona bijatyka niby ale np. takie Gekido na PSXa bije ja na glowe

 

Wiecej teraz nie pamietam,choc pewnie jeszcze sporo moglym wymienic

Odnośnik do komentarza

A ja sobie Soul Calibur 3 właśnie kupiłem i mi się naprawdę podoba... Wiele trybów dla jednego gracza (nie to co Tekken), widowiskowa gra, każda postać odmienny styl walki. Ładna grafika i ogólnie dobrze się gra. Ale to jest opinia zwykłego gracza, nie maniaka bijatyk.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Poza wspomnianymi już w tym temacie grami, które okazały się dla mnie totalnym nieporozumieniem przyszła kolej na Pro Evolution Soccer 6. Miałem już stosowne doświadczenie w kupowaniu crapów, więc myślałem że tym razem, ze stosownym dystansem i podejściem uda mi się uniknąć choć częściowo wpadki. Czytałem recenzje, opinie, oglądałem filmiki, mimo niepochlebnych ocen myślałem sobie, że i tak będę popylał, że niedociągnięcia nie będą tak drastyczne, że zaakceptuję rozgrywkę. Ta mocna ósemka musi być, po poprzednich świetnych częściach można było spodziewać się solidnego rzemiosła. Przyszedł moment zakupu - 179 zicos i Żurawski z tekstem "Polecam najlepszą grę piłkarską". Niestety, kicha po całym dole. Po tym tytule nie nabyłem już Pro Evolution Soccer 2008. Seria skończyła się dla mnie na części piątej, która jest wspaniała, mega-grywalnie-miodna. Cioram w nią po dziś dzień, a PESowi 6 i kolejnym serdecznie dziękuję. Nabrałem ogromnego dystansu, ale i tak nie mam czego żałować ponieważ żeby przekonać się o danej grze, należy ją nabyć i samemu ocenić pracę developerów. Jednego razu jest dobrze, drugiego źle i tego zjawiska nie wypleni się.

 

Dziękuję za uwagę.

Edytowane przez sir_ryszard
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
A ja sobie Soul Calibur 3 właśnie kupiłem i mi się naprawdę podoba... Wiele trybów dla jednego gracza (nie to co Tekken), widowiskowa gra, każda postać odmienny styl walki. Ładna grafika i ogólnie dobrze się gra. Ale to jest opinia zwykłego gracza, nie maniaka bijatyk.

 

Hm, żałuję kupna Colina McRae Rally 04, może gra nie jest taka tragiczna, ale 3 MB na save!?

wpis!

 

Soul Calibur 3 nie nudzi mi się(na dwa pady)

Colin nie na moje trzesące sie ręce(wymieniłam)

Odnośnik do komentarza
PS2: Spartan total warrior- brzydka,nudna,schematyczna (do dziś nie rozumiem skąd tak wyoska ocena w PE!) Na siłę przeszłam 10 rozdziałów. DNO. Poza tym Resident evil outbreak 1 i 2,Tony Hawk's American wasteland, a na x360 viva piniata - spodziewałam się czegoś innego.

 

:evil: spalić heretyczke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: Spartan to czołówka gier na PS 2 !!! ( była by lepsza tylko gdyby był to Centurion Total Warrior ;) ;) ) nie jest może jakoś specjalnie angażująca umysłowo ;) ale adrenalina i miód tryska każdą szczeliną telewizora i konsoli ;) ;) graficznie nawet po takim czasie robi wrażenie ;)

 

Skończę na stosie jak Joanna D'arc.. Cóż poradzę,że mi nie podeszła :) Z wysoko ocenianych gier żałuje jeszcze zakupu Urban regin. tez wg. was wypas? :(

 

Poza tym, mniej więcej w tym samym czasie zakupiłem Project: Snowblind. Tytuł wszechniedoceniany, ale kozacki, że ho ho. i to był gwóżdź do trumny zwanej Killzone

Killzone przereklamowany ale ogółem dobry. Zdecydowanie Project Snowblind to niedoceniona gra. Niestety za krótka:( Po dwóch wieczorkach i obejżeniu napisów końcowych pomyślałam WTF? to juz koniec?

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza
Poza tym, mniej więcej w tym samym czasie zakupiłem Project: Snowblind. Tytuł wszechniedoceniany, ale kozacki, że ho ho. i to był gwóżdź do trumny zwanej Killzone

 

IMO Project: Snowblind ssie na całej linii, beznadziejne sterowanie, wkur.wiający poziom trudności (a Blacka na hardzie przeszedłem), co misję rzucają nas w jakieś niepowiązane ze sobą miejsca. Fajnie jest co prawda włączyć Ballistic Shieldings i wbić się w tłum przeciwników rozwalając ich atakami melee, ale to mi nie wystarcza. Ta gra ma kilka naprawdę niezłych patentów, ale IMO najbardziej rozkłada ją skopane sterowanie. Co innego Killzone - świetna gra, podobno ślamazarne tempo rozgrywki jakoś mi się nie udzieliło (może dlatego, że odkąd odkryłem Rico grałem tylko nim ;)). Naprawdę mnie wciągnęła, bardzo dobra gra ;)

Odnośnik do komentarza

Ja w swoim życiu kupiłem tylko jedną grę, której później żałowałem. Było to UEFA Champions League 06-07 na 360. Sama gra była całkiem ok, grało się nieźle, trochę życia mi wyrwała, ale zapłaciłem za nią 200 zł, bo kupiłem od razu po premierze, bo byłem napalony po demie. Później jak patrzyłem jak spada cena na łeb na szyję, a ja sprzedałem ją za ok 45 zł to boli mnie serce. Zdecydowanie odradzam kupować przęciętno-dobrych gier po premierze.

 

Ale przynajmniej czegoś się w życiu nauczyłem i zawsze teraz odczekam miesiąc, dwa i parę dyszek w kieszeni więcej.

 

EDIT:

Kurna, nie zauważyłem, ze to temat z działu PlayStation 2;) Ale UEFA wyszła i na PS2, więc możecie mnie rozgrzeszyć;)

Edytowane przez Saunter
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pierwszy raz się zawiodłem na kupionej grze (pomimo bardzo pozytywnych recenzji w PE) grając w Conflict: Desert Storm.

Minusy? Kompletnie SCHRZANIONA AI, (przykład - celuje sobie z rakietnicy, żeby zniszcyć jakąś rakietę, a tu mój kompan w momencie wystrzelenia pocisku radośnie wbiega między celownik...Save'a brak, restart misji konieczny. O głupich zachowaniach typu "stoję i czekam aż mnie zarąbią" nie wspomnę...), beznadziejny system celowania (autolockowanie ssie), niezbyt dobra grafika, minimalna grywalność, momentami przesadzony poziom trudności (wynikający również z błędów).

Nie wiem, za co ta gra dostała bodajże 8 w PE (za ładne oczy?), ale 4 i metka crapa to jedyne, na co to "dzieło" zasługuje.

Może w mullti na czterech jest zabawnie, ale to za mało...

Po przejściu 3 misji NIE MAM ZAMIARU WIĘCEJ GRAĆ W TĄ GRĘ!

Odnośnik do komentarza

No, może zaczniemy zajeżdżać jeszcze starsze gry. Wszystkie z PSX'a to z miejsca crapy, szczątkowa AI i brak save'a dyskfalifikują je z miejsca!

 

Bez jaj, ja rozumiem, że w dobie Gears of War można narzekać na poprzednie generacje, ale w czasach gdy gra wyszła była bardzo dobra, sam całą z przyjemnością skończyłem (prawda że na PC, ale jakaś wielka różnica chyba nie była).

Odnośnik do komentarza

Serious Sam 2: Second Encounter

 

nie spodziewałam sie niczego nadzwyczajnego po

tej odmóżdżającej grze, ale nie sądziłam że aż tak bardzo

można skopiować część pierwszą (tamta dawała mi troche zabawy i adrenaliny),

nie dodając nic ciekawszego, zabawniejszego od poprzedniczki, nuuuuuda

a już walka z ostatnim bossem to czasochłonna zabawa w berka

i zero satysfakcji w finiszu, błe poszła do wymiany:)

Edytowane przez ogicool
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Metal Gear Solid 3: Snake Eater - szukałem perełek i najlepszych gier na PS2 i kupiłem MGS3:SE i masakrycznie się zawiodłem. Kamera, modele broni i ogólnie strasznie statyczna rozgrywka. Może i fabuła była piękna i wciągająca, ale ogólnie nawet jej nie skończyłem, zatrzymałem się przy The End, moim zdaniem strasznie trudno pokonać tego starego snajpera przy takiej kamerze. Kiedyś na pewno powrócę do tej gry, ale następnym razem poczytam i będę wiedział żeby kupić MGS3:S (bo to podobno poprawiona wersja, kamera itp.)

Odnośnik do komentarza
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - szukałem perełek i najlepszych gier na PS2 i kupiłem MGS3:SE i masakrycznie się zawiodłem. Kamera, modele broni i ogólnie strasznie statyczna rozgrywka. Może i fabuła była piękna i wciągająca, ale ogólnie nawet jej nie skończyłem, zatrzymałem się przy The End, moim zdaniem strasznie trudno pokonać tego starego snajpera przy takiej kamerze. Kiedyś na pewno powrócę do tej gry, ale następnym razem poczytam i będę wiedział żeby kupić MGS3:S (bo to podobno poprawiona wersja, kamera itp.)

 

Mam nadzieje że nigdzie nie podawales adresu bo za taką wypowiedz fanboje potrafią zrobić krzywde :P

Jedyna gra którą kupiłem i uważam to za wielki błąd to the sims(dawno to było, młody byłem i chciałem sobie zbudować dom :P) i nie musze chyba mówić czemu .

Odnośnik do komentarza
Metal Gear Solid 3: Snake Eater - szukałem perełek i najlepszych gier na PS2 i kupiłem MGS3:SE i masakrycznie się zawiodłem. Kamera, modele broni i ogólnie strasznie statyczna rozgrywka. Może i fabuła była piękna i wciągająca, ale ogólnie nawet jej nie skończyłem, zatrzymałem się przy The End, moim zdaniem strasznie trudno pokonać tego starego snajpera przy takiej kamerze. Kiedyś na pewno powrócę do tej gry, ale następnym razem poczytam i będę wiedział żeby kupić MGS3:S (bo to podobno poprawiona wersja, kamera itp.)

 

 

, młody byłem i chciałem sobie zbudować dom :P) i nie musze chyba mówić czemu .

 

 

Bo nie miałeś własnego:D?

Odnośnik do komentarza

A ja popieram kolegę że MGS 3 ssie na całej linii . Zaraz wszyscy po mnie pojadą bo napiszę że dwójka była lepsza . W trójce cały ten leśny klimat , żarcie żab , naprawa złamanych kości ala Hoży doktorzy wg mnie jest do bani . Dwójka podobała mi się o wiele bardziej i wracałem do niej kilka razy . A porzeracz żab raz skończony trafia na półkę się kurzyć .

 

Oczywiście porównuję tylko gry na Pleja 2 .

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.