Skocz do zawartości

Grajac Online na DSie...


jakbu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Mam problem. Mam komputer, który może służyć za hot-spota. Daję radę stworzyc własnego hot-spota, wszystko fajnie, DS wykrywa połączenie... Testing Connection i error 51300. Co zrobić, by tego błędu się pozbyć i sobie pograć na własnym hot-spocie?

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to porady dla Wii :/.

Nie używam żadnego kodowania ani nic, wykrywa połączenie, dopiero przy testing jest błąd.

 

Jeszcze jedno.

Friend Code to ma każdy DS swój czy każda gra ma swój? Na czym to polega?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Moj DS nie mial najmnijeszych problemow z polaczeniem sie z siecia w Trafficu. Moze tasmte sieci byly zabezpieczone? Albo sygnal byl bardzo slaby?

 

Cóż, próbowałem w Bookhouse Cafe na Świętokrzyskiej i Szpilce na Placu 3 krzyzy. Cóż, w pierszym miejscu dają do kawy hasło i login, ale nie wiem gdzie to w DSie wpisać :/ W drugim przypadku łączyło się na tyle długo, że zezygnowałem. Muszę sprawdzić jeszcze na Placu Zamkowym.

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Niektóre DS-y tak miały że nie potrafiły się łączyć z hot-spotami sieci w których ustawiony był zewnętrzny serwer autoryzacji (nie pytajcie mnie o co chodzi nie chce mi sie wyjaśniać!!!) a to za sprawą tego że N konstruując swoją maszynkę nie trzymało się w 100% specyfikacji IEEEE 802.11(x)...

 

Na pocieszenie dodam że mnie łączy ze wszystkim w krakowskich galeriach handlowych i na lotnisku w Balicach

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

A na kompie neta masz? najlepiej sprawdź czy komputer może sie połączyć z internetem bezprzewodowo?

No i trzeba pamiętać że DS nie ważne w jakiej wersji by nie był preferuje (DSi) lub wymaga(DSL) sieci zabezpieczonej WEP-em innej nie zobaczy lub w przypadku DSi starsze gry nie będą mogły używać WAP-owych hot spotów.

Jeśli twój komputer potrafi się połączyć z internetem bezprzewodowo przez router a konsola nie to spisz sobie wszystkie informacje o połączeniu komputera na kartkę i wpisz je do konsolki po czym rozłącz komputer.

spisać trzeba IP. maskę podsieci, adres dns i adres bramy... pamiętaj że zanim przetestujesz wpisane w konsolę dane, twój komputer musi rozłączyć się z routerem...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...