Skocz do zawartości

Eredivisie


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

Sensacyjna decyzja reprezentanta Polski! Jak donosi "Przegląd Sportowy" 26-letni Radosław Matusiak rozwiązał kontrakt z holenderskim Heerenveen i zamierza skończyć z zawodowym futbolem. - Radek ma już dość tej nagonki na jego osobę. Będzie zajmował się czymś innym - mówi ojciec i menadżer piłkarza Janusz Matusiak.

sport.pl

 

Na moje to powinien wrócić do przeciętnego klubu w Polsce i powoli odbudować formę i swój wizerunek.

 

 

edit : a jednak już zakończył karierę http://www.sport.pl/pilka/1,65046,5640900,...yl_kariere.html

Edytowane przez Cris
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 3 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
Gość Pawlo_PL

Twente mistrzem. Pięknie w tym sezonie spisywał się w Enschede wypożyczony z Chelsea Miroslav Stoch. Dzisiaj również bramka. Po sezonie nie ma innej opcji jak powrót do Londynu. :D

Odnośnik do komentarza

no Suarez mam nadzieje, ze nie odejdzie. chocby dlatego, ze Pantelic gra jak pizda i jak odejdzie to napad Ajaxu zostanie znaacznie osłabiony. 35 bramek w 34 meczach to wynik bardzo dobry, ale pamiętajmy o takich grajkach jak Kezman i Huntelaar. Huntera w Realu nie chcieli, w Milanie podobno gra słabo (nie wiem nie widziałem).

 

Ajax w drugiej części sezonu pokazał, że jest zajebisty, twente miało przewage chyba 9 punktów a i tak 8 stracili. miałem nadzieje na majstra i dupa. Jeśli nikt nie odejdzie i kupią jeszcze 2-3 dobrych grajków to za rok spodziewam się zakwalifikowania się do Czempions Lajdż i zdobycie majstra

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Ogólnie meczyk udany. Dawno nie widziałem żeby na Amsterdam Arena do dopingu włączał się cały stadion, atmosfera nieziemska. Było widac, że kibice byli głodni zwycięstwa. Poza tym kto by się spodziewał tego, że F. de Boer da radę zdobyc majstra, po tym jak zastąpił Jola.

 

A tu Steke robi psikusa :)

http://www.youtube.com/watch?v=fqt5Ea61gJc&feature=player_embedded

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...