Skocz do zawartości

Mario Kart DS


Rekomendowane odpowiedzi

Sorki, że odkopuję temat, ale mam pytanie, czy za ukończenie Missions są jakieś bonusy? Np. na 3 gwiazdki wszystkie zadania?

Aha i są jakieś jeszcze bonusy jak się przejdzie Grand Prix wszystkie na 1/2/3 gwiazdki, bo za samo ukończenie odblokowywują się postacie.

 

Ktoś chętny na WFC Match :)? Jeśli tak to pisać na GG: 6222422

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne posty

Rayos

Rzucilem sie na Mario Kart zwabiony siwetnymi ocenami i recenzjami i.. zawiodłem sie. Co prawda odpalilem jedynie kilka wyscigow, ale odnioslem wrazenie strasznie slabego poczucia dynamiki.. Niby ten Marian popylal szybko i przescigal kolejnych oponentow ale z drugiej zupelnie nie czulem tej szybkosci.. Tak na pierwszy rzut oka zapowiada sie to samo co w Crash Team Racing tylko z innymi trasami, postaciami i power-upami.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dopiero teraz mam okazję pograć w Mario Kart DS i muszę przyznać, że zabawa jest przednia :) . Nawet teraz, te 3 lata po premierze co tylko pokazuje, że takie gry się nie starzeją ;) . Już w Single'u gra się przyjemnie, ale gdy dziś odpaliłem online, zasiedziałem się jakieś dwie godziny, choć miałem włączyć tylko na chwilę :D . Oczywiście sporo tu też zależy od przypadku, ale ogólnie na razie "cienki bolek" jestem bo udało mi się wygrać jak na razie dopiero kilka wyścigów ;) .

 

Panowie, może jakaś ustawka w weekend ;) ? Chętnie pograłbym z ekipą z forum, ale nie wiem czy ktoś tu jeszcze w tego Mario Karta gra :) . Są jacyś chętni?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 lata później...

DS-a kupiłem właśnie Mario Kart. Gra jest... ok. Potrafi być emocjonująca, a 150 cc to ja nigdy nie przejdę :F Może taki żem lamer. Polecam, ale szału nie ma. Chciałbym pograć po sieci, ale coś mi nie wychodzi z routerem. Niby wszystko pdłączam, a tu dupa. Może nie ustawiłem Access pointa czy cuś - nawet nie wiem jak, gdyż nie mam kompa.

Odnośnik do komentarza

Sprawdziłeś, czy masz zabezpieczoną sieć? Przy nazwie każdej sieci którą wyłapujesz DSem, jest kłódka. Ważne jakiego jest koloru. Jeśli zielona to możesz grać, czerwona musisz wpisać hasło do tej sieci, a szara oznacza musisz zdjąć dodatkowe zabezpieczenia sieci, ale w tej sprawie chyba trzeba się kontaktować z dostawcą neta.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...