Skocz do zawartości

Killzone 2


filipekcipek

Rekomendowane odpowiedzi

Oby nie wyszlo to jak jedynka...Dobra gra i nic wiecej, najlepszy fps na PS2 (przez brak jako takiej konkurencji) ale tytuly typu Halo killer mnie bardzo smieszyly bo Killzone w porownaniu do H2 byl naprawde przecietniakiem (graficznie, gameplay'owo, fabularnie, w multi w Killzone'a na PS2 nie gralem ale raczej bez podmycia do H2) dobrze ze teraz nie pisza bzdur (przynajmniej nie widzialem) typu Gears of War/H3/CoD4 killer bo znow bym sie bardzo usmial bo nie wydaje mi sie zeby ta gra byla jakas konkretna (bedzie po prostu solidna nic wiecej).No ale ''pozyjemy, zobaczymy''...

Odnośnik do komentarza

Moje zdanie na temat Killzone pewnie niektórych zdziwi, ale uważam, że nie będzie to na co wszyscy czekają. Wszystko, przez jakiś render z E3. Według mnie nie ma się czym jarać, aby potem nie było tego co z częścią 1, albo z taką pozycją jak Heavenly Sword. Krótko mówiąc nie wierze, aby KZ był mega hitem .

Odnośnik do komentarza
Moje zdanie na temat Killzone pewnie niektórych zdziwi, ale uważam, że nie będzie to na co wszyscy czekają. Wszystko, przez jakiś render z E3. Według mnie nie ma się czym jarać, aby potem nie było tego co z częścią 1, albo z taką pozycją jak Heavenly Sword. Krótko mówiąc nie wierze, aby KZ był mega hitem .

Dobra kampania reklamowa i duży Hype, spowoduje, że ta gra będzie mega hitem i to jest moje zdanie. Ciekawe ile jeszcze przykład pierwszej części będzie przywoływany? :lol: Serio, mało kogo to obchodzi. Czy słaby COD 3, przeszkodził COD 4 w zostaniu hitem? Nie. I wszystko w temacie. Na przykładzie Gears of War widać, że wystarczy dobra grafika, oraz przyjemny gameplay, a na to wszystko się zanosi. Poza tym, będą beta-testy, niedowiarki się przekonają. Ja tylko przypomnę sytuację przed E3 2007. Większość mówiła, że przez render ludzie się podniecają, a po pokazie trailera mało kogo będzie Killzone obchodzić. Jasne, było szczególnie to widać po wszystkich pokazach Killzone. Hype teraz opadł bo nie było dawno info. Wystarczy Sony da nowy trailer, a wszyscy znowu zaczną sikać po nogach. I tak działa marketing w grach. Do hitu nie mam wątpliwości. Za bardzo gra została wywyższona przez społeczność graczy, aby nie zostać hitem. To samo było z Halo 3. Większość była ogólnie rozczarowana, że gra nie jest taka nowatorska, a nic nie stoi na przeszkodzie, że się tak dobrze sprzedaje. Czy sama gra będzie taka dobra? To się okaże podczas Bety. Jedno jest pewne. Zbyt ważny jest to tytuł dla Sony, aby się miało nie udać. Przywoływanie HS nic tu nie da, bo Sony nigdy nie zależało tak na tej grze, jak na KZ. I tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Moje zdanie na temat Killzone pewnie niektórych zdziwi, ale uważam, że nie będzie to na co wszyscy czekają. Wszystko, przez jakiś render z E3. Według mnie nie ma się czym jarać, aby potem nie było tego co z częścią 1, albo z taką pozycją jak Heavenly Sword. Krótko mówiąc nie wierze, aby KZ był mega hitem .

Dobra kampania reklamowa i duży Hype, spowoduje, że ta gra będzie mega hitem i to jest moje zdanie. Ciekawe ile jeszcze przykład pierwszej części będzie przywoływany? :lol: Serio, mało kogo to obchodzi. Czy słaby COD 3, przeszkodził COD 4 w zostaniu hitem? Nie. I wszystko w temacie. Na przykładzie Gears of War widać, że wystarczy dobra grafika, oraz przyjemny gameplay, a na to wszystko się zanosi. Poza tym, będą beta-testy, niedowiarki się przekonają. Ja tylko przypomnę sytuację przed E3 2007. Większość mówiła, że przez render ludzie się podniecają, a po pokazie trailera mało kogo będzie Killzone obchodzić. Jasne, było szczególnie to widać po wszystkich pokazach Killzone. Hype teraz opadł bo nie było dawno info. Wystarczy Sony da nowy trailer, a wszyscy znowu zaczną sikać po nogach. I tak działa marketing w grach. Do hitu nie mam wątpliwości. Za bardzo gra została wywyższona przez społeczność graczy, aby nie zostać hitem. To samo było z Halo 3. Większość była ogólnie rozczarowana, że gra nie jest taka nowatorska, a nic nie stoi na przeszkodzie, że się tak dobrze sprzedaje. Czy sama gra będzie taka dobra? To się okaże podczas Bety. Jedno jest pewne. Zbyt ważny jest to tytuł dla Sony, aby się miało nie udać. Przywoływanie HS nic tu nie da, bo Sony nigdy nie zależało tak na tej grze, jak na KZ. I tyle w temacie.

 

Hitem moze i jako takim bedzie, mam nadzieje ze (i tak mi sie wydaje) ze gra bedzie lepsza od tego resistance'a jesli chodzi o fpsy na PS3 i ze chociaz grafika bedzie porownywalna z gearsami (ale raczej w to watpie) skoro je juz przytoczyles.A sprawa z renderem to juz inna sprawa - robienie w ch.u.ja graczy, chociaz ja od poczatku wiedzialem next-geny takiej grafiki miec nie beda i na render motorstorma i killzone'a nabrac sie nie dalem to i tak sony nie powinno wjrecac ludziom takich rzeczy...ale to samo bylo w przypadku PS2taka juz polityka japoncow i ch.u.j w te ich polityke.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

No niestety te rendery spier*& zabawe masie osob w tym i mnie.Kazdy sobie wyobrazal nie wiadomo co jesli Killzone 2 bedzie wygladal gorzej niz Gearsy to dla mnie to jest smiech na sali i niech spadaja z takim next genem.Moze i grafa nie jest wazna ale jak juz ktos obiecuje nie wiadomo co a w dodatku kupuje sie nowa konsole to czegos trzeba oczekiwac prawda??

Odnośnik do komentarza

Ja od KZ oczekuje jedynie klimatu na poziomie jedynki i online'u. Pozniej dobrej fabuly i fizyki, jak to wszystko bedzie spelnione to Killzone 2 bedzie moglo powalczyc o Game of the Year wraz z MGS i GT w moim osobistym rankingu. Grafa to tylko mily bonus.

Anyway moim zdaniem KZ prezentuje porownywalny poziom graficzny co Gyrosy. Jeszcze tylko poprawia textury i ogien to bedzie cacy. Martwie sie jedynie o liniowosc.

Odnośnik do komentarza

Graficznie ludzie to pewniak ,że będzie ładniejszy niż Gyrosy.

Znaki zapytania i niewiadome pojawiają się gdzie indziej-czy będzie liniowy do bólu,krótki,w jakim stopniu będzie dało się ingerować w otoczenie,czy dodanie nowej rasy nie zniszczy klimatu itp.Do tego obecne gry już niesamowicie podniosły poprzeczkę,po CoD4 nie wyobrażam sobie na chwilę obecną lepiej oddanego klimatu wojny,do tego CoD4 ma niesamowity multi,który jest niesamowicie rozbudowany(nie patrzmy na kłopoty z lączeniem bo np ja na wersji US ich nie mam),Resistance to znowu 40 graczy online itp.W sukces marketingowy tej gry nie wątpię ale głowy nie dam za to czy będzie to w chwili premiery gra na mocną 9 lub wyżej

Odnośnik do komentarza

Halo 2 jest ladniejsze od H1 czy nawet FarCry jest ladniejszy od H1... Ludzie...

 

YETI - co z tego ze gra bedzie wygladala super skoro bedzie jej brakowalo tego czegos? Obecne tytuly na zwlaszca na PC posiadaja supergrafike jak np. Crysis ale nic innego poza nia w tej grze nie ma, dalej MOH:A (nuda, skoki daja rade ale nienadlugo), COD4 SP (multi wymiata), FEAR (drugi dodatek, pare nowych rzeczy),itp za to np. pod wzgledem grafiki Kane and Lynch jest o 2-3 lata wstecz ale gra posiada to cos czego nie ma Crysis, podobnie z Gyrosami - fajny klimat, coop, Bioshock - klimat, big daddy, Rapture. Mnie grafika teraz juz najmniej obchodzi - moze wygladac slabo ale posiadala gameplay - nic dziwnego ze ciagnie mnie do starosci jak np. DN3d, Q1, Flatout,RTCW.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, grafika to nie wszystko, ale to dość ważna rzecz - zwłaszcza w obecnych czasach. To że druga część KZ będzie lepsza od poprzedniej jest pewne. GG kilka lat temu podczas prac nad jedynką, a teraz, to zupełnie inna firma. Znacznie większa i bogatsza (nie tylko w doświadczenie :lol: ) Poza tym, nie wiem czy wiecie, ale KZ2 to najdroższa gra Sony na PS3. Japońce wpakowali w ten projekt masę kasy i masę zdolnych ludzi.

 

2008 rok pod względem fps'ów na PS3 zapowiada się świetnie, Resistance 2 i właśnie KZ2, będzie miazga panowie, zobaczycie :]

Odnośnik do komentarza

Jakos nie widze zeby K2 wygladal lepiej od gearsow...szczogolnie jesli chodzi o tekstury, a narazie jedyna gra ktora wyglada lepiej niz gearsy na PS3 to Uncharted, i moze Unreal ale nie widzialem go jeszcze.Poza tym ludzie ktorzy pisza ze grafika nie jest wazna sa troche dziwni, bo w tych czasach i w tej generacji grafika to bardzo duzo bo buduje klimat i wogole fajnie sier gra jak gra prezentuje sie niezle.A ci ktorzy mowia ze grafika nie jest wazna niech sobie graja w CS na pececie :lol:

Odnośnik do komentarza

Bronx- wracaj do kacika HH i tam wszystkim zawracaj du*e. Tutaj Ciebie nie bylo i chcemy zeby tak zostalo.

GoW ladniejszy niz KZ2??;];];] Jesli tak bedzie to podaj mi swoj adres. Przysle Ci zgrzewke piwa.

 

Co do tematu: nie dziwie sie, ze ludzie tak napinaja sie na ta pozycje. W koncu slynny render jak widac duzo namieszal. Wszyscy pisza, ze w render nie uwierzyli. Ale skoro nie uwierzyli to czemu na KZ jest taka nagonka?? Moze jednak uwierzyliscie i jestescie rozczarowani?? Rozumiem to, ale trzeba sie do tego przyznac, a nie prawic glupstwa...

Ja bym chcial od tej gry, zeby online wciagnal mnie tak gleboko jak w jedynce. Jezeli doprowadzi mnie do tego, ze czesto i milo bede przy nim spedzal czas to mi to wystarczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...