Skocz do zawartości

GameBoy Micro


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

GBM to świetna konsolka w dodatku chyba jedyna naprawdę kieszonkowa. W dodatku jest cholernie solidna (nie trzeba inwestować w jakieś dodatkowe zabezpieczenia "sakwa" wystarczy). I wcale nie jest take niewygodny, fakt pierwszy GBA był najwygodniejszy z całej serii ale nie można mieć wszystkiego.

 

Kubson z tekstem jest naprawdę dobrze, na mikrusie przeszedłem Golden Sun-a i nie było żadnych problemów.

Edytowane przez xxxplayer
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
GBM to bardziej ciekawostka gadzet niz konsola na długie posiadówy.

Moim zdaniem GBM najbardziej zasługuje na miano konsoli przenosnej. Ale wg. mnie konsola ma tą wade ze przez mały ekranik po 2 godzinnej sesji bolały mnie oczy.Pozdrawiam

 

P.S Sam miałem Micro i teraz się nakręciłem żeby kupić go ponownie.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...
  • 1 rok później...

czy ktos moglby wycenic gbm ltd famicom edition, piekny stan uzywany w pelni sprawny z wszystkim co bylo w zestawie (pudelko, instrukcje itd, japonska ladowaraka), plus ladowarka na nasz prad i jakis cartridge (z pudelkiem i sterownikami) na ktory mozna wgrywac rozne ciekawe rzeczy, dodatkowe etui na zamek nintendo, nie wiem czy warto to sprzedawac bo ladne, raczej kolekcjonerska opcja, dzieki jou

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wpisz sobie nazwe zestawu (edycji) na ebay'u i wyskoczą ci oferty po których możesz sprawdzić ile mniejwiecej można za to chcieć

 

bardziej chodziło mi o to ile ktoś jest w stanie wyłożyć za taki zestaw, bo to że w ebayu leżą takie micro w ceach od 500-1000zł to nie znaczy, że ktoś je ma ochotę nabyć, może ktoś z forum chętny? pw me jeśli coś

 

edit ten cartridge to EWIN flash coś tam 256MB

Edytowane przez Ali G
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...